Skocz do zawartości

Celeste


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Bo co, bo nie jest połączone na środku? I tak jest to lepsze od tego co jest w padzie od PS4, nawet od tego, co jest w padzie od X1. Każdy przycisk osobno, wyraźnie się klika i wszystko jest w kształcie krzyżaka tak czy siak. Możemy wrócić do tematu, a dyskusje o niepełnosprawnościach kontynuować gdzieś indziej?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, raven_raven napisał:

A ta okładka wersji na Switcha to jest je,bane arcydzieło. Ta na PS4 też niebrzydka, gurwa chyba obie wjadą. Na Switcha w boksie to na pewno.

Ano ładna, tylko martwi odrobinę ta adnotacja na dole obrazka: *Atrwork subject to change.

Więc jej wygląd to jeszcze nic pewnego. Mam nadzieję, że jednak taka zostanie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.12.2018 o 11:14, Kmiot napisał:

Ano ładna, tylko martwi odrobinę ta adnotacja na dole obrazka: *Atrwork subject to change.

Więc jej wygląd to jeszcze nic pewnego. Mam nadzieję, że jednak taka zostanie.


Nie przypominam sobie sytuacji aby okładka jakiegoś wydania LRG uległa zmianie już po ogłoszeniu terminu. Ale ....

Odnośnik do komentarza

No ja w sumie też, ale to była taka dość świeża informacja z jakichś tam targów, więc może coś na szybko klepali, a może po prostu zamieścili tam tę notkę czysto asekuracyjnie. Tym bardziej, że projekt jest ładny i pewnie nie będzie wielu głosów sprzeciwu.

Istniały obawy, że wersja na PS4 nie będzie open-preorder, zamiast tego powstanie w limitowanej ilości (w domyśle 3 tys.), ale ponoć już to zmienili pod naporem społeczności.

Swoją drogą strasznie dziwi mnie, że żaden wydawca nie pokusił się na tradycyjne wydanie Celeste i dopiero LRG musiało wziąć sprawy we własne ręce. Nie znam się na wydawaniu gier i pewnie o czymś nie wiem, ale nie wątpię, że Celeste się dobrze LRG sprzeda. 

Odnośnik do komentarza

To wynika z założeń, bo w większości przypadków 3 tysiące pudełek rozchodzi się na przestrzeni 10-15 minut, czasem nawet szybciej. Więc trudno uznać, że coś się nie sprzedało, jako że nawet crapy prędzej czy później zejdą z racji na sam limitowany nakład i populację kolekcjonerów. Z Celeste i innymi open preorderami to trochę inna sytuacja, bo gier będzie tyle, ilu chętnych (z pominięciem spóźnialskich), więc pułap 9k, 12k, 15k, a pewnie i więcej zostanie bez problemu osiągnięty. Tym bardziej, że Celeste za chwilę zacznie się z pewnością pojawiać w różnych zestawieniach Gier Roku i o sobie przypominać. Sam zamierzam kupić obie wersje, a zwykle tego nie robię.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakiś śmiałek z forumka zrobił c-side ? 37 godz, mam dość. Za cienki jestem. 

 

Ok, przejrzałem temat i widzę, że pare osob zrobiło c-side. Czyli jednak jestem beznadziejny. Co oznaczają te gwiazdki w statsach zamiast choragiewek. Zauważyłem, że zdrowiuteńki wariacik ma same gwiazdki w ostatnim podejściu gry.

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza
47 minut temu, S_600 napisał:

Jakiś śmiałek z forumka zrobił c-side ? 37 godz, mam dość. Za cienki jestem. 

 

Ok, przejrzałem temat i widzę, że pare osob zrobiło c-side. Czyli jednak jestem beznadziejny. Co oznaczają te gwiazdki w statsach zamiast choragiewek. Zauważyłem, że zdrowiuteńki wariacik ma same gwiazdki w ostatnim podejściu gry.

Przecież te c side'y nie są jakieś trudne. Nad którym się męczysz? Nie mów, że nab wariat cie pobije xDD 37 godzin już? :obama: (chociaż do 58 jeszcze daleko :kaz: )

 

Gwiazdki oznaczają to, że zebrałeś wszystkie collectibles za pierwszym podejściem w planszy i nie musiałeś już wracać.

 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Przecież ta gierka nie jest w ogóle trudna :yao: Widać, że nie maksowali SMB albo TEINa.

 

Co do TASbota to już później był nowy rekordzik. 24:47 ANY%

 

 

 

A tutaj WR TGH 28:40 ANY%. KOLEŚ zrobił szybszego runa od tasbota z SGDQ2018 co teddy wrzucał o 14 sekund :banderas: 

 

 

Niecale 4 minuty wolniej od rekordu bota z pierwszego filmiku. Co za potwór :obama: 

 

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

37 godz zajęło mi zebranie wszystkich truskawek, b - sajdów, serc itd. Zostały mi C - sajdy. Odpaliłem pierwszą plansze i z miejsca się poddałem. Ciężko mi się gra na tym analogu, są jakieś nakładki na te drętwe guziczki ?

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Gram na joyconach niestety, jestem przyzwyczajony do grania w takie gry na krzyżaku, straszne katusze cierpie przy  Celeste, często przypadkiem zamiast góra albo w bok, to wciskam skosy. Ejj c-saidy nie trzeba przejść na 1up?? Łeee , to i to da się zrobić ;) Pomyliło mi się ze złotymi truskawami.l :facepalm:

 

Edit

Ok chapter 1 jakoś poszedł, 200 zgonów :bye: . Przy okazji polecam, jak ktoś jeszcze nie grał, Volgarr The Viking, wbrew pozorm gra ma wiele wspólnego z Celestyną, jeżeli chodzi o uczenie się sekwencji na pamięć. Mega miodny tytuł.

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.