Skocz do zawartości

Pozostałe serwisy streamingowe/VoD


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko co z tego jak nadal na rynku będzie już 4-5 platform streamingowych. Ja sam ostatnio płynąłem do zatoki, bo mi usunęli kilka rzeczy z listy.

 

Wygląda na to, że najbardziej opłacalne będzie co 3 miesiące zmieniać platformę i oglądać co tam dają hurtem, ale to też bez sensu bo technika ma ułatwiać a nie utrudniać życie. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rudiok napisał:

Tylko co z tego jak nadal na rynku będzie już 4-5 platform streamingowych

 

No i? Nie rozumiem jaki w tym problem, dostęp do legalnych filmów/seriali/muzyki w prosty sposób jest dla mnie zbawieniem, nikt przeciez nie każe ci subować każdej. Ja teraz opłacam Amazona/HBO/Netflix i czwartą mogłbym wziąć jakby miała sensowny i pożądany przez mnie kontent. Pewnie obejrze to co chce na Amazonie i anuluje, zostane przy HBO/Netflix bo mają najwięcej mnie interesującego kontentu a ten Max czy Disney+ to póki co jesli chodzi o Polskę dość odległy temat. 

 

A co do zatoki, to i tak kradne bo nie wszystko jest na streamingu albo dostępne w jakikolwiek normalny sposób (chociazby teraz What we do in the shadows) 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, _Be_ napisał:

 

No i? Nie rozumiem jaki w tym problem, dostęp do legalnych filmów/seriali/muzyki w prosty sposób jest dla mnie zbawieniem, nikt przeciez nie każe ci subować każdej. Ja teraz opłacam Amazona/HBO/Netflix i czwartą mogłbym wziąć jakby miała sensowny i pożądany przez mnie kontent. Pewnie obejrze to co chce na Amazonie i anuluje, zostane przy HBO/Netflix bo mają najwięcej mnie interesującego kontentu a ten Max czy Disney+ to póki co jesli chodzi o Polskę dość odległy temat. 

 

A co do zatoki, to i tak kradne bo nie wszystko jest na streamingu albo dostępne w jakikolwiek normalny sposób (chociazby teraz What we do in the shadows) 

 

Mnie najbardziej denerwuje rotacja filmów i seriali. Coś mam zaplanowane do obejrzenia, a tu pstryk, ani widu ani słychu. Zostaje zatoka.

 

Dodatkowo ceny za kolejne platformy (szczególnie jak ich będzie więcej) to już cena mocnego abonamentu premium w kablówce razem z netem, do czego można dodać zatokę i tym samym mieć mniej frustracji a tyle samo kontentu. 

Odnośnik do komentarza

Kablówkę :yao: No rotacja jest trochę słaba, ale zazwyczaj skupiam się na produkcjach oryginalnych każdego platform holdera więc mnie to nie tyczy. A jesli chodzi o ceny to póki istnieje cebula na Netflixie to mnie nie robi. 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałem sobie coś obejrzeć, oczywiście musiałem sobie wybrać rzeczy z poza oferty HBO/Netflixa/Amazona xd Okazało się, że mogę sobie wypożyczyć na jakimś serwisie co się nazywa CHILI nnno i generalnie nie polecam. Kolesie chełpią się tym, że u nich nie ma abonamentu i płacisz "tylko za to co oglądasz" jakby to był jakiś atut? Jeszcze żeby to było w akompaniamencie fajnych cen, ale nieee: jak chcesz kupić film na stałe to płać tak średnio 5 dych. No mało mnie kręci kupowanie cyfrowej zawartości, którą sobie obejrzę raz, ale jest opcja wypożyczenia.. niedostępna przy wszystkich pozycjach xd No ale dobra, mam film do wypożyczenia za niecałą dychę: połowa abonamentu platform streamingowych, no ale OK, chcę sobie obejrzeć to rzucę, co mi szkoda. Okazuje się, że za niecałą dychę masz film do obejrzenia w SD XDDD O-ok, za niecałe 13zł jakość HD+ (słownie: PLUS) tzn. w 1080p XDDDDDDDDDD Jeszcze żeby to dobrze wyglądało, ale nieee, to jest poziom chyba gorszy niż HBO.

 

Myślałem, że kolesie są jakąś nowością na rynku, a tu się okazuje, że chyba są w PL od 2016? No nie wiem jak się trzymają przy tej konkurencji, chyba tylko przez jednak trochę szerszy katalog z nowościami.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Rozi napisał:

Przerąbane tak opierać oglądanie filmów wszelakich na serwisach streamingowych jak chmurqab

 

No wyrosłem już trochę (trochę, bo nie będę tu łgał, że się nie zdarza jak czegoś nie mogę znaleźć) z szukania rzeczy w P2P, jestem dorosłym, zarabiającym informatyczkiem, który woli legalny content i wygodnictwo streamingu.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co się przykładowo znajduje w tej masie?

 

Nie narzekam na brak dobrego contentu. Nie konsumuję całych sezonów seriali w weekend, w backlogu jest trochę szeroko dostępnych klasyków, po które mogę spokojnie sięgnąć gdy jakimś cudem zabraknie mi nowości. Z filmów to co mnie interesuję zwykle oglądam w kinie, a generalnie i tak mniej ich wciągam teraz.

Odnośnik do komentarza

A no to się zgadzam, nawet jakby chcieć obejrzeć jakieś klasyki od Kurosawy no to elo, kupuj bluraye, albo kradnij z neta. No generalnie z klasyką, a jeszcze nie mainstreamową to jest bida z nędzą. Chciałem ostatnio obejrzeć pierwszego Rambo, to był chyba tylko na iTunes'ach xd

 

No ale ogólnie przy rzeczach w miarę bieżących, szczególnie, w sytuacji gdy, tak jak pisałem, większość oglądam w kinie, to wydaje mi się, że jest OK. Przeglądałem dzisiaj trochę katalog HBO/Amazon/Netflix i gdyby nie to, że interesujące mnie pozycje miałem już obejrzane w kinie no to miałbym co wybierać.

Odnośnik do komentarza

Ja podobnie jak chmura za leniwy jestem na torrenty. Kiedyś kradłem każdy serial i film bo nie było alternatywy. Teraz chodzę do kina minimum 2-3 razy w miesiącu. Mam kino studenckie obok więc nowości europejskie i filmy niszowe zawsze odchacze (kino islandzkie najlepsze od 3 lat jestem fanem) a blockbustery w multipleksach. Klasykę zaliczyłem już dawno i czasem tylko odświeżam sobie coś z mojej pokaźnej kolekcji blu ray i dvd (po (pipi) ja to kupowałem xD a kiedyś zbierałem jak ping (pipi) gierki). Platformy streamingowe załatwiają serialowy głód. I tak nie mam czasu jak mistrzowie tego forum na pierdyliard seriali na raz. Oglądam dosyć mało ale konkretnie. Wolę też poczekać na cały sezon w streamingu niż ściągać pojedyncze odcinki. Tak robiłem np z Ray Donovan,expanse, doom patrol we czy fargo. Wiadomo coś mnie tam omija co nie wychodzi nigdzie w polskim streamingu ale to margines serialowy. Teraz np oglądam Downton Abbey i terror na Amazon prime obu seriali nie znałem a wkręciłem się. 

 

Jedyny problem widzę w anime jak ktoś lubi. Poza wyjątkami niestety trzeba ściągać neta. Próbowałem crunchyroll ale ten polski to tragedia i wycięty content. 

 

 

Kurde pamiętam jak na studiach oglądałem na raz chyba z 30 produkcji. Jak teraz sobie o tym pomyśle to boli mnie ten zmarnowany czas bo połowa to były gówna totalne jak bones, NCIS, greys anatomy ( wtedy naprawdę oglądałem wszystko) czy późniejsze sezony lost xD także teraz wyznaje zasadę mniej ale lepiej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...