Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Zacząłem zabawę od mojej ulubionej, drugiej części i wrażenia są świetne. Feeling i sterowanie są idealne, z jednej strony czuję się jak w domu, bo wszystko jest zrobione w duchu oryginału, a z drugiej odpowiednio zostało to odpicowane (trochę dokładniejsze i bardziej responsywne wydają się ruchy, szczególnie skręcanie w biegu). Wizualnie bajka, muzyka fajnie, bez przesadnych eksperymentów, zremiksowana (no i zawsze plus za opcję włączenia drugiej ścieżki), no jest super. Co prawda wszystko idzie jak po maśle i poza wartością nostalgiczną Spyro nie ma za wiele do zaoferowania starszemu graczowi, no ale mi to wystarczy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też dzisiaj zacząłem grać. Kilka godzinek z pierwszą częścią i już 80% na liczniku :) oryginał mnie ominął (grałem tylko w demko), więc dla mnie to jest całkowicie nowa przygoda. Levele ciut małe, poziom trudności bardzo niziutki, ale ogólnie gra się całkiem fajnie. Ot, coś ładnego i prostego do odstresowania. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

@MEVEK Już mi się nie chce nawet odpalać bo tak się najarałem na smoka, że w trzy dni zrobiłem 120/100/117%. Sam rozumiesz. :D

 

- - -

 

Remake pierwsza klasa, aczkolwiek z poziomami latanymi ewidentnie jest coś nie tak z fizyką (bo że z kamerą to swoją drogą). Na PSX nie miałem takich problemów.

 

Moja krwawica (wszystkie skillpointy zaliczone; to nie speedrun, więc pewnie da się szybciej):



132685d1549120130-spyro-reignited-trilog

132686d1549120130-spyro-reignited-trilog

132687d1549120130-spyro-reignited-trilog

Edytowane przez Berion
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, iluck85 napisał:

Wersja pudełkowa- to można normalnie odsprzedać? Coś mi mignęło, że jedynka na płycie, reszta się ściąga jako update? 

 

 

Dwójka i trójką są w patchu. Gdyby były w sklepie to wtedy byłyby przypisane do konta, na szczęście nie są. Ale w takim układzie wersja pudełkowa i tak nie ma większego sensu bo to prawie 40GiB patch... :|

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Zastanawiam się czy kogoś jeszcze spotkała taka przykra niespodzianka na ps4?

 

Ukończyłem pierwszą część na 120%, drugą na 100%, a w trzeciej doszedłem do stanu delikatnie powyżej 50%. Po obowiązkowej walce z bossem dotarłem do krainy "Góry Północy" i wywaliło mi jakiś błąd związany z działaniem gry. Uruchamiam ponownie trylogię i okazuje się, że cały progres szlag trafił i ostało się zaledwie 15% ukończenia pierwszej części, gdzie przy reszcie widnieje okrągłe zero. Wielki minus, bo odechciało mi się kompletnie grać od nowa, nawet mimo tego, że całość stanowi przyjemną odskocznię i sentymentalny powrót do przeszłości w bardzo ładnej oprawie. Liczyłem na trzecią łatwą platynę, a tu takie coś :[

Odnośnik do komentarza

A nawet gdyby to skąd konsola ma wiedzieć, że uploadowany save nie jest uszkodzony (jeśli uszkodzenie nie jest na warstwie PFS lub meta danych tylko dosłownie save'a) lub starszy (z punktu widzenia gracza bo daty modyfikacji będą nowsze niż kopia na serwerze)? Także zalecam co jakiś czas robić kopię na USB aby uniknąć takich sytuacji.

 

Oczywiście nie neguję problemu i sztylet pod żebra deweloperom, którzy przepuszczają takie buraki. Nawet z autosave'm da się tego uniknąć bo przypuśćmy że użytkownik nie zauważył że gra save'uje, a SDM pozwolił wyłączyć konsolę. Wtedy save ulega uszkodzeniu. Ale. Deweloper może równolegle robić dwa lub więcej save'ów (mogą być to osobne i będą wyświetlane w menu PS4, a mogą być na jednym save'ie, niewidoczne dla gracza, ale wtedy w przypadku uszkodzenia, gra wybiera ostatni sprawny).

 

Mam PS4, więc opisałem na przykładzie PS4. Nie wiem jak jest z kopią na USB na konsoli XBO, zaś na Pstryku nie ma takiej możliwości.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Nie grałem w Spyro na PSXie (demko w Crashu się nie liczy) i wczoraj odpaliłem w końcu gierkę na PS4. O co tu chodzi? Na każdej planszy ratujemy smoki i lecimy do kolejnych plansz (gdzie one się odblokowują po uratowaniu określonej liczby smoków) i tam robimy to samo? Można od razu przechodzić te levele na 100%, czy będzie jakiś backtracking po większym ukończeniu?
Jakoś nie pasuje mi że nie ma tu głównego warproomu, tylko chyba jest tak że z planszy nr 3, przechodzimy np. na 1 i 2, a z samej 2 np. tylko na 3. I później chcąc coś zrobić w jakimś levelu trza nieco się nabłądzić, by tam dotrzeć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.