Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

21 minut temu, ragus napisał:

Przypomni ktoś jak wygląda rozgrywka? Tam się tylko zbierało klejnoty żeby iść do kolejnej planszy czy może coś w stylu gwiazdek z mario?

 

Za chu,ja nie pamiętam.

Przerywając falę offtopu i zabawy w CW (posty już zgłoszone), czuję się zobowiązany odpowiedzieć Ci na te pytanie, jako że jestem ekspertem w dziedzinie Spyro.

 

W jedynce ratowałeś typów (smoków) z kamiennych posągów, do tego zbierało się klejnoty i jajka.

W dwójce zbierałeś orbsy wykonując różne zadania (jak gwiazdki z mario).

W trójce były to jaja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaki jest sens robienia z tego ex'a jak już przy zapowiedzi mówią wprost, że to tylko czasowa wyłączność? Przecież 99% graczy i tak poczeka na interesującą ich wersję, tym bardziej, że w tym okresie będzie w co grać. I w ogóle przez to w jakim okresie wychodzi ta kolekcja to nie wróżę jej już takiego sukcesu jaki osiągnęła trylogia crasha, która wyszła na początku "sezonu ogórkowego". 

 

U mnie smok będzie musiał poczekać aż skończę z pająkiem, który wychodzi dwa tygodnie wcześniej. Albo nawet już poczekam na wersję na znicza. I podpinam się pod pytanie ragusa - jak z rozrywką? Bo to będzie mój pierwszy raz z tym ip. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Prosiłbym administrację o usunięcie z tematu nic nie wnoszących postów. Zaraz będzie nastukane 10 stron, bo się gagatki rozbisurmaniły i zapomniały o tym, że nie są w Console Wars.

 

Gra miała niesamowity potencjał do masterowania. Uwielbiałem robić 100% w każdej części Spyrawki. Mam tylko nadzieję, że nie spyerdolą doszczętnie fizyki...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem, Crash mi tak nie podszedł, że ograniczę się tylko do tego stwierdzenia by nie urazić uczuć religijnych wielu osób na tym forum.

 

Ten Spyro za to? Na screenach wygląda ślicznie, do tego nigdy nie grałem, więc chętnie spróbuję. Formuła platformówek nie zestarzała się aż tak bardzo od złotych lat 90', więc gierka przy odpowiednim podkręceniu może być bardzo smakowita i w 2018 roku. Czekam jak najbardziej.

To będzie ex na PS4 czy jak? Czasówka, stały?

 

25 minut temu, ping napisał:

Mam tylko nadzieję, że nie spyerdolą doszczętnie fizyki...

 

No, też mnie to trochę martwi :[. W Crashu zepsuli skok, więc i tutaj jest niebezpieczeństwo, że nabroją. Ale no, jestem dobrej myśli.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

No nie do końca, ten spier,dolony skok w Crashu podnosi poziom trudności, poziomy oryginalnie były planowane pod inną fizykę. Nawet jeśli nie znam tak bardzo oryginału, to wciąż spier,dolony element będzie spier,dolony ;/. Ale nie wieszałbym psów póki co, w tym wypadku wolę pozostać pozytywny aż do ewentualnego negatywnego rozczarowania.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

nie, po roku nadal jesteście miekkimi pipkami które grać nie umieją i które wolą wylewać żale w internetach, że "olaboga skok s(pipi)ili bo nie potrafię przeskoczyć dziury" :yao: 

 

anyway, to nie temat do tego. O Spyro się nie martwię, jeśli tylko remaster będzie takiej samej jakości jak Crash, to czekam :) 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że tutaj już nie trzeba takiej precyzji, jak ze skakaniem w kraszu, bo się lata. Jeśli grafika będzie taka jak na zdjęciach i dobre sterowanie - głównie w locie, to chętnie zagram. Co prawda, psxie grałem tylko w demo i chociaż mi podeszło, to jakoś też nie widziało mi się ganianie za gwiazdkami przez całą grę. Jednak zawsze jakoś ten tytuł był w świadomości, jako dobra gierka. Może byłem za młody i gupi albo jednak czułem się już za stary na gierki dla "dzieci". W każdym razie czekam może nie z wywieszonym językiem, ale z ciekawością i mam nadzieję na demko.

 

Btw. Co to za legendarne wiadro, bo tryby mi nie zaskakują. Może być w spoilerze albo na pw. Dzięks

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rayos napisał:

nie, po roku nadal jesteście miekkimi pipkami które grać nie umieją i które wolą wylewać żale w internetach, że "olaboga skok s(pipi)ili bo nie potrafię przeskoczyć dziury" :yao: 

 

anyway, to nie temat do tego. O Spyro się nie martwię, jeśli tylko remaster będzie takiej samej jakości jak Crash, to czekam :) 

Gra ma dawać radość jak oryginał, a nie w(pipi)iac w wyniku błędów popełnionych przez developerow.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.