Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

No, ale widzisz, tak jak rok temu bym ci napisał "zm" to tak samo dalej ci napiszę "zm", czas nic w tej kwestii nie zmienia. Spier,dolony (inny niż oryginalny) skok jest spier,dolony i żadne "git gut xD" tego nie zmieni. Przegięliby w drugą stronę to gra byłaby z kolei za łatwa.

A jeśli temat nie do tego to na ch,uj go zaczynasz w ogóle? No i musisz mieć ostatnie słowo oczywiście. Wyszło od tego, że w przypadku remasterów silniki są tworzone na nowo i nie zawsze udaje się zrekonstruować oryginalne doświadczenie, nikt się nie pytał czy komuś się to podoba czy nie. Można wyrazić swoją obawę, że i tutaj mamy do czynienia z podobną sytuacją i raz nie zagrało, więc oby teraz zagrało.

 

@Luqat wyślę Ci PW

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 319
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 minutę temu, raven_raven napisał:

Można wyrazić swoją obawę, że i tutaj mamy do czynienia z podobną sytuacją i raz nie zagrało, więc oby teraz zagrało.

 

no można, jak ktoś widział problem z remasterem crasha :dunno: ja problemu nie widziałem żadnego, no, może poza przydlugawymi loadingami 

@raven_raven podeślij mi też wiadro na PW bo nie znam plox 

Odnośnik do komentarza

Jeśli gra faktycznie po roku wyląduje na innych platformach to trzeba będzie się nią zainteresować. Z oryginalnymi wersjami miałem styczność tylko przy okazji demówek na płytkach z PlayStation Magazynu ;) Złote czasy gejmingu to były, zaiste.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Bzduras napisał:

Jeśli gra faktycznie po roku wyląduje na innych platformach to trzeba będzie się nią zainteresować. Z oryginalnymi wersjami miałem styczność tylko przy okazji demówek na płytkach z PlayStation Magazynu ;) Złote czasy gejmingu to były, zaiste.

 

Miałem tak samo. Demka były dość ciekawe, taki odpowiednik mario64 na PSXie, który wkońcu był dobry. Poczekamy zobaczymy na gameplay'e i recenzje.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Smoczek nie lata*, tylko szybuje.

 

*poza bonusowymi levelami/miejscówkami z powerupem pozwalającym na latanie (ograniczone czasowo).

Normalna platformówka z doskonałym sterowaniem. Robiłem ostatnio replay jedynki i napocząłem dwójkę, ale poczekam na remastera.

Odnośnik do komentarza

Spyro to raczej lekkie platformówki, przynajmniej jeśli chodzi o zwykłe zaliczenie całości, na pewno nie nastawione na jakieś precyzyjne, techniczne skoki czy coś. Trudność pojawia się przy próbie masterowania-szukanie poukrywanych orbów/jajek, niektóre czasówki, mini gierki. Mnie to w tamtych czasach (z późniejszymi powtórkami, choćby parę lat temu) strasznie jarało i o ile do jedynki się nigdy do końca nie przekonałem, tak dwójka, z racji zmiany formuły "zadań" to dla mnie jeden z najlepszych tytułów na PSXa. Trójki z pewnych powodów (xd) nigdy nie skończyłem, ale trzymała poziom poprzedniczki i wprowadziła parę fajnych patentów. Także trylogia siądzie jak złoto, myślę, że akurat na Święta będzie klimatycznie. Screeny prezentują się ślicznie, choć faktycznie paleta barw odbiega mocno od oryginalnej. Szczerze mówiąc bardziej mi zależy, żeby nie zepsuli muzyki, bo to był jeden z kluczowych elementów budujących świetny klimacik serii. 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, MBeniek napisał:

Jaki jest sens robienia z tego ex'a jak już przy zapowiedzi mówią wprost, że to tylko czasowa wyłączność? Przecież 99% graczy i tak poczeka na interesującą ich wersję, tym bardziej, że w tym okresie będzie w co grać. I w ogóle przez to w jakim okresie wychodzi ta kolekcja to nie wróżę jej już takiego sukcesu jaki osiągnęła trylogia crasha, która wyszła na początku "sezonu ogórkowego". 

Jestem pewny że gierka osiągnie sukces, raz że wielu ludzi nie będzie o tym poinformowana, dwa że wielu graczy nie będzie chciała czekać i będzie wolała zagrać w gierkę "teraz". 

 

Druga sprawa że chyba Cię rozumiem. Wydaję mi się że epoce szerokiego dostępu do informacji czas czasowych exów, czy innych bekowych Launch exlusive'ów dobiega końca. Jako gracz  znacznie bardziej wolę też gdy Sony, Microsoft (słynna sytuacja TR), Nintendo czy ktokolwiek inwestuje swoje pieniądze w nowe, własne gry. Zamiast uciekać się do antykonsumenckich praktyk blokowania wydawania gier na inne sprzęty. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.