Skocz do zawartości

Spyro Reignited Trilogy


rodi84

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, MBeniek napisał:

 I w ogóle przez to w jakim okresie wychodzi ta kolekcja to nie wróżę jej już takiego sukcesu jaki osiągnęła trylogia crasha, która wyszła na początku "sezonu ogórkowego". 

 

U mnie smok będzie musiał poczekać aż skończę z pająkiem, który wychodzi dwa tygodnie wcześniej. 


No właśnie ten termin jest dość niefortunny, bo koniec sierpnia METRO Exodus, później Shadow of the Tomb Raider i Spider Man... No cóż, w sumie to mam to gdzieś, czy im się to sprzeda, w końcu to Activision, więc chooy im w doopę :)
I tak już nie mają nic innego do zremasterowania, więc skoro Crasha mam już na półce, Spyro zakupię jak najszybciej (choć przez te wyżej wymienione tytuły może być krucho z kasą), to sprzedaż tej trylogii średnio mnie interesuje, bo ja i tak dostanę, co chcę (chyba, bo developer nie nastraja optymistycznie).

W każdym razie screeny prezentują się cudnie, w ruchu wygląda to jeszcze lepiej, więc jeśli nie spyerdolą czegoś w mechanice, to muszę to mieć, bo dla mnie to właśnie Spyro, a nie Crash, był maskotką PSX i najfajniejszą platformówką (ale to ze względu na zupełną nieznajomość przygód rudego, niż jakieś uprzedzenia).
 

2 godziny temu, metalcoola napisał:

Na PSX ukończyłem tylko dwójkę (Trójka była źle złamana, i często cofało cię na sam początek :( W jedynkę nie grałem) i świetnie się bawiłem, remaster chętnie przytulę :).


Ja pamiętam, że w trójce (chyba) były do podniesienia jakieś klucze i w mojej "oryginalnej inaczej" wersji były one przezroczyste i zupełnie pozbawione jakiejkolwiek opcji interakcji - mogłem tylko sobie przez nie przebiegać i za chooya nigdzie nie mogłem przejść dalej. Więc choćby w ramach pokuty za ten piracki proceder wręcz muszę kupić tę Trylogię, ale głównie zrobię to dlatego, że uwielbiam te gierki, a "dziś już takich nie robią".

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 319
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogólnie kopii trójki nie dało się skończyć, w późniejszych etapach gra świrowała w temacie przemieszczania się między światami, mieszała ilość posiadanych jaj itd. Insomniac umiał robić zabezpieczenia (w dwójce też były jakieś hece, gra wykrywała chipa i blokowała się przed menu głównym), nawet jakiś artykuł swego czasu o tym czytałem i chyba dopiero stosunkowo niedawno złamali Spyro 3. Cóż, niejedno polskie dziecko zaliczyło zonka. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pełna wersja Spyro 2 obok kompilacji demek(Spyro 1, Tekken 3, Medieval)  to były moje pierwsze CD na oryginalnego PSXa:fsg:  Po latach grania w 2D na Sega MD czy Pegasusie to było coś niesamowitego przeskoczyć w pełen trójwymiar! Świetnie zaprojektowane "Huby" z których można było wybrać kolejne levele,  klimatu dopełniała ambientowa muzyka i bonusowe poziomy w których można było cały czas latać czy też pograć w hokeja na lodzie !!! Standardowo Spyro tylko szybował, ale moim zdaniem i tak fajnie to wykonano, bo poziomy były zaprojektowane pod taki rodzaj przmieszczania się, piękne czasy które już nie wrócą:frog: Mam nadzieję że ten remake, który wygląda na spory upgrade ze względu na różnice w generacji jakie dzieli te konsole, zachowa oryginalne sterowanie, wtedy może być fun :xboss:

Edytowane przez Mr. Montana
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Gra wygląda obłędnie w ruchu, moim zdaniem jeszcze lepiej niż Crash. Nowoczesna oprawa, wiele dodatkowych bajerów, zupełnie inne oświetlanie ale przy tym zachowano artystyczną wizje oryginału. Dla mnie bomba i czekam na premierę :)

 

Taki Remake to w ogóle trudno zrobić , czyli przenieść wszystko na nowoczesne narzędzia a przy tym nie zatracić ducha oryginału. W Crashu wyszło, tutaj chyba będzie podobnie.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...