Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Microsoft potwierdzil, ze na E3 zostanie zaprezentowana nowa czesc Forza Horizon zmierzajaca na konsole XBOX ONE i PC.  

 

Cytat

W sprawie wypowiedziała się Fernanda Delgado – szefowa Xbox Hiszpania i Portugalia – który podczas rozmowy z dziennikarzem Gamereactor wspomniała o cyklicznym publikowaniu kolejnych odsłon serii:

 

„Premiery kolejnych części Forzy są cykliczne i jeśli jesteś fanem Forzy, wiesz doskonale jak to wygląda. Pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, gdzie zostanie umiejscowiona następna Forza Horizon i o tym opowiemy w późniejszym czasie na E3.”

 

 

 

https://www.ppe.pl/news/57603/forza-horizon-4-na-e3-2018-microsoft-potwierdza.html

 

TRAILER Z E3 

 

 

 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wiele osób pisze, że chciało by Japonię. Bo w tej części wypadało by stworzyć Festiwal w Azji . Ale Japonia jakoś nie pasuje mi do Forzy i jej party summer klimaciku.  Może twórcy postawią na Tajlandie? Chyba, że Azjatycki trop jest błędny i będzie Brazylia albo Ibiza. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Zależy co rozumiesz przez warunki, ale pociągnę Cię za język i dopytam z wyprzedzeniem: chodzi Ci o otwartość świata i poniekąd włączony na stałe tryb multiplayer? Jeśli nie to przypominam, że masa gier, które na BeastBoxie dostała wsparcie do 60 klatek.

Odnośnik do komentarza

No chodzi o multiplayer właśnie, zawsze tym się wykrecaja, chociaż teraz byłoby to dziwne, skoro na PC można grać z kumplami w Horizon w 60 fpsach. 

No chyba że nie ma crossplay w Horizon, ja już za MS nie nadążam.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, easye napisał:

Nigdy nie będzie wsparcia 60 klatek w grze która w tych samych warunkach ma chodzić na zwykłym Xboxie. 

kolejny raz piszesz tę bzdurę, masz jakiś dowód na tę teze? cytat, artykuł.... cokolwiek? 

 

Bo Microsoft twierdzi co innego:

 

2 minuty temu, easye napisał:

ja już za MS nie nadążam.

no właśnie widać, że nie nadążasz

Odnośnik do komentarza

No ale Forza Horizon 3 nie była robiona na XoX. Myślisz, że tak sobie pstrykną palcami i zrobią zoptymalizowaną wersję pod nową konsolę w 60 fps? Do takiego patcha potrzeba czasu i sporo roboty, a PG robi cały czas na wysokich obrotach. Może przy FH4, która będzie robiona od podstaw zrobią jakiś alternatywny tryb FHD 60 fps, no bo chyba nie mówicie o 4K 60 fps :D

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, easye napisał:

No chodzi o multiplayer właśnie, zawsze tym się wykrecaja, chociaż teraz byłoby to dziwne, skoro na PC można grać z kumplami w Horizon w 60 fpsach. 

No chyba że nie ma crossplay w Horizon, ja już za MS nie nadążam.

Crossplay jest na 100%, bo grałem z kumplami, nie było żadnych problemów... Oprócz tego, że port na PC jest skopany i wywala do Windowsa bez powodu. Ale to problem PC, nie Xboxa.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Shagohad napisał:

Crossplay jest na 100%, bo grałem z kumplami, nie było żadnych problemów... Oprócz tego, że port na PC jest skopany i wywala do Windowsa bez powodu. Ale to problem PC, nie Xboxa.

Chyba problem z pecetem kumpla, bo ze znajomymi gram od dluzszego czasu i ani razu mnie nie wywalilo do pulpitu.

 

Godzinę temu, asax napisał:

kolejny raz piszesz tę bzdurę, masz jakiś dowód na tę teze? cytat, artykuł.... cokolwiek? 

 

Bo Microsoft twierdzi co innego:

No to od tego roku dopiero zmienili zdanie - jak zwykle rychło w czas, swoja konsole mogli nawet glupim Destiny z HDRem w 60 fpsach sprzedac to jak zwykle MS s(pipi)ili sprawe.

Dla posiadaczy brak 60 fps w Horizon to bylby dealbraker, nadal jestem mocno sceptycznie nastawiony i oby nie skończyło sie na wsparciu 4k i 30 fpsacah.

 

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.