Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, second napisał:

Jak będziecie robić to zadanie z 7 mln punktów, to nie zmieniajcie furki nawet na chwilę. Miałem już 3 mln postępu, pojechałem sobie 1 wyścig rankingowy dla urozmaicenia i musiałem zaczynać od nowa, mimo że to był ten sam samochód. 

No a ja sie zastanwiałem gdzie moje 5 baniek, gdy zobaczylem 260k na liczniku.

comment_HoBFkgiIYi04xRyModOeS9Jwi1YNnyGp

 

Ogarnalem sposob jak to w 15 minut zrobic na szczescie.

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, drozdu7 napisał:

W tym tygodniowym wyzwaniu trzeba wygrać 3 wyścigi przełajowe? Bo nie mogę moja terenówka jechać w wyścigu przełajowym (zielona ikonka na mapce). Czy musi to byc jakieś konkretne wydarzenie?

Przełajowe, te z zieloną ikonką. Dojedź do wyścigu swoim wybranym autem, zrób Blueprinta na Offroad i wygraj, powtórz trzy razy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.10.2018 o 10:39, creatinfreak napisał:

Powiedzcie mi jaka jest najlepsza bryka do driftow? Bo od zawsze jestem w tym cienki, a chciałbym zrobić strefy driftu.

Hoonicorn + setup autorstwa Don Joewon Song i masz potwora. auto dobre do wszystkiego. no może poza wyścigami ale jak opanujesz to i tam dokopiesz wszystkim. do driftu, do dragu, do radarów, do forzathonów, skoki to tam formalność. no bestia.

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Colin napisał:

Hoonicorn + setup autorstwa Don Joewon Song i masz potwora. auto dobre do wszystkiego. no może poza wyścigami ale jak opanujesz to i tam dokopiesz wszystkim. do driftu, do dragu, do radarów, do forzathonów, skoki to tam formalność. no bestia.

Dziękówa, w samą pore lol

Forza-Horizon-4-Screenshot-2018-10-12-12

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj minąłem daba o jedno pole ;___;

ale nie powiem, prócz zaje,bistego gameplayu to jest kolejna motywacja do jeżdżenia i jeżdżenia, każdy level to spin i szansa na wylosowanie jakiejś bekowej emoty/klaksonu/ciuszka

 

przysięgam, że te gry grają na naszej psychice coraz lepiej, jeszcze trochę i nie będę się mógł od tej je,banej konsoli oderwać

Odnośnik do komentarza

ja wczoraj z dobrą godzinę siedziałem i przeglądałem biegłości aut które już posiadam. niektóre mają po 3-5k wpływu, jak po drodze to od razu losowanko kupowałem, sporo fur ma też dobry hajs po 100-300k. wieczorem muszę farmić punkty umiejętności bo mam już całe 0 :frog: za to kilka leveli wpadło, kilkanaście losowań, do tego dobrze ponad bańka $. od razu zamek sobie kupiłem z plotką o wozie i 10 super losowań. to jest właśnie cudo tej gry że poza samym ściganiem jest jeszcze tyle do roboty że godziny uciekają w mgnieniu oka.

 

a ciuszki...nic tak nie boli gdy w losowaniu przeskakuje z 250 GTO na bordowy kaszkiet :yao: 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Colin napisał:

Hoonicorn + setup autorstwa Don Joewon Song i masz potwora. auto dobre do wszystkiego. no może poza wyścigami ale jak opanujesz to i tam dokopiesz wszystkim. do driftu, do dragu, do radarów, do forzathonów, skoki to tam formalność. no bestia.

 

A jakies inne auto bo ten mustang trochę mi nie leży :/ ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...