Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli ktoś ma nadal problemy z driftem to znalazłem nową zabawkę. Driftowy Viper + setup o nazwie Drift zone użytkownika Tiptronik. matko jaki wariat. wystarczy dodać gazu i już bokiem leci. nawet na prostej kudosy lecą. wczoraj dobiłem nim ostatnie strefy driftu. na asfalcie formalność, na szutrze zaskakująco dobrze się trzyma. normalne sterowanie, bez systemów i :wio: 

 

aha, achiv za wszystkie 15 złomów z szop jest walnięty. u różnych użytkowników tracker zatrzymał się na różnych procentach. u mnie 93%. mam nadzieję że naprawią bo troszkę fakap.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja mam problem z Forzathonem. Samochód mam odpowiedni, ale jak biorę sprint drogowy (te niebieskie wyścigi typu sprint), to raz przejechałem blueprinta Hot Hatch i nie zaliczyło. Zrobiłem kolejnego tylko pod Corrado i też nie pykło - WTF? Co robię źle? 

 

Ok - już wiem. Sprint musi być ten, który jest w miasteczku festiwalowym :facepalm:

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

Po blisko trzech tygodniach, nie za bardzo jest co robic. Online adventer+free roam rush to padaka po dluzszym kontakcie. W sumie jedyne co mi sie chce robic, to scigac sie znajomymi. No ale i tutaj lista nie jest jakas dluga i wciaz sie jezdzi te same. Ogolnie takie mocne 7/10 max imo. Fajna gierka na chwile.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

No ja tez odczuwam lekkie zmeczenie materialu. Na pewno nie gra na chwile, bo widze ze juz na liczniku ponad 40h, pare osiagniec jeszcze wbije, pewnie bede do gry wracal, ale niestety myslalem, ze sezony wprowadza większe nowości w serii, podobnie jak wyścigów pokazowych będzie wiecej.

Odnośnik do komentarza

Żeby nie było, to serio świetna gierka. Też blisko 50h zrobiłem, ale nie wyobrażam sobie jej w sytuacji, gdybym nie miał znajomych z którymi mogę jeździć. Na blisko 20-30 prób wystartowania wyścigów online, bodajże tylko trzy razy, dołączyły jakieś osoby ¯¯\_(ツ)_/¯

 

Ja liczyłem na to, że sezony będą wprowadzały nowe wyścigi. No niby są sezonowe, ale znowu, raptem kilka. Do tego nie zalicza ich poprawnie, co też jest frustrujące. A można było by np, dać opcje grania przejechanych wyścigów, w drugą stronę. Tej samej opcji brakuje też, gdy samemu się przygotowuje wyścigi. W ogóle jakiś kreator byłby w pytkę.

Playgrounds games, też bywają fajne, ale znowu, weź kogoś znajdź.

 

Pogram jeszcze jaki czas, ale pewnie game passa nie przedłużę o kolejny miesiąc(PC gamer here) bo reszta oferty, nie jest zbytnio zachęcająca.

 

Edit:

Troszke beka, bo siedziałem na kibelku i przyszło powiadomienie na telefon, że 25 będzie update, który dodaje kreator. No, to jest coś co może uratować replayability. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Trochę racji jest w tym wszystkim co piszecie. Miałem hype na tą gierkę, pograłem dość ostro kilka dni i teraz brakuje motywacji żeby dokończyć wszystkie aktywności. Gorzej, że czasami mam wrażenie, że już zaczynam się zmuszać do jej skończenia i faktycznie dostrzegam plusy tego, że gra jest w GP i kupiłem ją chyba trochę na wyrost :( No nic, za kilka dni wjedzie mesjasz, więc będzie można zapomnieć na chwilę o FH4. 

Odnośnik do komentarza

No w końcu to już szósta Forza i trzeci Horizon w tej generacji więc w jakimś stopniu może być zmęczenie materiału jak ktoś grał w poprzednie części.

 

ale rodzyny że FH uratuje jeżdżenie wyścigów w drugą stronę xDDD  ja mam z 25h na liczniku a grania w samym singlu jeszcze z 2-4 tyle  :]  w grudniu pewnie wyjdzie pierwszy duży dodatek.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, gamerTHC napisał:

Masteruje strefy driftu na 3 gwiazdki i albo one są mocno przegięte albo ja jestem tak słaby w drift emoji3577.png

 

Polecam Rs200 z tuningiem Dae Jong coś tam, najlepiej jak pada, ale na suchym też daje rade. podstawa to zaczac strefe z duza predkoscia i jak najwiekszym bokiem, Rs200 z klasy S2 jest w stanie nawet wyciagnac tzw "reverse entry" czyli drift praktycznie tyłem ;)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, gamerTHC napisał:

Dzięki, spróbuję jak wrócę z roboty. Jak na razie najlepiej mi szło Prosiakiem 959 z moim tuningiem. W sumie robiony pod zwykle wyścigi, ale bardzo chętnie lata bokiem. Teraz przeczytałem kilka postów wstecz i widzę, że nie tylko mi drifty dodały siwych włosów.

 

No niestety są trudne, zwłaszcza te szutrowe (jak dla mnie), kilka cm za daleko poza drogę i przestaje naliczac drift i jest kupa. 

 

Jako, że nie mam za dużo czasu ostatnio i dopiero ze 20h na liczniku wziąłem się za drift club i meh, a co autor mial na mysli dajac spory kawalek szutrowego odcinka do driftu Hondą S2000 to nie mam pojęcia. Aczkolwiek to, że nie gram za dużo wielokrotnie zwiększa frajdę z gry - w pełni rozumiem, że ktoś po 3 tyg ciorania non stop się znudził, brakuje w tej grze jakiegoś określonego z góry celu. Pokazówki kończysz w pierwszych paru godzinach gry, żeby oblokować nowe wyścigi danego typu czy fotoradary/drifty itd musisz grać tylko to. Nie sądziłem, że będę tęsknił za rozbudową festiwali w trójce, ale tam chociaż był jasno określony cel i "nagroda" w postaci nowych ikon na mapie.

Mam tylko nadzieję, że zamiast robić kolejne DLC T10 przysiądzie do online, bo opinie są jednoznacznie krytyczne na jego temat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...