Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

udostępniaj więcej malowań i módl się żeby były ściągane i lajkowane?

 

btw wczoraj wyszedł update. naprawili glitch z osiągnięciem za odrestaurowane wraki. 100% w końcu :fsg: 

 

a co do przygody online to...zrobiłem bo musiałem i nie mam najmniejszej ochoty do tego wracać. wyścigi ze znajomkami rewelacja, zmiany w królu czy syfiarzu też na plus ale te randomowe przygody to fuj.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Fortune Island will add a new off-shore area to Forza Horizon 4's map. The fictional island resides in "the remote northern reaches of the British Isles" - Shetland, then - and, like other Forza Horizon expansions before it, will focus on extreme weather conditions and demanding driving: "fierce lightning storms, perilous cliffside dirt roads, and sweeping paved mountain switchbacks under the mystical glow of the aurora borealis"

DLC wyjdzie 13 grudnia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo dobra gra!
Na tyle fajna, że kupiem wersję ultimate aby mieć ja na własność.
Niby jest w game pass ale ta usługa jest biedna i po szybkim ograniu kilku pozycji jest nie warta pieniędzy dlatego tym bardziej chciałem mieć FH4 na własność.

Ludzie starają się wmówić, że DriveClub lepszy - serio..?
Moim zdaniem absolutnie.
Model jazdy w FH4 jest na prawdę świetny. Fakt to nie symulacja ale czuć każde auto, podłoże itp. Muzyka w grze też jest super a grafika przepiękna. Super się kręci po wyspach a do tego różne wyścigi, wydarzenia. Zmienna pora roku również jak dla mnie świetnie została wykonana!

Może to głupie ale dla tej gry warto mieć XO, najlepiej XOX aby zobaczyć to w najlepszej jakości!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Można zrobić upgrade zwykłej wersji - cyfrowej czy pudełkowej (a może nawet z gamepassa?) do wersji Ultimate?

Mam dziwne ciśnienie na kupno własnej wersji w tej wersji - na razie GamePass ale z moim czasem na granie wolałbym mieć poza abonamentem - najlepiej Ultimate.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...