Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, raven_raven napisał:

Wczoraj wróciłem do Blizzard Mountain no i w 4K z HDR jest kosmos :obama:. Te zmienne pory dnia podczas wyścigów robią jak cholera, coś pięknego jak zachodzące słońce zaczyna się odbijać na oblodzonej drodze.

 

Kumpel ostatnio kupił tego oleda LG + Koks i aż się boję do niego jechać :p Bardzo by mnie bolało gdybym na premierę FH4 musiał wydać 6 kafli na nowy TV :p

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Pacquiao napisał:

Ja po prostu wiem, że jak kupię TV za 6 kafli to za miesiąc ten sam model będzie stał za 4 :p

 

B7 już za 5k zł można dostać. No i przyzwyczaj się, jak kupowałem go pół roku temu był najnowszy, a teraz na horyzoncie modele z VRR/freesync oraz rzekomo zaje,bistymi upłynniaczami. I co zrobisz? No nic nie zrobisz, możesz wiecznie czekać na cośtam świetnego za rogiem, sprzęt prawie zawsze będzie tanieć z czasem itd. Szkoda nerwów i życia na takie rozkminy, dopóki nie kupujesz bardzo głupio (jak np. starego modelu po premierowej cenie tuż przed wyjściem nowego modelu za te same pieniądze) to nie ma się co przejmować i zostaje cieszyć się z zakupu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

na trailerze widać jak kierowca ma dwupalczaste (chyba tak to się nazywa :D ) rękawiczki zimowe. Więc oprócz kupowania mieszkań szykuje się dodatkowy aspekt simowy xD

 

Dla mnie to całkowicie zbędne, bo nigdy mnie to nie interesowało w grach, no ale niektórzy się pewnie ucieszą 

Odnośnik do komentarza

FH 3 mi nie siadła, trochę przez to że moja kopia z MS Stora jeździła gdzieś po Litwie i czekałem na nią ponad tydzień :frog: ale jeszcze bardziej dlatego że przed premierą mocno były ograne FH i FH2  i wystąpiło u mnie zmęczenie materiału. NFSy do mnie nie trafiaja, DC mi się przejadł :yakubu:  

Jak zobaczyłem FH4 na prezentacji to na momencie złapałem się za michałka i wiem że muszę w to pograć bo inaczej będę chory, we wrześniu jak nic się nie spi.erdoli to XO wpada na chatę :obama: 

 

Odnośnik do komentarza

"One of the things that's brand new is that we've added a feature called Horizon Stories. They're really cool little bite-sized pieces of narrative-based gameplay that will center around certain activities involved in you owning businesses, interacting with certain people. For example, in one of them you'll have a chance to own a taxi company. However, driving a taxi in the real-world is very different from the sort of action in Horizon games, so you can kind of imagine how that ends up. There are a whole bunch of different things like that. There's one where you'll also be able to be a stunt driver... We even do have a story where you take on the narratives that are associated with other racing games, and one of those is based on Crazy Taxi. You can imagine how that ends up as well."

 

:U

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie, koreła, tylko nie to. To jest Forza Horizon, tu masz być przyspawany do auta, a widoczki podziwiać zza jego szyby, a nie rozbijać się pieszo. Co następne, misje fabularne, zleceniodawcy i pif paf jak komuś się festiwal nie spodoba?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...