Jump to content

Mroku

Forza Horizon 4

Recommended Posts

Gralem kiedys tam sobie w forze na pierwszym klocku,ogolnie mocno wyj.ebane w scigalki.
Wczoraj z nudy i dla beki  zassalem z game passa tego horizona 4 i jestem kur.wa oczarowany..to wprowadzenie do gry

to jest przepiekna rzecz,mialem ciary gula w gardle ogolnie cos pieknego!Juz nie pamietam kiedy intro zrobilo na mnie takie wrazenie.
wow.....wow.........:blink:

Odblokuj endgame i zawody sezonowe!

:obama:

U mnie za 6 dni wpadnie 3 000 gamescora, aż na głodzie zacząłem grać w poprzednie części, szkoda tylko, że FH2 ma już uwalone serwery i nie idzie tego wymaksować ;/

Ten aczik za 3 wygrane rundy w 3 Forzathonach Live pod rząd, to jest największy rak, ja pierdolę!

Edited by Rozi

Pewnie dlatego, że jeszcze nie tak dawno był bug, który powodował wywalanie do dasha podczas rozgrywania tego 3 forzathonu. Już nie mówiąc o tym, że ostatnimi czasy ciężko znaleźć ekipę, która w ogóle ogarnie te trzy zadania podczas każdego eventu :dynia:

Edited by Matriks_1111

5 godzin temu, Zdunek napisał:

Czemu?

Pomińmy fakt, że jest to aczik związany z graniem online, to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przez trzy Forzathony pod rząd mieć odpowiednią ilość graczy na skończenie ich. Pierwszy event spoko, drugi spoko, w trzecim trzy osoby, w tym dwie stoją w bezruchu i elo, kolejne trzy godziny poświęć na to.

• Downvote 1

W dniu 11.01.2020 o 23:41, Rozi napisał:

Pomińmy fakt, że jest to aczik związany z graniem online, to jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przez trzy Forzathony pod rząd mieć odpowiednią ilość graczy na skończenie ich. Pierwszy event spoko, drugi spoko, w trzecim trzy osoby, w tym dwie stoją w bezruchu i elo, kolejne trzy godziny poświęć na to.

warto sprawdzić liczbę graczy, jeśli jest niewielu, to przed forzathonem znaleźć nową sesję z 50-60 graczami, większa szansa, że część z nich zrobi forzathon

Ja to zrobiłem w weekend bez większego problemu. I nie wywalało mnie nigdzie, bo grę uruchamiałem tylko przed rozpoczęciem Forzathonu :kaz:

Edited by MYSZa7
  • Upvote 1

Ok. Kupiłem kierownicę Logitech G920 i powiedzcie mi czy ze mną jest coś nie tak czy co. Ustawienia kierownicy jakieś z neta niby super ustawiłem. Tryb symulacja włączony. Przy każdym drifcie tracę sterowność, czy to Ferrari czy Subaru Imprezą. Pomocy. Gram w Dirt Rally 2.0 jest ok. Forza 7 ok. 

12 godzin temu, Sqtr78 napisał:

Ok. Kupiłem kierownicę Logitech G920 i powiedzcie mi czy ze mną jest coś nie tak czy co. Ustawienia kierownicy jakieś z neta niby super ustawiłem. Tryb symulacja włączony. Przy każdym drifcie tracę sterowność, czy to Ferrari czy Subaru Imprezą. Pomocy. Gram w Dirt Rally 2.0 jest ok. Forza 7 ok. 

Podziwiam kozaków, co jezdza na kierownicy w Horizona i daja rade, próbowałem u kumpla w wersję PC grać na kierce i nie szło, a tak jak piszesz 7 jest ok. Nie wiem czy to kwestia modelu jazdy czy ustawień, ale tak jak mówisz miotało mną jak szatan.