Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w tą nową FIFĘ i takie mieszane odczucia. Wiadomo, otoczka, licencje na duży plus, ale tempo gry mi się nie podoba. To nie PES 2018 i stopniowe konstruowanie akcji, banan na twarzy, że udało się coś "sklepać", posłać petardę z dystansu... Tutaj wszystko jest za szybkie, dwa podania i już jesteś pod bramką rywala. Wykop, odbiór, znów dwa-trzy podania i kolejna akcja. Nie lubię czegoś takiego. 

Odnośnik do komentarza

Kurde, mieszane odczucia w tym roku. Mecz otwierający, grając taktyką z poprzedniej wersji na tym samym poziomie skończył sie wynikiem 4-4 i przegrana w karnych. Akcje przez pierwsze 60 minut lecialy od bramki do bramki, nie weszły mi z dwie setki (ale mnie wkuriwal ten celowniczek przy strzałach) bo bardzo fajnie zachowali się bramkarze! Ale po 60-70 minutach tempo akcji spadło o 90 %, a piłkarze mocno słaniali się na nogach. Brakowało 4tej zmiany... 

 

Podania też jakieś dziwne, miałem wrażenie jakby piłkarze strzelali z czuba albo grali na zwolnienie menagera... Wieczorem wleci tryb FUT to cos wiecej powiem no ale jak na razie to tak... dziwnie się gra. Ciężej, ale niekoniecznie lepiej czy efektowniej.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś wie czy wersja płytowa (moja ze Szwajcarii import ale pudełko angielskie) będzie miało PL wersję?

Chodzi mi o wersję na Xbox One. Chyba wystarczy mieć region PL to gra/konsola ściągnie Szapakowskiego i PL menu...?

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, marbel007 napisał:

Czy ktoś wie czy wersja płytowa (moja ze Szwajcarii import ale pudełko angielskie) będzie miało PL wersję?

Chodzi mi o wersję na Xbox One. Chyba wystarczy mieć region PL to gra/konsola ściągnie Szapakowskiego i PL menu...?

Własnie z tym są ponoć problemy i w tej edycji wychodzą niezłe cyrki z polską lokalizacją przy gierce kupionej za granicą... 

TUTAJ info na ten temat

Chociaż z tego co tam jest napisane wynika, że problem dotyczy tylko zakupów w cyfrze. Swoją drogą to dziwne, bo kupowałem gierkę w tureckim store, a Szpaku gada normalnie, także już teraz zgłupiałem :huh:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no i kupilem to go,wno

 

w 18tke gralem glownie na cudzych konsolach i w pracy, ale akcje wchodzily eleganckie, na pelnym biegu wymiana pilek zakonczona bombą w dlugi rog.

 

tutaj kompletnie nie umiem strzelac. same balony leca. da sie w ogole z pola karnego walnac prostym podbiciem? wbiegam z r2, laduje pasek do polowy i leci takie nic

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.09.2018 o 19:41, Koleś88 napisał:

Tylko mi się wydaje, ze jest duża różnica w gameplayu względem dema? Oczywiście demo było na plus, w pełnej na minus (praktycznie to samo co 18)

No właśnie jak to jest bo słyszałem skrajnie inne opinie xD że po słabym demie full znacznie lepszy...

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Wallerot napisał:

Jak to jest z full manualem? Są oddzielne rankingowe czy fut tylko dla takich graczy czy trzeb liczyć na szczęście, ze trafimy na innego grającego na manualu?

Możesz w matchmakingu ustawić żeby szukało tylko po manualu

Odnośnik do komentarza

A ja odwrotnie, mimo że ostatnia moja fifa to fifa 14, to gra mi się nawet ok, spodziewałem się większego szmelcu. Jestem PESowcem od iss pro evolution na psx ale w tym roku raczysko zwane PES 2019 nie jest dla mnie. Tutaj przynajmniej wiem że to loteria i ping pong a w PES 2019 wszystko udawane że niby symulacja lepsza od fify, że nie ma skryptów...

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...