Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

eh, kompletnie nie idzie.

 

nie moge sobie poradzic z tym pressingiem przeciwnikow. musze nonstop grac z L2 bo kazdy moj pilkarz albo ma od razu przy sobie obronce, ale mowie - od razu, dwa centymetry obok. albo jego obroncy w ogole wybiegaja przed i zabieraja pilke.

 

w druga strone mam wrazenie, ze moi rywale maja mnostwo miejsca. musze biegac obroncami, gonic ich. w polu karnym to juz w ogole kaplica, gosc przyjmuje, odwraca sie do bramki i strzal. ja jak w ogole jestem w stanie podac to nie zdaze nawet przyjac bo czesto taki mandzukic z L2 i tak nie utrzyma pilki wystarczajaco dlugo zeby podac.

 

akcje sam na sam w 90% przypadkow albo koncza sie strzalem z pierwszej, albo obronca podbiega i ku.rwa kradnie dziecku lizaka, moj pilkarz pada w ogole bez walki.

Odnośnik do komentarza

4-3-3 z taktą hug sideline  (krzyżak w górę i prawo) i rozgrywając uważnie ( i mając w składzie passerów z pass na poziomie 75+) można zaklepać pressującego kolesia na smierć , czasem robiąc przerzut [] na drugą stronę 

 

generalnie grać jak najbardziej wszerz jak tylko się da, miejsce się robi samo, 

pokombinuj z taktykami bo można mieć kilka do zmiany w locie 

 

ogólnie fight fire with fire ;) ustaw samemu dziki pressing że nie wyjdą z własnej połowy,  to nawet lepsze bo z głupich strat pada najwięcej bramek

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to właśnie pressing nie jest dosyć skuteczny, albo ja coś źle poustawiałem. Natomiast u mnie to wyglądało tak, że miałem niesamowite dziury w środku pola przy tym nieustannym pressingu. Najbardziej skuteczne rozwiązanie to zostawić zrównoważony styl grania, albo ten pressing przy odskoczeniu piłki, nazwa wyleciała mi z głowy. Natomiast co do odbitek to prawda - bardzo dużo ich niestety. Moim zdaniem to główny mankament najnowszej FIFY, to wkurza znacznie bardziej nawet niż gole z rożnych. 

Odnośnik do komentarza

ja mam wciaz ten sam problem. przeciwnik jest caly czas obok moich pilkarzy, mega cisnie. nie mam miejsca zeby podac, przyjac - cokolwiek.

 

w druga strone tego nie ma, moi pilkarze sami z siebie stoja jak kolki i tylko R1 + zmiana zawodnika pomaga. nie mniej jednak mam wrazenie, ze nonstop latam za pilka. w druga strone tego jakby nie ma.

 

mecze sie jakos tam wygrywa, mam na chwile obecna range 1 w 5 div, ale zawsze sa to wyniki typu 4:3, albo porazki 3:4.

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, OsciBosci napisał:

A jak z tempem względem dema? 

 

W karierze tylko na wolna + suwaki https://forums.operationsports.com/forums/ea-sports-fifa-sliders/939697-fifa-19-os-community-sliders.html mecz 10min klasa światowa lub legendarny. Największy realizm, jest naprawdę spoko!

Multi? Arcade i tyle, czyli UT i jazda.

Ja gram na przemian, mam dwa w jednym. No i jeszcze The Journey, ale to już potem :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

FIFA19 kupiona, 29$ na PSN Store dzięki Black Friday przecena, no inaczej się gra niz 18stka, tempo duzo zostało zmieniane i zagrywki sa bardziej random, fineese strzały OP, takim Pogba w seasons leciutko wbijam z przed pola karnego. z obrona trochę gorzej mi idzie bo wygląda ze jak się zrobi jeden błąd to już ktoś ma wolna bramkę żeby strzelić gola,
Zawsze grałem online tylko, Ultimate Team albo ostatni rok tylko Seasons to już dość wydawania kasy na paczki, ale w tym roku fajnie się gra z cpu i chyba zacznę od kariery managerskiej 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

Grę :reggie:

Mam dość tego raka. Dziś na 3 mecze nie zdobyłem ani jednej bramki, bo ciągle jak nie słupki i poprzeczki, to marnowanie setek było ba porządku dziennym. Co oni zrobili z tą grą? 

 

Głupie wmawianie sobie, że słupki i poprzeczki. Grać trzeba się nauczyć. Mnie się gra bardzo dobrze, wiadomo, że nie zawsze wygra się mecz "wygrany" (jak w prawdziwym futbolu vide Juventus-United 1-2).

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, _daras_ napisał:

Głupie wmawianie sobie, że słupki i poprzeczki

:shieeet: Nigga co? 

 

Przecież to jest oczywiste w tej grze, że masz momentum, udowodnione sto lat temu, że skrypty ratują nie raz cienkich graczy żeby za szybko nie rzucali gry, na redicie tematy o tym, że w PC wersji znalezli kod, który odpowiada za skrypty momentum a tutaj ludzie nadal w to nie wierzą xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...