Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

 

W dniu 17.04.2018 o 12:22, Kyokushinman napisał:

Dla mnie PES 16>17>18

Jednak wszystkie 3 kopią równo i każda z nich jest całkiem inna pod względem rozgrywki.

FIFA 16 -17 i 18 to tez całkiem inne gry pod względem rozgrywki.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No od czasu przejścia na frostbite to gra stała się bardzo średnio grywalna. Czasem sobie odpale 18 ale strasznie bezpłciowa rozgrywka aż odechciewa się w to grać a potrafiłem przy FUCie zrobić po 100h w poprzednich częściach. 

Odnośnik do komentarza

Przekroczylem juz 1000 meczy w tym sezonie w fucie ale i tak uwazam ze ta fifa (i poprzednie) to raczysko jak sam skur wesyn. Ale pes w cale nie jest lepszy a do tego jest gra singlowa. W tym gownie do ea chociaz mozna pograc online. No i co zrobisz nic nie zrobisz, co roku bedzie to samo. Chociaz sporo pro playerow krytukuje i przestaje grac w fife, na twitterach i redditach hejt leci mocny, jutubery narzekaja (chociaz tym pajacom wystarczy dac pare paczek za free zeby zmienili zdanie) to nic sie nie zmienia. Od premiery jedyne co zmienili to usuneli kick off glitcha. Ale nie usuneli no loss glitcha w fut champions co doprowadzilo do takiej patologii ze w ostatni chyba weekend byl rozgrywany turniej fut w Manchesterze (kwalifikacje do fifa eWorld cup) i dostalo sie paru glitcherow XD Bylo 3 prosow z polski i 2 mowilo ze w 1 rundzie trafili na typa ktory ledwo co ogarnial i zakrecilo sie kolo dwucyfrowki co na tym poziomie nawet w tej randomowej guwnogrze jest nie mozliwe. Scene pesa i cokolwiek ciekawego co dzieje sie do okola tej gry podsumuja sie litery XD

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, schabek napisał:

Ale pes w cale nie jest lepszy a do tego jest gra singlowa

Co ty za bzdury pleciesz xD 150 meczy rozegrałem w dywizjach ani razu nie odpalając singla bo po co? 

4 godziny temu, schabek napisał:

Scene pesa i cokolwiek ciekawego co dzieje sie do okola tej gry podsumuja sie litery XD

A tego to nie wiem, nie interesuje mnie "scena" gram dla funu w pesa, zarówno myclub jak i zwykły online. A sam rdzeń gameplayu jest na takim poziomie, że mnie z kapci wywala (chociaż po patchu troche głowki OP zrobili ale tak czy siak) 

Odnośnik do komentarza

Ja w ogole zawsze sie dziwie, ze ludzi kupuja PESa, badz FIFE i graja offline z konsola ^^

Jedyne co mozna zarzucic PESowi to o wiele dluzsze wyszukiwanie przeciwnika niz w grze EA, poza tym tez gram od premiery wylacznie online, a scena? Nie ten wiek, by na turnieje jezdzic...

Odnośnik do komentarza

:reggie:

 

Ja gram w pesa praktycznie tylko singla i od czasów 6 nie miałem takiej radochy z grania z kompem jak to ma miejsce przy 2018. Na online w grach piłkarskich już dosyć sobie nerwów napsułem przy fifkach, szczególnie 15. 

 

forum pes-scena.pl pamiętamy [*]

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

A co jest złego w graniu z konsolą? Ja tam też lubię raz na jakiś czas, głównie dla odprężenia. Nie każdy ma ochotę na jakąś rywalizację cały czas.

 

Inna sprawa jak ktoś robi z siebie jakiegoś prosa bo ogrywa konsolę xd

Odnośnik do komentarza

ja przestalem grac z AI bo w wczesniejszych czesciach byl tak niedopracowany, ze na najwyzszym poziomie ogrywalo go sie jak dziecko, a w nowszych braki AI ogarneli glupimi skryptami, ze nagle random zaczyna kiwac jak ronaldinho w zlotych czasach, moja obrona cudownie nie reaguje, albo wpada bramka z du.py

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie wiem, mi to nie sprawia przyjemności ogrywanie komputera. To jak granie w bijatyki z botem, ale jeśli ktoś lubi to czemu nie? Tylko troche bzdurne są tez zarzuty, że PES jest do singla, fakt matchmaking trochę trwa, ale zazwyczaj dobrze dobiera po ratingu i mecze są wtedy dość wyrównane w FIFE ci losuje z przeróżnych lig typów to jest troche idiotyczne. 

Odnośnik do komentarza

Ja gram w FIFe z CPU, ale tylko na dwa pady z bratem w jednej drużynie. Poziom Legendarny (który i tak nie jest jakiś wygórowany, podobnie jak w 17, ale przed tymi wszystkimi patchami było jeszcze łatwiej) i jazda. Cała frajda wynika oczywiście z kreowania akcji. Całkiem przyjemnie gra się w ten sposób w 18, chociaż da się odczuć oszustwa SI w niektórych meczach. To co mi się podoba w 18 względem poprzednich odsłon to większa różnorodność zachowań piłki/strzałów/bramek. Chociaż można tego na początku nie dostrzegać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...