Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, easye napisał:

Wygladalo bardzo profesjonalnie! Szkoda.

No tam w tym twicie typ pisał, że to jest jakiś koncept EA, który według przecieków niby miał trafić do gry, ale no raczej póki co się nie zapowiada. 

Odnośnik do komentarza

O kurczę, te nowe zasady, które można dodać w zwykłym meczu to będzie petarda podczas grania z kumplami na kanapie. Niech to dodadzą do PESa!

 

Cytat

 

If you’ve ever played a Kick Off match and wanted the change up the rules a bit, or play without any rules at all, you’ll enjoy the House Rules match type. Right now, there are five different sets of rules that you can select for your match:
 

  • Survival Mode: When someone scores a goal, a random player from the scoring club is taken off the pitch (except the goalkeeper)
  • No Rules: No offside calls, fouls, or bookings; pure chaos
  • Long Range: Goals scored in the box count as normal, but anything scored from outside the box count as two goals
  • First to…: Set up a custom win condition, whether it’s golden goal (first to score), first to three goals, etc. The match will play to the clock as normal, unless the condition is met
  • Headers & Volleys: Headers, volleys, free kicks, and penalties are the only ways that you can score goals in this match type. Any other type of goal will be disallowed

 

  •  
Odnośnik do komentarza

Jak w każdej FIFIE od wielu odsłon. Ale i tak mam wrażenie, że przykręcili trochę tempo rozgrywki.
Nie chcę tu pisać, że wygląda to bardziej "symulacyjnie", ale na pewno sprawia lepsze wrażenie.
Co prawda już się tak naciąłem przy F17, gdzie demko wręcz mnie zachwyciło i łyknąłem na premierę (moja pierwsza ever FIFA dej łan), a później patchami wszystko spyerdolili, a o FUT to nawet nie chcę mówić, bo z piłką nożną to już w ogóle nie miało nic wspólnego...

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Twarze piłkarzy na zbliżeniach wyglądają spoko - pot na ich twarzach też naprawdę super, no i jak zwykle - ogólna prezentacja na plus.
Kłopot w tym, że jak już te modele piłkarzy wyjdą na tę pięknie odwzorowaną murawę to cały czar zaczyna pryskać. Te śmieszne przebieranie nóżkami, zerowa masa własna grajków, ślizganie się po murawie - wszystko sprawia wrażenie takiej... wydmuszki. Ładne to, ale puste w środku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 14.08.2018 o 23:52, Wredny napisał:

Jak w każdej FIFIE od wielu odsłon. Ale i tak mam wrażenie, że przykręcili trochę tempo rozgrywki.
Nie chcę tu pisać, że wygląda to bardziej "symulacyjnie", ale na pewno sprawia lepsze wrażenie.

 

Kazdy tryb w FIFA ma inne tempo, od kanapowego/singla, potem online i na koniec mega arcade FUT

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O demie nadal nic wiadomo, ale za to można będzie w 10h trial w EAA na PC i Xboxie One pograć już 20 września 

 

Cytat

W ramach usług Origin Access (na PC) i EA Access (na Xbox One), w nową część serii FIFA możemy zagrać już od 20 września, pobierając grę przed premierą


Edit no to już wiadomo

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
48 minut temu, adasiulko napisał:

11 września.

13 

 

A demo for FIFA 19 will be available soon, EA Sports has announced. The demo will arrive on Thursday, September 13, the company announced today. There is no word yet on what teams, stadiums, and modes will be available in the demo, though those details should be announced soon given that the demo is just days away.

 

https://www.gamespot.com/articles/fifa-19-demo-release-date-announced-and-its-soon/1100-6461615/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...