Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, II KoBik II napisał:

Pasuje mi bardzo. Day one. :banderas:

 

Kobik kawalerze, ty więcej pewnie w to grałes, jak poustawiać te asysty, są jakieś pewne ustawienia czy każdy ma inne?

Moja ostatnia fifa którą zagrałem koło 500 meczy to była Fifa 14 bo wtedy PES na ps4 nie wyszedł... a tak to tylko PES

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

 

Kobik kawalerze, ty więcej pewnie w to grałes, jak poustawiać te asysty, są jakieś pewne ustawienia czy każdy ma inne?

Moja ostatnia fifa którą zagrałem koło 500 meczy to była Fifa 14 bo wtedy PES na ps4 nie wyszedł... a tak to tylko PES

 

Tym bym sie nie sugerowal poki co. Jesli faktycznie to demo to zupelnie cos innego niz full. Sam najwięcej czasu przegralem w Fifie 09. Na razie demko mi siadlo najbardziej z obecnej generacji Fif. 

Ja co roku pykam w obie piłeczki. Ale tutaj mam taki fun z gry ze az nie chce mi sie do roboty isc. A tu jeszcze TR, Godrizon, Pajeczak. :dafuq:

 

 

Odnośnik do komentarza

gra się nieźle, ale trochę mało grubszych zmian

 

nazwa robocza tej gry to chyba FIFA 14-2, masa główek mi wpada, może być zabawny full :P (albo "zabawny" inaczej, tzn multiplayer w 14 to był strach przed każdą wrzutką)

 

co na +

- wszystko robi się mocno telewizyjne, jakbym oglądał skróty meczów w TV, otoczka LM też robi robotę, dużo facescanów i na razie żadnego babola typu Casemiro w 18 nie wyłapałem

- dużo nowych ładnych animacji które ożywiają wydarzenia boiskowe, np. jak nie trafisz z główką to załącza się animacja pustego przelotu gdzie typ jeszcze dalej obserwuje piłkę, jakieś animacje minięcia się z piłką, nowe upadki (hi Neymar :p), nowe animacje trików (np. stepovery), biegu itd., Neymar tutaj przoduje znowu (dostał nawet własną animację do rainbow flicka) i lata się nim czy Mbappe po prostu kozacko, czuć ich zapasy mocy :D fajne są też przyjęcia górnych piłek z L2, albo przyjęcia na klatę z R2, dużo zabawy z tym będzie i sporo do masterowania

- ruszyli mocno z taktykami i jest tego zatrzęsienie teraz, ustawianie kilku taktyk do podmianki w locie (w końcu się doczekałem), i można teraz się bawić w Mourinho na całego i mieć w końcu plan B, teraz będzie się można bardziej wysilić ze zbudowaniem własnego stylu (np. ja od dawien dawna mam problem z zabijaniem meczu przy niskim prowadzeniu, teraz zrobię sobie mega kontrujący team, albo taktę z ostrym pressem...możliwości są ogromne)...nawet quick tactics pod krzyżakiem są dopompowane - doszły ataki bocznymi obrońcami, add extra striker itp. bardzo przydatne rzeczy

- sporo statystyk wyliczanych w każdym trybie, fajnie ale szkoda że tyle trzeba było czekać na taką oczywistość 

 

co na - 

- timed shooting, o rany po co to komu ;) no nie umiem na razie z tym paskiem dodatkowym strzelać, zwykłe sam na sam teraz łatwo popsuć, trzeba się przestawić na te nowości

- w sumie ta rzecz to plus, przegięte zagrania tzn driven shot ma teraz trudniejsze controlsy tj L1+R1+O, przegięte ale utrudnione ;) 

- główki są dziecinnie proste na razie, szczególnie że są nowe animacje skoku do główki (taki dosiężny, CR7 króluje w powietrzu tutaj), i wrzutki dochodzące dochodzą bardzo bardzo często,, no zobaczymy co z tym będzie, dosyć niepokojące :>

 

brakuje mi tu jakiegoś dużego ficzera typu boisko 5na5, jakoś mocniej pociągnięta zabawa z licencją LM, zamiast tego jakieś survivale (szlam i szrot pod twitch i youtuberów) i próby ożywienia trupa tzn kanapowego grania w fife, pewnie zostawiają to na nextgen, szkoda

 

ale FUTa się pogra znowu, preorder już się grzeje :]

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co oni zrobili z ta gra! Fizyka piłki jak Sensible Soccer - wszystko po sznurku, zawodnicy bez tekstur, twarze z daleka wyglądają tak jakby na Frosbicie ktoś zapomniał ich zrobić, jeżeli już nawet graficznie PES przescigną FIFE to jest naprawdę źle! feeling kukieł - co strzał to gol, a szkoda strzepić ryja!

fajna piłka nożna z Androida! :reggie:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że świetnie mi się w demo gra. Feeling jest jak dla mnie poprawiony, taki bardziej...hmmm, "miękki". Dużo nowych animacji, poprawiona grafika, bo w ujęciach telewizyjnych zawodnicy wyglądają lepiej, animacja twarzy jak krzyczą na sędziego też na plus.

 

Otoczka LM jest kapitalna, w końcu są ujęcia z tunelu przed meczem. Kolejny epizod The Journey.

 

Czekam i kupuję.

Odnośnik do komentarza

ewidentnie wzmocnili drybling, masa nowych kontekstowych animacji rozpychania się po kiwce, wcześniej to byłby przenik albo spotkanie z betonowym przejęciem piłki przez obrońcę, teraz taki Neymar ich mija jak tyczki, oczywiście czołgi typu Davinson Sanchez i tak wyblokują takie rzeczy no ale będzie łatwiej o efektowne rajdy 

 

o sytuacje bramkowe też jakby łatwiej, po rozklepaniu od góry do dołu boiska luki same się robią, a że trójkąty i R1+trójkąty są mocno filtrujące i mocne to wiadomo co będzie grane ;) klasyczna fifka się szykuje, z ostrą bieganiną ale też z miejscem na fun jakimiś OP bestiami typu Kylian. przynajmniej nie wygląda to jak wcześniejsze edycje którym bliżej było do Madden NFL, tutaj można uciekać przed staranowaniem :] 

 

będzie co masterować 

 

https://www.youtube.com/watch?v=SitRKlajc_k

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Mnie bardzo irytuje sztuczna inteligencja. Na klasie światowej komputer klepie sobie jak chce, z pierwszej piłki na pełnej szybkości, jak po sznurku. Komputer niesamowicie zagęszcza środek pola (grałem na klasie światowej i legendarnym), i najlepszym, a czasami jedynym sposobem na stworzenie okazji jest gra skrzydłami. Sam gameplay jest lepszy niż w osiemnastce, przynajmniej tak mi się wydaje. Mówię o ofensywie, bo w defensywie niestety znowu lepiej obronę pozostawić AI. :( Podoba mi się natomiast nowy sposób dryblingów.

Odnośnik do komentarza

:I

 

z grzeczności powiem tylko, że grałem w tym roku w lepszą grę piłkarską. a z plusów to bardzo ładna muzyczka w menu. piłka nadal na gumce recepturce przy podaniach, fun ze strzelenia bramki żaden, same automatyzmy, no słabo słabo. a szczerze mówiąc chciałem dać szansę i trochę odpocząć od pesa, no ale nie ma co się cofać w rozwoju.

 

ale chociaż lewego dobrze wyjaśniłem zakładając mu RKO

 

 

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem demo, zagrałem dwa mecze i wykasowałem te popłuczyny z dysku. Naprawę, ci ludzie nie rozumia co to jest piłka nożna. Taka kasa, takie możliwości, a taki (pipi) wypuścili. Fani arkadowego podejściado futbolu będą zachwyceni. Natomiast fani wirtualnej symulacji piłki nożnej będą masowo popełniać samobójstwo. 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, II KoBik II napisał:

Ja stracilem rachubę czasu. Świetnie mi to leży :fsg:

 

Zazwyczaj gralem 3-4 mecze w dema fify z cpu, zeby sprawdzic mechanike gry bo za duzo frajdy z takiej gry nie bylo na wyzszych poziomach i czekalem az sie z kims zgadam na kanapowe granie. Wczoraj pogralem w demo prawie 2 godziny na klasie swiatowej. Cpu w koncu nie mial god mode i fajne akcje kleil, popelnial bledy, dal pograc i srodkiem i skrzydlem, wiec sprawdzalem kolejne zespoly :notbad:

 

Jezeli ktos nie lubi gameplayu fify lub gra od swieta to pewnie zero zmian i padaka jak co roku. Jak dla mnie, po 10 latach grania, jest sporo smaczkow i duzo lepiej mi sie gra niz w srednia 18. W koncu zobaczyli ze w pesie od wiekow jest cos takiego jak zagrania kontekstowe i to wdrozyli :) 

 

Generalnie uwielbiam strzaly spoza pola karnego i troche mi tego w tegorocznym pesie brakuje, a w fifie dobre strzaly zycia mozna sadzic z 18-25 m. 

 

Wczoraj np cos takiego mi wpadlo po probie strzalu z daleka:

 

https://xboxdvr.com/gamer/mk87pl/video/60312069

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...