Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze mi sie gra ale zobaczymy jaka bedzie pelna wersja, zaraz caly gameplay sie zmieni bo ea wypusci 10 patchy w pierwszym miesiacu gry. Co mi sie podoba to nowe animacje, driven shoty teraz zamiast 2x O to L1+R1+O wchodza jeszcze lepiej niz w 18stce i podoba mi to przyjmowanie pilki z podbiciem pilki i zmiana kierunku (przez wychylanie galki w kierunku bramki). W ogole latwo mozna teraz podbic pilke, woleje beda wchodzily az milo. Wydaje mi sie ze to bedzie najbardziej efektowna fifa od lat, nawet proste zwody robia tutaj robote. 

 

Mogliby jeszcze w fucie wydluzyc o poniedzialek lige weekendowa ale chyba nic z tego. Dobrze chociaz ze zamiast zdechlych sezonow z (pipi) nagrodami maja byc teraz jakies division rivals czyli cos podobnego do squad battles tylko online i z kozackimi nagrodami bo te 14k za wygranie 1 ligi w sezonach to xddd

 

Aha, w pesa w tym roku gralo mi sie nawet ok (pisze bo taki regulamin forum trzeba napisac w temacie od fify jak sie gra w pesa xddd). Ale juz sie nagralem i czekam do 25ego zeby jak co roku od lat wspierac raka branzy.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schabek napisał:

(pisze bo taki regulamin forum trzeba napisac w temacie od fify jak sie gra w pesa xddd)

Szok i niedowierzanie bo ludzie porównują dwie piłki nożne [ZOBACZ MEMY] 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

A to normalne że na poziomie klasa światowa, trudność ogrania przeciwnika polega na tym że robi on jakieś sztuczki z kosmosu i zwody a nie np kombinuje akcje ?

W pesie nie ma takich sztuczek i wyższy poziom oznacza lepsze akcje, bardziej kombinacyjne.

Szczytem jest to że grając wczoraj CPU ładował mi bramki głową z 15 metrów w okienko...

Odnośnik do komentarza

No nic, kupi sie EA Access na miesiac za 15 zl, pogra 10 godz online od 20.09 i jezeli wiekszosc meczy po necie bedzie na jedno kopyto, to bede obserwowal czy łatają trochę PESa. Chociaz sezony w Fifie zazwyczaj mi brzydna tak w okolicach 3 ligi gdzie jest juz mega pressing i malo miejsca na strzaly czy zwody - trzeba ping-pongować :/

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Simeone: Antoine, ale glowa to ty chyba nigdy nic nie strzeliles?

Antoine: Potrzymaj mi piwo. 

 

https://xboxdvr.com/gamer/mk87pl/video/60418916

 

To ze glowki z nabiegu wchodza jak zloto w demie to wiedzialem i myslalem ze Griezmann uderzy wolejem, przewrotka itp, bo stal w miejscu praktycznie tylem do bramki, ale on mial inny plan.

 

Oj to bedzie widowiskowa edycja. 

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.09.2018 o 10:28, falcon87pl napisał:

Oj to bedzie widowiskowa edycja

No jak będą wpadać takie szmaty to ja nie wiem co tam się będzie działo w FUT, ale jestem przekonany, że to tylko dla demka zrobili z bramkarzy ręczniki. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

168 graczy online, a mecz znalazło mi w 10 sekund, rozgrywka bez laga. A pes mimo że gameplayowo zjada na śniadanie fifkę, to (pipi) do jutra czekam na mecz, a i tak gra się jak na neostradzie 256mb.

 

gra się inaczej niż w demie

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ragus napisał:

168 graczy online, a mecz znalazło mi w 10 sekund, rozgrywka bez laga. A pes mimo że gameplayowo zjada na śniadanie fifkę, to (pipi) do jutra czekam na mecz, a i tak gra się jak na neostradzie 256mb.

 

gra się inaczej niż w demie

Dywizje czy FUT?

 

Ja szukałem w dywizjach godzinę temu, ale dla zespołów 4* nie znalazło mi przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

Zagralem dwa mecze w sezony i caly czar fajnego grania z AI w demo na klasie swiatowej prysl.

 

Online przy 5* i ogarnietych graczach to typowy ping pong - zawodnicy kreca sie jak bączki, szybkie 1-2-1y, malo miejsca na zwody, niesamowity pressing i co jakis czas strzal zycia z daleka jak Pogba czy De Bruyne maja wiecej miejsca. Kolejnego roku takiego grania nie przezyje :whyyy:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.