Skocz do zawartości

FIFA 19


PiPoLiNiO

Rekomendowane odpowiedzi

Granie na wyższych poziomach mam wrażenie polega tu na tym, że AI ma piłkę przyklejoną do nogi o wszelkie próby odbioru kończą się odbiciem gały pod ich nogi tak czy inaczej. Jestem trochę zawiedziony i nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Fakt faktem - grajków mam miernych, z paczek nie wypadło absolutnie nic i nawet granie w SB mi nie sprawia takiej frajdy jak rok temu :(

Odnośnik do komentarza

jutro to fail czezky, sęk w tym żeby znaleźć mini sklepik co sprzeda wcześniej :p

 

swoją drogą lepszą okładkę ma edycja standard i trochę mam ból dupala przez to :c 

 

co do samej gry to ciekawe rzeczy można poczytać na reddit.com/r/fifa mianowicie że pace jest stonowany (!) i nie jest już najważniejszą rzeczą...jeśli tego nie spaczują po tygodniu (od płaczów które nastąpią)  to będę w ciężkim szoku

Odnośnik do komentarza

Ja po zagraniu w pełną wersję w ea access odradzałbym zakup. Dla mnie jest gorsza niż 18. Może to się zmienić po premierowym patchu, z tym że nie chce mi się w to wierzyć.

 

Jak będziesz traktował Fifę jako grę to może będzie ok, ale jak nie to szkoda czasu i nerwów.

 

Poza tym ten gość z kanału kartomania mówił, że zapowiada się na edycję najbardziej zbliżoną do Fify Street.

Odnośnik do komentarza

można, ale nie wiem jak wygląda przejście z triala na full, płytka już wylądowała w PS4 i można grać :] 

 

jest patch 1.01 już oczywiście 

 

jakby ktoś pytał co jest przegięte to przewrotki wchodzą za często :] (trzymać L2 przy strzale)

 

finesse z R1 z dystansu trafione na zielono w timed finisz też wchodzą jak złoto

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, keczu78 napisał:

Koledzy jak wrażenia 

Kupić nie Kupić. ? 

To zależy czego oczekujesz i na co się nastawiasz ;) Gra się przyjemnie, choć momentami mam wrażenie jakbym grał w ping-ponga a nie piłkę nożną. Czuję sporą różnicę między 18 a nową odsłoną na korzyść tej drugiej. Pewnie fani PESa mnie teraz wyśmieją, ale widzę w fifie 19 sporo zapożyczeń, które gierce akurat wyszły na plus. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...