Skocz do zawartości

Poszukuję gry


Avito

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie wiem jak nazywa się rodzaj tego typu gier, więc napiszę Gra wyścigowa icon_wink.gif Do wybory były różne pojazdy m.in. śmieciarka, betoniarka, laweta, Pick-up itp. Gra wyszła chyba tylko na playstation1, ale nie jestem pewien...w grze nie chodzi o to by zniszczyć inne pojazdy, lecz wygrać wyścig

 

 

troche spóżnione ale chyba chodzi o vigiliante

Teztak myslalem ale w Vigilante to sie trzeba niszczyc jak dobrze pamietam

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 223
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Napisal, ze nie wie jak nazywa sie ten gatunek, wiec stwierdzil ze "wyscigowa".

Vigilante albo Twisted Metal.

Swoja droga twisted metal na ps3 miazdzy, zacna giera! Krytykowana za... zbytnia hardkorowosc,lol.

Polecam, o wiele lepsza niz ww gry.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich! Grywałem kiedyś w pewną gierkę i za nic nie mogę sobie jej przypomnieć :P Jedyne co z niej pamiętam to że widok był z boku i zbierało się takie eliksiry, niebieski i czerwony i one dawały np szybkość :D to nie bubble bubble :D pamiętam jeszcze że w tej gierce był taki bos, no i to był chyba jakiś sumo czy coś, on był taki duży, chyba w samych gaciach :) czy ktoś w ogóle kojarzy coś takiego? :D

Odnośnik do komentarza

Witam. Poszukuje pewnej gry z dziećiństwa pamiętam źe była 3d z widokiem za pleców sterowało się chłopcem lub dziewczynką chłopiec trzymał w ręce świeczke a,dziewczynka misia i cała gra była w kraine snów pamiętam ze chyba walczyliśmy z jakimiś potworami i byly tez,elementy platformowe.

40_Winks_cover_art.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam moi drodzy mam problem w szukaniu pewnej gry.

Wiem że na poczatku bylo sie na jakims pociagu sterowanie chyba 3 osoby , szuaklo sie jakis kard zeby mozna bylo przejsc do innych drzwi ktos lezal zabity . Gra podobna do Metal Gear Solid . W niej niestety tylko początek pamietam bo nie mogłem dalej przejść . Wiecej nie pamietam.

Odnośnik do komentarza

 Witam :) Od już chyba od dwóch lat pewnej gry :) Pamiętam że grałem w tą grę z bratem, ale nie pamiętam czy grało się dwiema postaciami na raz czy przełączało się między dwoma postaciami. Był tam taki koleś i kobieta chyba było to rodzeństwo i gra zaczynała się w takim domku gdzie chyba też zapisywało się grę, a idąc jedną z postaci zabijało się jakieś potworki z których wypadały jakieś itemy i chyba takie kolorowe punkty chyba PD. Tymi itemami można było się chyba wymieniać czy je sprzedawać.

 Nie znam się tak dobrze na grach ale to chyba było jakieś RPG. Proszę was bardzo o pomoc i pozdrawiam.

Edytowane przez silence145
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Witam, założyłem ten temat aby dowiedzieć się jaki tytuł nosiła gra z mojego dzieciństwa.

W owej grze występowało chyba 6 rodzajów pojazdów, pamietam z nich śmigłowiec, samochód

i chyba czołg. Głównym celem rozgrywki było przejecie flagi przeciwnika (tak mi się zdaje),

aby to osiagnac trzeba bylo pojehac samochodzikiem i ja odebrac, lecz baza wroga była strzeżona przez piechotę. Ciekawostka w grze było iż gdy samochód wyjechał zbyt daleko w morze został zatapiany przez wynurzajacą się łódż podwodną.

Prosił bym o podanie każdego możliwego tytułu.

Dziękuje

 

P.S. Gra miała chyba Split screen dla dwoch graczy.

Odnośnik do komentarza

Poszukuję gry na psx. Nie pamiętam tytułu gra to platformówka 2d. W której sterowałeś chłopcem i Walczyles lub uciekales przed czarnymi jak atrament wrogami. Pamiętam też że był pies w tej grze. Pamiętam za(pipi)isty sountrack i chciałem go ściągnąć ale bez tytułu gry nie da rady.

Odnośnik do komentarza

Poszukuję gry na psx. Nie pamiętam tytułu gra to platformówka 2d. W której sterowałeś chłopcem i Walczyles lub uciekales przed czarnymi jak atrament wrogami. Pamiętam też że był pies w tej grze. Pamiętam za(pipi)isty sountrack i chciałem go ściągnąć ale bez tytułu gry nie da rady.

Heart_of_Darkness_Coverart.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...