Skocz do zawartości

PSX Extreme 249


Oceń okładkę PSX Extreme 249  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 249



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

@Bzduras z treścią nie byłoby problemu. Ot, na ten numer, gdzie mamy mimo wszystko sezon ogórkowy w recenzjach, jest ich z 15 stron, kiedy jesienią bywa po 35. Tematów na publicystykę jest też dużo. Wszystko raczej rozbiłoby się o koszt - X stron więcej, to X zł więcej za ich przygotowanie (napisanie, złożenie) i oczywiście X zł za druk. W tej sytuacji konieczna jest podwyżka ceny pisma, a tu jednak wydaje mi się, że to wcale takie hop by nie było dla niektórych. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, rodi84 napisał:

Perez, To może zróbcie głosowanie? Wyjdzie w praniu wszystko.

Nie każdy czytelnik ma konto na forumku, a nawet Ci co mają i kupują często olewają tematy związane z pismem. Gdzie tu sens? Jedyną rozsądną opcją byłaby ankieta w samym magazynie.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
9 minut temu, Bzduras napisał:

Nie każdy czytelnik ma konto na forumku, a nawet Ci co mają i kupują często olewają tematy związane z pismem. Gdzie tu sens? Jedyną rozsądną opcją byłaby ankieta w samym magazynie.

Raczej na ppe.pl 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, rodi84 napisał:

Perez, To może zróbcie głosowanie? Wyjdzie w praniu wszystko.

 

Nie zrobisz ankiety, aby zaangażować wszystkich. Zagłosuje 15-20%, a reszta po prostu podejdzie do finalnej decyzji na zasadzie "tak albo nie". To trochę jak już z tym słynnym głosowaniem o rozszerzenie PE o nowe platformy - wyszło lekko na "nie", ale Ściera słusznie zrobił, że platformy dodał i finalnie to się opłaciło. Przy cenie mogłoby być na tej zasadzie, że jakaś grupa powie "tak, podnieście, rozumiemy to", ale ta część, która nie głosuje dojdzie do wniosku, że za drogo. Pamiętam zmianę ceny z 7,99 na 9,99 i te dantejskie sceny i dramaty, bo na "jogurt nie wystarczy" ;). 

 

12 minut temu, chris85 napisał:

Przecież już przy stu stronach, są artykuły z dupy, żeby tylko czymś zapełnić magazyn. 

 

Tylko wiesz, problemem jest to, że te artykuły "z dupy" dla każdego są inne. Ot, masz na samym forum różne dyskusje o zasadności wejścia w PC czy reckach na 1/3. Przy kilkunastu tysiącach odbiorców raczej nie ma szans, że zrobisz numer, który każdego zachwyci. Z ostatnich przykładów choćby tekst o najlepszych gierkach mobilnych - jedni narzekali, a inni pytali, czy może byśmy zrobili na stałe jakiś dział o tym, bo często grają na telefonie i chętnie co miesiąc poczytaliby o najciekawszych propozycjach. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Perez napisał:

jedni narzekali, a inni pytali, czy może byśmy zrobili na stałe jakiś dział o tym, bo często grają na telefonie i chętnie co miesiąc poczytaliby o najciekawszych propozycjach. 

 

Nie wiem czy chwaliłem przy okazji ostatniego numeru, ale ja się właśnie zaliczam do tych innych - super pomysł i kontynuujcie go. Tak przy okazji chciałem dać znać.

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Perez napisał:

 

Z ostatnich przykładów choćby tekst o najlepszych gierkach mobilnych - jedni narzekali, a inni pytali, czy może byśmy zrobili na stałe jakiś dział o tym, bo często grają na telefonie i chętnie co miesiąc poczytaliby o najciekawszych propozycjach. 

Dla mnie to zestawienie bylo bardzo fajne. Jedna czy dwie strony na mobilki jak najbardziej. 

Telefon sa teraz tak mocne, ze juz dawno przegonily takiego 3ds'a i trafiaja sie tam perelki do ogrania. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MYSZa7 napisał:

W jubileuszowym numerze powiedźcie caluśką prawdę o odejściu Shivy i co teraz robi. Niby konflikt z Butchem ale mam wrażenie że jego odejście to dla redaktorów temat tabu.

 

W alei zasłużonych jakieś randomy, a nie ma Shivy, który kiedyś poza prowadzeniem kącika sportowego, recenzował gry, testował konsole i większość newsów była jego autorstwa.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 minuty temu, Zwyrodnialec napisał:

 

W alei zasłużonych jakieś randomy, a nie ma Shivy, który kiedyś poza prowadzeniem kącika sportowego, recenzował gry, testował konsole i większość newsów była jego autorstwa.

No a newsy kradł od Butchera z jego portalu xD 

Odnośnik do komentarza

AHA CZYLI W NOWYM NUMERZE  nie przeczytam o zjeździe na fotelikach na sokolskiej??!??????

 

 

 

 

 

 

Spoko, od paru lat, co widzę w polomarkecie CDA, to zawsze mają jakiś jubileusz, urodziny, numer 200, 250, sporo okazji do świętowania. Tyle że tam nie mają takiej historii jak PE, bo o tym, jak było kiedyś w CDA, nie dzielili z czytelnikami. 
Mi się marzy Extrim na grubszym większym papierze, gruba okładka z wielkim grzbietem. Wiadomo że to będzie droższe, ale luksus musi trochę kosztować:)

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, chris85 napisał:

Przecież już przy stu stronach, są artykuły z dupy, żeby tylko czymś zapełnić magazyn. 

Dokładnie. 

 

Z Shiva jak pisze Grzybiarz: skompromitował  sie Butcher. Plagiat łatwo jest udowodnic a jednak redakcja musiała przepraszac. 

Odnośnik do komentarza

Małe wyjaśnienie, ja nic wyżej o Shivie nie pisałem. Miło gościa wspominam, ale że aż taka afera wyszła... no nawet jakby wzorował się na niusach Butchera, to nie jest to chyba powód, by całkowicie zniknąć z Internetu. A chyba z Kalim i Myszaqiem byli to imprezowicze z gwizdkami i białymi rękawiczkami.

Ta Aleja Zasłużonych pojawiła się chyba jakoś pod koniec panowania Ściery, więc nie wpisał Shivę i tak zostało, podejrzewam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...