Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z ceną nowego PESa nie jest tak źle. Wersja pudełkowa na PS4 jest do wyjęcia bez problemów za 180zł, a do tego potem będzie można się jej ewentualnie pozbyć. Wersja podstawowa na tureckim PS Store kosztuje 259 TL co przy obecnym kursie wynosi jakieś 155zł - w sklepie MS chyba podobnie? Ja zdecydowałem się na pre-order w prywatnym sklepie z grami w Krakowie, cena 189zł za podstawową wersję.

 

Co do samego demka - w gameplayu nie odczuwam większych zmian względem 2018 poza tempem konstruowania akcji które sprawia wrażenie nieznacznie szybszego, ale nadal gra się bardzo fajnie. Odczuwam zdecydowanie większą przyjemność z konstruowania akcji niż w FIFIE, która mi się naprawdę przejadła - każdy mecz w FUT Champions czy sezonach ograniczał się do klepania paru schematów z nadzieją, że któryś z nich wypali. Do tego sporo błędów, które powodowały, że człowiek zamiast cieszyć się z gry i rywalizacji wkurzał się na niezliczoną ilość bugów. Nową FIFĘ pewnie obadam z przyzwyczajenia i zabawy na rynku w FUT, ale czuję, że więcej czasu jeżeli chodzi o samo rozgrywanie meczów poświęcę PESowi a nie FIFIE.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Cenowo z PES'em raczej jest co roku podobnie, 18stkę kupowałem na premierę coś za 185zł. Sam nie wiem czy brać ale pewnie nie wytrzymam, gram głównie MyClub więc pewnie sprzedam jak wyjdzie Lite.

 

W demko gra się dobrze i ja tam odczuwam jednak różnice, w obronie jest lepiej, jak dobrze się czyta grę przeciwnika to zawodnicy fajnie wystawiają nóżki i przecinają podania. Tempo w miarę ok, mogłoby być ciut wolniej. Animacje świetne, graficznie spora poprawa nawet na Full HD bez HDRów. Ciekawe czy w fullu też tak szybko będzie szukać graczy? (Pewnie nie, w becie 18 też szybko szukało a w fullu już nie)

Odnośnik do komentarza

Gram w MC i uważam, że jest to zupełnie zbędny zakup. Za dodatkową stówkę dostajemy właściwie szmelc. Ok jakąś tam gwiazdę na start (może to być np. boczny obrońca i bramkarz, a chyba nikt nie rozpoczyna w tej grze od obsadzenia tych pozycji, dodatkowo trzeba sobie zadać pytanie czy chcemy w ogóle grać 4-5 gwiazdkowymi teamami), plus więcej piłkarzy do wypożyczenia (ktoś w ogóle opiera swój skład na wypożyczeniach?) i równowartość 10000GP raz na tydzień przez dłuższy okres. Chyba już wolałbym jakąś badziewną figurkę i rozkładaną mapę boiska. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, pajgi napisał:

Gram w MC i uważam, że jest to zupełnie zbędny zakup. Za dodatkową stówkę dostajemy właściwie szmelc. Ok jakąś tam gwiazdę na start (może to być np. boczny obrońca i bramkarz, a chyba nikt nie rozpoczyna w tej grze od obsadzenia tych pozycji, dodatkowo trzeba sobie zadać pytanie czy chcemy w ogóle grać 4-5 gwiazdkowymi teamami), plus więcej piłkarzy do wypożyczenia (ktoś w ogóle opiera swój skład na wypożyczeniach?) i równowartość 10000GP raz na tydzień przez dłuższy okres. Chyba już wolałbym jakąś badziewną figurkę i rozkładaną mapę boiska. 

 

gdzie masz podstawkę pesa za 139zł ?

Odnośnik do komentarza

Ja również regularnie gram w MC i też uważam, że nie jest to zbytnio potrzebne. Fajnie buduje się drużynę od podstaw, powoli. Natychmiastowe wejście na pułap 4-5 gwiazdkowych drużyn i ciągłe granie przez cały rok takim teamem może się znudzić. Ja do bardzo dobrej drużyny doszedłem w okolicy stycznia-lutego. Rok temu za "lepszą" wersję pre-ordera dawali Maradonę, ale jakoś bez tego przeżyłem, nie miał on jakichś niesamowitych statystyk. Myślę, że bez Beckhama też się uda, choć z racji tego że gdy jeszcze Becks szalał po piłkarskich boiskach to bardzo go lubiłem i trochę się łamię czy nie zmienić pre-ordera na tę droższą opcję.. :/

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

 

gdzie masz podstawkę pesa za 139zł ?

To było o tej najdroższej wersji.

Serio mało opłacalny deal. Jak po 10 tygodniach nie mamy przynajmniej prawie baaaardzo dobrej (oczywiście dla naszych potrzeb) drużyny, to po kolejnych 20 chyba nadal nie będziemy mieć. Gdyby to polegało np. na tym, że na start dostajemy tych 30 losowań, to miałoby to większe uzasadnienie. To samo tyczy się tych przedłużeń kontraktów i tak po 10 tygodniach musimy jakoś gospodarować teamem.  Tak naprawdę jedynym znaczącym i dającym jakąś... hmm... przewagę na start bonusem jest to, że dostajesz Beckhama i np. Cafu. Dobrze wydane dodatkowe 140 zł.

 

KamileQ, no właśnie te bonusy nie dają ci nawet możliwości startu od razu w 4-5 gwiazdkowych zespołach, a wystawianie koksów (i to przecież niekoniecznie tych z newralgicznych dla tej serii pozycji, czyli w skrócie: napastników) do 2-3 gwiazdkowców zazwyczaj nie kończy się dobrze dla takich eksperymentatorów. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

z tego co widzę podstawowa wersja PUDEŁKOWA (jedyna słuszna) kosztuje 209zł a ta DB 239zł więc mała różnica...

Bez problemu podstawową edycję kupisz za 189 zł.

 

Nie chodzi mi o jakieś bóldupowe zwracanie ludziom uwagi na co mają wydawać kasę, ale gram w MC na tyle dużo, że widzę, że to zwykłe nabijanie graczy w butelkę. No chyba, że ktoś bardzo kocha Davida, ew. odpala grę na 1-2 mecze tygodniowo, a chciałby mieć fajny team po tych 8 miesiącach.

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

z tego co widzę podstawowa wersja PUDEŁKOWA (jedyna słuszna) kosztuje 209zł a ta DB 239zł więc mała różnica...

no a on mówił o najdroższej kupowanej przez store za 300zł, pudelkowy pes? i zmienianie płyt w 2018 roku? jak zwierze? xddddd

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, _Be_ napisał:

no a on mówił o najdroższej kupowanej przez store za 300zł, pudelkowy pes? i zmienianie płyt w 2018 roku? jak zwierze? xddddd

 

 

Jakie zwierze, świadomy użytkownik, jak mi się nie spodoba to sprzedam i będę na minusie 50zł a nie 250zł. Kupowanie cyfrówek ?? a co ja niepełnosprawny że nie mogę płyty zmienić xddddddddddddddddd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Po większej ilości spotkań .

-detekcja podań ssie nadal

-podania prostopadle często sa do nogi (bóg pesa chyba o tym decyduje)

-częste zamulenie przy dobrym ustawieniu do klepki

-gra ciałem , balansem a właściwie jej brak 

-zamulenie w obronie , ktore często kończy sie strata głupiej bramki 

 

na około 30 spotkań ,tylko 3 razy plecy ale przez te niedoróbki gra tak nie cieszy ...:(

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Wojtas1986 napisał:

Po większej ilości spotkań .

-detekcja podań ssie nadal

-podania prostopadle często sa do nogi (bóg pesa chyba o tym decyduje)

-częste zamulenie przy dobrym ustawieniu do klepki

-gra ciałem , balansem a właściwie jej brak 

-zamulenie w obronie , ktore często kończy sie strata głupiej bramki 

 

na około 30 spotkań ,tylko 3 razy plecy ale przez te niedoróbki gra tak nie cieszy ...:(

 

To bulid z maja więc jest szansa że coś poprawili. Mnie się gra super...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...