Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę w myclub  vs com na poziomie legend: stronger.

Co tam się dzieje...

Jak sypać sól na otwartą ranę.

 

Jak wylosuje mi team powiedzmy z grajkami na max.80-85 to jeszcze walczę.

Ale czasami wylosuje pakę grajków gdzie najsłabszy w teamie ma 87, a reszta ponad 90 - to pozamiatane.

 

Zresztą już obrońcy powiedzmy takie średnie 75 bez problemu ogarniają mojego Abumeyanga i Mbappe.

A jak COM chamsko czyta grę, aż to nierealne.

Z tego co zauważyłem, najlepiej wypadają podania górne na dobieg, to tam czasami się Mbappe czy Pierre przepchnie...

 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pograłem w tego my club więcej,
Grajków mam dosyć średnich na team lvl 4
I nie mam pojęcia czy po tych updejtach coś nie zrypali w tej grze,czuję jakbym grał w Fifę , przegrywam prawie wszystko
I nie mam problemu z przegraniem z gościem który ogarnia ale ostatnio przegrywam z takimi kasztanami że bania mala.
To jest jeden z tych pesow gdzie czuję że mnie dymają jak mogą,ja nie mogę trafić setek gość wrzuca i strzela takiego babola.
Albo gramz gościem do 75 minuty jest 0-0
Nagle strzelam mu gola i gościa obrona zachowuje się jak debile i kończę 5-0 .
Nie mam satysfakcji z takich wygranych w ogóle.
Nie wiem czy jakaś schize złapałem ale w poprzednich Pesach jak grałem na 600 rata i byłem dosyć przeciętnym Januszem to tutaj przegrywam z gosciami po 350.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Cedric napisał:

Lepsze od 2018? FIFKA fajniejsza?

O panie, do 2018 to żadna piłka się nie umywa. 

 

FIFA jak FIFA, tam bardziej ekonomia i lootboksy a nie gra, 19 no nie wiem, coś mnie w niej nie przekonuje, gameplay nie jest tak szalenie satysfakcjonujacy jak w najlepszej grze od czasów PESa 6 czyli do PES 2018 więc nie wiem teraz czy jestem rozczarowany, że nie gra się tak dobrze jak w poprzednią część czy po prostu gra jest nowa i inna i dlatego też mi jakoś nie leży. 

Odnośnik do komentarza

Ja gram tylko MyClub, prawie 900 ratingu i ostatnio już miałem wrażenie, że kontroluję grę ale teraz to.... uczucie jeszcze większej ślamazarności, po przyjęciu piłki jest taki moment ze nic nie możemy zrobić i z miejsca doskakuje obrońca i nieważne czy to jest Messi czy kto inny, trzeba grac z pierwszej ale tu jest kolejny problem bo podania latają sobie do kogo chcą. A co jest promowane? 4-3-3 i walenie długich na Salaha, po tym patchu w ogóle obrona stoi jak chce,  wszystko się rozjeżdża, dziury są okrutne i mimo, że wiem co zaraz się stanie nie mogę temu przeciwdziałać. Pinball i przenikanie oczywiście dalej obecne. No i na koniec kwiatki typu wyszukuje mi typa na filtrze connection lvl 5 z takim pokazem slajdów, że nic tylko zamknąć aplikacje.

 

ehh idę sobie odpalic Forcika na rozluźnienie

Odnośnik do komentarza

PES na Xboie? Wez się ogarnij Bluber! xD chociaż na PlaySation czasami mam wrażenie, że też nikt nie gra - 3 raz spotykam się z tym samym typem w finale turnieju w przeciągu ostatnich 6 miesięcy xD Zerknijcie na datę wiadomości - najlepsze jest to ze chłop zawsze się później pluje na wiadomościach, po meczach, gdzie z reguly ma 0 strzałów - na samym dole wynik z ostatniego spotkania...

PS_Messages_1.jpg

PS_Messages_2.jpgPS_Messages_3.jpgPS_Messages_4.jpg6.jpg

 

xDDDDDDD

 

Gameplay rzeczywiscie zmienili mocno - kazda prostopadla przechodzi, znowu napastnicy skrzydlami przenikaja, dogonic ich nie mozna, ogolnie prostrza wersja dla dalnow - w przyszlym roku nie kupuje zadnej pilki, FIFA od dluzszego czasu jest (pipi), PESa srednio zmieniaja pare razy do roku - tylko NBA!

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...