Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, _Be_ napisał:

Nie każdy gra na PS4 a OF jest tylko tam dostępny. 

Oraz na pc master race

 

Kobik, co jest takiego skopanego w gameplayu 2019, że ci się odechciało grać? Narąbałem w to za dużo godzin i nawet po tym czasie nie widzę schematu który psułby rozgrywkę. Spamowanie trójkątami i wrzutkami daje dużo gorsze efekty niż w poprzednich edycjach. Właściwe przed wszystkim da się wybronić, zazwyczaj nie daję rady tylko jak rywal jest zwyczajnie lepszy. 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Kosmos napisał:

Jedyne słuszne platformy do gry w pesa, dlatego nieważne jakie ligi dodadzą, a ważne ile ich będzie do modowania.

Brawo kolego, wreszcie ktos rozsadny.

 

Uwielbialem PES6, ale 18 jest lepsza. Nie chodzi tylko o roznice oczywiste wynikajace z czasu miedzy nimi, ale daje proporcjonalnie więc j funu

 

KOBIK: nie ma schematow w PES18. Serio. 

Odnośnik do komentarza

Ok. Skoro tak to raprortuj to czy cos. 

A w tym temacie piszmy o nadchodzacej grze. A tu sorry ale gadasz głupoty. 

 

Federacje sa zdzirowate i sprzedaja licencje na wylacznosc. Powinno byc tak, ze np licencja na LM kosztuje x Euro i kazdy kto zaplaci to ja moze kupic. Tak samo na ligi. A tu np EA kupuje na wylacznosc Prwmierleague i Konami moze ewentualnie z klubami gadac indywidualnie- co wyszlo by ich finalnie z 10 razy drozej niz wykupienie pakietu. Ale tegoo nie wykupia chocby zaplacili 300 mln bo jest na wylacznosc.

 

Ni pierdziel wiec bo jezeli lubisz (a lubisz bo czytalem co piszesz) PES 18 to wiesz, ze wgranie ofa zajmuje lacznie ok 20 min. 

 

Masz xboxa? Trudno- albo potraktuj gre jak crapa i nie graj, albo kup na ps4, albo graj bez licencji.

Mam tez Xboxa i chcialem pograc w PUBG. I sie nie da, Wiec pogram na pc. Czaisz analogie.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, krzyhu923 napisał:

Już Pro Evo 5 było lepsze od 6. Wieki nie grałem, ale pamiętam doskonale.

Tez doskonale pamietam PES5: podanie do Van Nistelrooya stojacego plecami do bramki, obrot ze strzasnieciem obroncy/trzymaniem go na plecach, gol.

PES5 lubie, gralem w niego codziennie po 3h dziennie, ale byl zbyt defensywny.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2018 o 15:31, pajgi napisał:

Oraz na pc master race

 

Kobik, co jest takiego skopanego w gameplayu 2019, że ci się odechciało grać? Narąbałem w to za dużo godzin i nawet po tym czasie nie widzę schematu który psułby rozgrywkę. Spamowanie trójkątami i wrzutkami daje dużo gorsze efekty niż w poprzednich edycjach. Właściwe przed wszystkim da się wybronić, zazwyczaj nie daję rady tylko jak rywal jest zwyczajnie lepszy. 

Podbijam, Kobik co masz schamatycznego w 18?

 

Pytam bo troche głupia sprawa, ale wychodzi na to, ze nie grałes- nie ma złotego srodka.

Prucie piłek na dobieg na farta to wiecej szkod niz pozytku. Zbalabsowano srtrzaly z daleka, wpada tez głowy. 

Skuteczna jest formacja 4-5-1, ale mozna spoko grac I 3-5-2- to naprawde swiadczy o wspanialym balansie. 

W PES 13 gdybys zagrał trojka obroncow to by cie zabili trojkatami

 

Obrona gra kapitalnie,slucha sie ustawien taktycznych. Chcesz miec ich wysoko? Beda wysoko. Chcesz miec cofnietych? Da sie. I to widac na boisku.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gameplay https://www.youtube.com/watch?v=als59pNfZpk

Wreszcie siatka reaguje fajnie :) Jestem zaskoczony, wiele niecelnych strzałów, widać że poprawili-urozmailici strzały, grafika jest bardzo ładna...
Pozycja zawodnika widać ma znaczenie i wpływ na strzał, wszystko porusza się bardzo płynnie i naturalnie. Trawa wygląda pięknie. Jestem pełen optymizmu

Zobaczcie na siatke 1:12:13 sek

Drugie wideło

https://www.youtube.com/watch?v=ecraYZZfyos

 

Niech lepiej przestaną robić trailery bo po nim byłem załamany.. gameplay wynagaradza to..

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza
Skad wiesz, ze ci sie spodoba? Pesy maja tak, ze sie bardzo roznia. Ja np kochalem 13 I do gry wtocilem dopiero przy 18. Wszystko pomiedzy to imo crap
Moim zdaniem 16 była najsłabsza,bo bramkarze nic nie bronili ale żeby odrazu crapy.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...