Skocz do zawartości

ASX

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze RAGE bardzo mi się podobało, w drugie wątpiłem, bo jakies to różowe i głupkowate, ale z każdym kolejnym materiałem nie tylę przekonuję się do gierki, co mam na nią zwyczajny hype. Nie myślałem, że będę to chciał kupić na premierę, a jednak :)

Poniżej filmik podsumowujący wszystko, co do tej pory o grze wiadomo (choć z tymi słowami Willitsa o 60fps na konsolach to nie uwierzę, dopóki nie zobaczę):
 


Wygląda jak Borderlands, tyle że ładne i fajne :reggie:

Odnośnik do komentarza

Byłem bardzo sceptyczny, bo nieszczególnie dobrze wspominam moją przygodę z poprzedniczką (szaro, buro i dość nudno), ale to kolorowe połączenie DOOMa i Bulletstorma spodobało mi się po ostatnim pokazie jaki zobaczyłem. Zdecydowanie czekam.

Odnośnik do komentarza

Ja ogólnie chyba jestem fanem gier od idSoftware. Nie wiem czy był jakiś tytuł od nich, który mi nie siadł. Owszem, RAGE miał swoje problemy, ale gra jako gra była spoko, dobrze się bawiłem wtedy. Przy R2 również zamierzam się dobrze bawić. Chłopy ogólnie robią dobry old school w nowym wydaniu i mi to mega pasuje. Ostre napyerdalanie i tony krwi, a w tle jakiś mocny kawałek. To co lubimy najbardziej przecież

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Patricko napisał:

Ja ogólnie chyba jestem fanem gier od idSoftware. Nie wiem czy był jakiś tytuł od nich, który mi nie siadł. Owszem, RAGE miał swoje problemy, ale gra jako gra była spoko, dobrze się bawiłem wtedy. Przy R2 również zamierzam się dobrze bawić. Chłopy ogólnie robią dobry old school w nowym wydaniu i mi to mega pasuje. Ostre napyerdalanie i tony krwi, a w tle jakiś mocny kawałek. To co lubimy najbardziej przecież emoji16.png

 

Ale to nie jest gra id

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Patricko napisał:

Rozmiar gry podobno 31 GB. Nie za wiele jak na taką grę, spodziewałem się więcej. Może id znowu zrobiło jakąś magiczną optymalizację emoji846.png

Jeśli to sandbox, z małą ilością filmików przerywnikowych nie będących w czasie rzeczywistym na silniku gry, to rozmiar optymalny.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...