Skocz do zawartości

Yakuza 3, 4, 5 Remastered


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

To ja to tu tylko zostawię :)

Cytat

 

Sega will release remastered versions of Yakuza 3, Yakuza 4, and Yakuza 5 for PlayStation 4, the latest issue of Dengeki PlayStation reveals.

Here is the Japanese release schedule:

 

Yakuza 3 – August 9 for 3,990 yen (includes soundtrack download code)
Yakuza 4 – Fall 2018
Yakuza 5 – Spring 2019
The remasterd releases will have improved resolution and frame rates.


https://gematsu.com/2018/05/yakuza-3-4-and-5-remasters-announced-for-ps4#DgUvwCQXyEqjDYt3.99

Na początku tylko w Japonii i tylko wersje cyfrowe (niepotwierdzone). Podbita rozdziałka i framerate na 60 klatek. Żadne wielkie rimejki, więc założyłem zbiorczy wątek. :dunno:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

W sumie spoko o ile będzie to rozsadnej cenie. Ale daliby jeszcze 1 i 2 chociażby w formie gier z PS2 na PS4 jak GTA San Andreas na przykład :smutas:. Bo w Europie jedyny sposób żeby zagrać w oryginały to na PS2. Tak, wiem, że są Kiwami 1 i zapowiedziane 2, ale to nie jest to samo. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
5 minut temu, raven_raven napisał:

W sumie spoko o ile będzie to rozsadnej cenie. Ale daliby jeszcze 1 i 2 chociażby w formie gier z PS2 na PS4 jak GTA San Andreas na przykład :smutas:. Bo w Europie jedyny sposób żeby zagrać w oryginały to na PS2. Tak, wiem, że są Kiwami 1 i zapowiedziane 2, ale to nie jest to samo. 

Możesz też zagrać na emulatorze. 

Odnośnik do komentarza

Ja tam biorę, jeśli wyjdzie u Nas.

Jedno jaranko to fabuła. Drugie to wiele postaci i lokalizacji. :fsg:

Szkoda, że to zwykłe porty i pewnie żadnych usprawnień nie dodadzą (np. autosave'a nie ma).

 

A teraz jeszcze Kenzan i Ishin, 0-2 o którym kiedyś przebąkiwali oraz Shin Yakuza i byłoby 11 Yakuz po angielsku na PS4 jak dobrze liczę :).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

Możesz też zagrać na emulatorze. 

 

No mogę też złamać PS3 i tam zagrać też. Tak czy siak, legalnym sposobem jest posiadanie kopii sprzed ponad 10 lat i odpalanie ich ostatecznie na PS2, czy to prawdziwym czy emulowanym. Mi chodzi o to, że miło by było mieć łatwiej dostępne, cyfrowe wersje w Europie, które działają na aktualnych sprzętach bez większego kombinowania.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie brak kompatybilności PS4 > PS3 to już dawno PS3 by wyleciało z domu do żyda, a tak zostaje bo jeszcze jest kilka gierek które trzymają mi ten sprzęt. Poza tym wolę grać w starsze tytuły na konsoli-źródle, a nie bawić się w jakieś emu.

 

Fajnie że wychodzą te Yakuzy, a jeszcze fajniej jakby wyszły w pudłach i w zbiorczym wydaniu. Mówię o 3,4,5 bo całości mi nie potrzeba skoro kupuję na bieżąco w premiery. :usmiech:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, raven_raven napisał:

W sumie spoko o ile będzie to rozsadnej cenie. Ale daliby jeszcze 1 i 2 chociażby w formie gier z PS2 na PS4 jak GTA San Andreas na przykład :smutas:. Bo w Europie jedyny sposób żeby zagrać w oryginały to na PS2. Tak, wiem, że są Kiwami 1 i zapowiedziane 2, ale to nie jest to samo. 

Dlaczego nie to samo? Te rimejki wprost rozbudowują fabularnie oryginały o np. uwiarygodnienie przemiany jednej z postaci w jedynce. Nie mówiąc o dużo fajniejszym systemie walki i dodatkach.

 

On topić; super news <3 oby wyszło w EU pudełko

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, nobody napisał:

Nie mówiąc o dużo fajniejszym systemie walki i dodatkach.

 

No właśnie dlatego :smutas:. Jestem trochę poje,bany (niespodzianka) i lubię gierki ogrywać od najstarszej do najnowszej, według dat wydań. Po Kiwami system w 3 by pewnie był drewniany, tak samo świat i grafika byłyby downgoradem (chociaż to już mniejszy problem). Ot, taki mój fetysz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, raven_raven napisał:

 

No właśnie dlatego :smutas:. Jestem trochę poje,bany (niespodzianka) i lubię gierki ogrywać od najstarszej do najnowszej, według dat wydań. Po Kiwami system w 3 by pewnie był drewniany, tak samo świat i grafika byłyby downgoradem (chociaż to już mniejszy problem). Ot, taki mój fetysz.

Mam tak samo, nie tylko ty jesteś poje,bany. :kaz:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.