Skocz do zawartości

PSX Extreme 250


Oceń okładkę PSX Extreme 250  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 250



Rekomendowane odpowiedzi

 

250 numer Fani proszą o okładkę wszystkich numerów w miniaturkach.  Panowie co to ma być COD ?? Na taki jubileusz. Mam nadzieje ze wkońcu doczekam się takiej okładki było by super !!!!  Wszystkie numery psx na okładkę 

 

W dniu 25.05.2018 o 14:18, Hum napisał:

Okładka paskudna, no ale tą listą 250 gier wzbudziliście we mnie niewielką chęć, by ponownie sięgnąć po gazetę. 

Lista 250 gier super sprawa tu trafili w sedno brawo 

 

W dniu 25.05.2018 o 15:04, aux napisał:

Gratuluję dotrwania do 250 numeru. To jest imponujący wyczyn - zbieram gazetki o grach (99% upadłych), czasem przeglądam i zastanawiam się jakby dzisiaj wyglądały aktualne numery. Ze szmatławcem nie ma tego problemu, hehe. Uwielbiam waszą gazetkę, co miesiąc z przyjemnością lecę do kiosku i czytam niemal wszystkie artykuły. Zbliżam się do 40stki, nie mam już tyle czasu co kiedyś na granie i foruming, ale staram się czasem coś napisać, pochwalić czy zganić (częściej jednak pochwalić). Robicie kawał dobrej roboty.

 

Okładka nawet nawet (7/10). Zaskoczyliście mnie tymi 250 grami wszech czasów, uwielbiam takie rzeczy i chętnie zobaczę waszą topkę. Wspominek już tyle było ostatnio że na razie starczy. A przecież dobrze wiemy że temat krzesełek na Sokolskiej wróci przy okazji 300 numeru :)

Ja uwielbiam wspominki z dawnych czasów niech ich będzie jak najwięcej.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

Podsumowując: Kącik filmowy ok, bo jest jeszcze z czasów premiery PS2 i kącika DVD. Wówczas Myszaq miał stronę na recenzje kilku filmów.

Dzisiaj doszedł jeszcze dział z komiksami (w sumie ja to czytam na odpierdziel, nie interesują mnie te wywiady).

Spis gierek mobilnych - raz, czy dwa był taki artykuł i to było ok, testy telewizorów też ok, ale coś o grach na PC? Niet:)

Faktycznie - wtedy zniknąłby napis "jedyny magazyn o konsolach". CDA jest konsolowo/pecetowe, ale to głównie się utrzymuje z pełniaków.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamietam, ze zbyt ambitny Koso zabral kacik sportowy Shivie, jako czlowiek honoru Shiva Pav zabral manatki i odszedl. Ża kochanego Sciery byloby to nie do pomyslenia, ale szefem byl juz wtedy Butcher, ktory od poczatku mi sie nie podobal ( te jego niesmaczne, wynaturzone reklamy konsol )tak samo jak Koso, ktorzy byli zbyt sztywni i nie mieli poczucia humoru nie nadawali sie na extrimowych wioskowych głupkow.Mimo ze ich recenzje byly rzetelne nie bylo jaj.Dzisiaj cokolwiek ciezkoi mi powiedziec o tych w wiekszosci 30 letnich mlodzikach piszacych dla Extreme. Duzo artykolow dla dzieci i mlodziezy, jak to bylo w latach 90 czy pozniejszych. Dla mnie to tak jakby bylo wczoraj. Najzabawniejszy byl artykul Kaliego, o tym, ze jak to dobrze ze juz nie ma piratow na konsole, czlowiek ktory przez cale zycie gral na piratach, usmialem sie po pachy. 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 31.05.2018 o 12:45, Twarożek napisał:

Co ty kolego piszesz, prosze nie badz ja Be, ktory co post to jakis wylew

 

Jaka zniewaga? Po prostu wkur.wiajaca sprawa, tani zapychacz, pasujacy jak kwiatek do kozucha. 

 

Zalozmy, ze kupujesz Piłke Nozna. Chcialbyw by ci wrzucał wariat naczelny 3 strony o deskorolkach- bo on lubi deskorolki?

 

Dlatego nie dla zwiekszenia objeyosci. To co jest ma sporo zapchaj szlamu.

 

 

Jak ktos ma merytoryczna uwage to piszesz wylew- post, a potem sie dziwisz ze o okladkach pisza to samo

No deskorolki z piłką nożną może i faktycznie mają mało wspólnego, tak anime z gierkami już niekoniecznie. Jest wiele growych adaptacji anime, jak i wiele anime na podstawie gier. Także wiele twórców, nie tylko japońskich, inspiruje się stylistyką anime przy tworzeniu gier.

Edytowane przez Butt
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.06.2018 o 14:26, Butt napisał:

No deskorolki z piłką nożną może i faktycznie mają mało wspólnego, tak anime z gierkami już niekoniecznie. Jest wiele growych adaptacji anime, jak i wiele anime na podstawie gier. Także wiele twórców, nie tylko japońskich, inspiruje się stylistyką anime przy tworzeniu gier.

Gry wyscigowe inspiruja sie motoryzacja. Nie zaprzeczysz chyba? A dlaczego nie ma 3 stron o autach?-

 

Odp bo Roger nie lubi, lubi mange za to

Odnośnik do komentarza

No wyrzuty robisz jakby w każdym numerze dawał coś o mandze. Było na przestrzeni ostatnich lat o dronach, o piratach, o Obcym, o telewizorach, gwiezdnych wojnach, drugiej wojnie światowej, mafii, fenomenie pokemonów i dziesiątkach innych rzeczy. W każdym numerze są jakieś inne tematy około growe. Może i o samochodach też coś było, nie pamiętam.

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza

Ale to ma sens: gra o Mafii plus tekst o rodzinach Mafijnych. Gdyby wyszla gra, jakis jrp w kooperacji z np studiem Ghibli I pojawił sie tekst o rzeczonym studio- to ok. 

 

Tekstom o filmach "normalnych" tez jestem przeciwny. Uwielbiam Terminatora ale do licha kupujac PE mam ochote na gry, tak ciezko zrozumiec? To tak jak kupujesz Laysy I bys mial zamiast 100 proch chipsow 50 proc zelkow. No poeje.b.ane to

 

Niestety imo Roger robi zle bo moze sie pojawic pytanie: robimy x stron wiecej za x kasy wiecej? 

 

I wielu powie "nie" bo jak np teraz- te mangi, filmy itd to zapychacze sa. Nie potrzeba wiecej zapychcaczy.

Odnośnik do komentarza

Roger to ma w szczepionke za wywalenie wstepniaka przed recenzjami (i umieszczenie tam HS), za pozbycie sie "zoltych papierow" jako podkladu pod Retro i za nasladowanie Sciery jesli idzie o wymigiwanie sie od pisania do tego kacika. Nie to zeby mi teksty Dzuja przeszkadzaly bo to top tier Extrima pod tym wzglegem, ale redaktorek naczelny jeden zaczyna ograniczac swoja obecnosc na lamach. Nie idz droga Butchera Roger, ja ci dobrze radze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...