Skocz do zawartości

Oceń okładkę PSX Extreme 250  

43 użytkowników zagłosowało

1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 250

Rekomendowane odpowiedzi

Tematy okołogrowe, filmowe zahaczające o popkulturę są solą PE. Czytając teksty, które nas mało interesują poszerza się horyzonty. Anime, czy mobile to nie moja bajka. Niemniej warto przeczytać " o co chodzi jakby".

• Plusik 1
  • Minusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysle ci, jesli zaplacisz za wysylke Swiat Wiedzy. Za free, ale masz przestac chciec w pismie gierkach tematow innych niz gierki. Deal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale o co ta drama? Ze w numerze jest artykul o anime, czy ze na stale powstal kacik chinskich bajek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.06.2018 o 07:22, Tokugawa1982 napisał:

Tematy okołogrowe, filmowe zahaczające o popkulturę są solą PE. Czytając teksty, które nas mało interesują poszerza się horyzonty. Anime, czy mobile to nie moja bajka. Niemniej warto przeczytać " o co chodzi jakby".

trolling?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny Warsztat Soq-a o dialogach, ten o tym jak działają w TLoU zniszczyły mnie o.O

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczę, że na następnej okładce psx extreme będzie cyberpunk z superexpressowym sloganem „Z A O R A N E”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę tekstów o jubileuszu, ale tym najlepszym jest zdecydowanie ten od Mazziego. Krótko, ale szczerze o tym jak zmieniało się PE, jeszcze szczerzej o relacjach z Butchem czy o tym jak potoczyły się losy innych redaktorów. Żadnego owijania w bawełne, szacuneczek Mazzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yup, az dziw, ze wydrukowali. Ogolnie wspominki na plus, choc z ta striptizerka to nie wierze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale bardzo czesto sie powtarzacie. Np temat nr "Polska grami stoi". Ile razy o tym było...

Nie Panie Perez, nie ma pomyslow czesto nawet na 100 stron :/

• Minusik 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ostatnich miesięcy pamiętam tekst Kroolika o polskich grach na Switcha, a taki większy materiał jak teraz, to kiedy był, że "bardzo często się powtarzamy"? 

Weź jeszcze poprawkę na jedną kwestię - jak się w danym temacie dużo dzieje, to o nim piszemy. Dla mnie powtarzanie się, to jakbyśmy co 3 miesiące wrzucali podobny tekst, z podobnym zestawem gier, wypowiedziami tych samych ludzi itp. A jeśli np. w pół roku wyjdzie 30 nowych polskich gier, dowiemy się wielu ciekawostek z branży, to mamy o tym nie pisać, bo "powtarzamy się"? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama koncowka textu jest ok- czyli przedstawienie nadchodzacych produkcji. Ale 70 proc to powtarzanie: bylo zle, pukalismy na zchod I do swiata konsol, producenci tez otwierali sie na indyki I sie udalo. Serio bylo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

czy brak ''belki'' w co teraz graja zgredzi jest jednorazowym bledem w sztuce czy nalezy to uznac za staly punkt programu?

Edytowane przez _M_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednorazowo z racji jubileuszu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przedłużające się L4 pozwoliło mi nadrobić ten numer, który początkowo przekartkowałem czytając może z 10% ( z reguły czytam 30-40%, praktycznie samą publicystykę).

Chyba wszyscy się już przyzwyczaili, ze Sobek dostarcza niespotykaną jakość artykułów o kinematografii. Nie mogło być inaczej i tym razem. Jako fan Lovecrafta (co zapoczątkowały Planszówki) od razu wpisuje pozostałe dwa filmy z "trylogii" na listę do oglądniecia beż żony. Mam teraz dużo wolnego czasu to nie powinno być problemem oglądniecie tych filmów.

Edit: wspaniałe filmy dla miłośnika Lovecrafta. Mówi się, że Lovecraftowe ekranizacje to kupy z góry na dół. Te dwa filmy mają namacalnego ducha HPL. Wyśmienicie spędziłem czas :sir:

Numer całkowicie rozwalił dla mnie wpis o Wiedźminie w topie gier wszech czasów. Kwintesencja nonszalanckiej słowiańskiej publicystyki. 2,3 zdania a ile w tym satyry, treści i wigoru piszącego!!!

Edytowane przez szczudel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi