Skocz do zawartości

Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

– You will not be able to evolve your partner Pokemon
– However, can catch other Eevee/Pikachus you find in the wild
– Your partner Pokemon will take up one of your six party slots, and you will be able to box it
– Boxes work differently in that you now have a box in your bag
– The ability to transfer from Go/Let’s Go opens up about halfway through the game
– After that, you’ll be able to do it freely
– There are also minigames you can do when transferring lots of Pokemon over
– Candy from Go will not do anything in Let’s Go
– Won’t say whether you’ll be able to transfer Pokemon from Let’s Go and turn them into Candy
– Any Pokemon that’s large enough in Let’s Go you will automatically ride
– They had the idea to let you ride Pokemon of any size but decided against it
– No HMs
– Although the interface is different, you will still earn EXP from catching Pokemon, as well as trainer battles
– Event Pokemon in Go (Ash hat Pikachu, etc), cannot be transferred to Let’s Go
– The controls for catching Pokemon in handheld mode will have you moving the console around and pressing a button to throw; no touch screen, and the gyro part is required
– No additional details about Z-mode/Mega Evolutions in Let’s Go
– They haven’t locked down how experience from capturing Pokemon/trainer battles will be distributed (evenly, per Pokemon etc.)
– Trading and battling online between Switches will be available through online and local play
– As of right now, Masuda is saying that in general, only the original 150 Pokemon will be available in Let’s Go
– No news on player customization (at least for now)
– The plot of Let’s Go will not take you to Johto
– The map of Kanto, however, will be very similar to the original landmass, but there will be graphical differences
– Although there are some Alolan forms of Pokemon in Let’s Go, there are otherwise no connections between it and Sun/Moon
– There are once again two versions, which means all the usual Pokemon differences apply (individual Pokemon)
– No plot differences between the two

 

pokemon-lets-go-pikachu-eevee-boxart-1.j

Odnośnik do komentarza

W Japonii Pokemon Let's Go jest wyceniony na niecałe 6 tysięcy jenów czyli mniej niż wszystkie inne pozycje Nintendo. Ciekawe czy to ze względu na dwie wersje gry czy gra będzie okrojona. Nie podoba mi sie wyrzucenie walk z dzikimi Pokami, ale nam nadzieję, że walki z trenerami nam to wynagrodzą. Pewnie kupię, bo to moja ulubiona seria, a Kanto przegrywa dla mnie tylko z Johto,  ale muszę najpierw dowiedzieć się co z fabułą. Słabo też, że nie będzie walk online 

Odnośnik do komentarza

I fajnie że gra będzie miała możliwość łączenia z PokemonGo bo mimo wszystko jest to fajna giereczka na spacery ale wolałbym abyśmy czerpali benefity w postaci przedmiotów w PokeGo niż w wersji na NS. Jeżeli można przesyłać pokemony gra trochę traci sensu bo w dniu premiery już gracze będą posiadali topowe poki złapane w pokeGo(Mewtwo). Chyba że wytną moduł walk sieciowych i zostanie tylko coop? Jestem ciekaw też jak z tym łapaniem poków czy wystarczy wykonać ruchu rzutu przy pomocy joycon-a czy jednak jak w PokeGo trzeba umieć dobrze trafić .

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, SpacierShark123 napisał:

eżeli można przesyłać pokemony gra trochę traci sensu bo w dniu premiery już gracze będą posiadali topowe poki złapane w pokeGo(Mewtwo)

 

od polowy gry bedzie mozna transferowac poki dopiero.

7 minut temu, SpacierShark123 napisał:

Chyba że wytną moduł walk sieciowych i zostanie tylko coop?

 

jest mozliwe, zobaczymy

 

7 minut temu, SpacierShark123 napisał:

estem ciekaw też jak z tym łapaniem poków czy wystarczy wykonać ruchu rzutu przy pomocy joycon-a czy jednak jak w PokeGo trzeba umieć dobrze trafić .

 

stawiam ze bedzie dokladnei tak jak w poke go, trzeba bedzie umeic trafic

EDIT

 

łapcie ang trailer bo widzę, że nie ma tu

 

 

Odnośnik do komentarza

tak btw, z oficjalnej stronki info:

 

Cytat

Now you can use your Nintendo Switch’s Joy-Con to toss a Poké Ball at your target with one hand, either by pressing a button or flicking your wrist. With fewer buttons and intuitive action, it’s never been simpler.

 

czyli nie trzeba będzie machać nadgarstkiem, żeby łapać pokemony :) 

Odnośnik do komentarza

Dosyć ładnie ta gra wygląda. Ataki i modele wyglądają naprawdę spoko.

Jednak obawiam się, że będzie jeszcze prościej. Pseudo bajery zastąpiły prawdziwy content. Bo i poksów mało, i brak walk z dzikimi poksami.

I tak pewnie wezmę.., ale mam wrażenie, że zrobili to trochę na boku korzystają z assetów z GO, a to co rok temu ogłosili, że ma wyjść w tym roku przesunęli, bo się nie wyrabiali.

Wiem, że mówią że niby to dwa lata pichcą, ale dla mnie to tak wygląda.

 

Za to wziąłem dziś Ultra Monn, którego obiecywałem sobie, że nie wezmę ;-).

Chociaż tam są jakieś nowości...

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Pupcio napisał:

O będą normalne stwory a nie jakieś gówna obesrane z tych nowych gier, trochę jaranko

Rowniez mi to pasuje. Tak jak pierwsze 3 generacje mi pasowaly, pozniej juz troche przestalo.

 

Ogolnie na szczescie bede mogl zlac te cale motion control, wiec spoko.

Ale... jak to ma nie byc walk z dzikimi pokemonami? :O Bede musial grindowac trenerow?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...