Skocz do zawartości

Pokemon: Let’s Go, Pikachu / Eevee


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Nowy trailer:

 

 

 

Dodatkowo wiemy, że wersja z Pikachu jako Pokemony ekskluzywnie do złapania ma Oddisha, Sandshrew i Growlithe'a, a ta z Eevee - Meowth, Vulpixa i Bellsprouta. 

 

Ogólnie wszystko mi się podoba, ale musieli rozwalić coś głupiego i jest.. Pikachu i Eevee mogą mieć grzywkę..

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem to dostęp do Go Parku będzie na jakimś etapie gry i nie będzie to automatyczny transfer tylko w tym parku dostaniesz możliwość złapania tych pokemonów, ktore masz już w Go 

 

Tutaj japońska reklama, w której jest trochę wcześniej niepokazywanych rzeczy min. Jessie i James 

 

 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Taka tam ciekawostka przed 2019 rokiem, lepiej niż Dash czy Trozei, ale z drugiej strony wolałbym pewnie jakiegoś spin-offa z TCG albo nawet pinballem. Patrzę na to i dalej wolałbym odpalić Fire Red, jeżeli w ogóle, bo ile można męczyć bułę regionem Kanto.

 

Zresztą z każdym nowym info zapał gaśnie coraz bardziej. No ale muzyczka będzie fajna.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jak zobaczyłem tą wersję switch to pierwsza reakcja była : "fajnie, wezmę dla dzieci". Po minucie (akurat włączyłem trailer), doszedłem do wniosku, że jak taka stację dokująca zostawię w salonie to będzie pasować jak pieść do nosa. To samo w gabinecie, gdzie już za 2 miesiące będę miał kącik do grania w retro (i nie tylko). Fajna wersja dla kogoś kto ma game-room i to utrzymany w bardzo kolorowej stylistyce, ewentualnie do salonu gdzie pasuje żółty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Ficuś napisał:

calkowicie mam wyyebane na jakakolwiek wersje pokemonow i nie rozumiem ich fenomenu ale trzeba przyznac ze prezentuje to sie bardzo ladnie, a dotychczas te studio uchodzilo za takie co robi techniczne potworki

 

sun/moon to bardzo ładne gry i daleko im od bycia technicznymi potworkami, a przy tym nie wyglądają bezjajecznie jak to coś

 

zresztą takie black/white 2 też wyglądają zaje,biście i CHARAKTERNIE

 

także siadaj ficek pała

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...