Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym tego todda howarda złapał na lasso i związał go na torach. Yebany bezbek za grosz przyzwoitości i honoru. Tfu. Nawet na 2.1 na meta od graczy nie zasługuje - prędzej pała i wywalić ludzi odpowiedzialnych za pogrzebanie marki.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Kiedyś były gry usłygi w stylu mmo gdzie dostawałes na start mase kontentu i były po premierze rozwijane. Obecnie dostajemy gry usługi z gówniana zawartością na premierę i może za rok 2 będzie warto kupić (np: no man sky, sea of thieves czy fallout 76). Mejm może ma odrobine racji z tą generacją w niektórych aspektach się cofamy :( Jak już nawet gier wydawanych przez blizzard nie można być pewnym.

Odnośnik do komentarza

Zamawialem edycje kolekcjonerska po ogloszeniu na e3, mam tez z 4 i mam anathology, tak lubie zbierac zlom i uwielbiam Fallouta, ale Panowie i Panie, mowie Wam to to nie jest Fallout. Absolutnie nie kupujcie tej gry, ja gierke na szczescie dostalem na PS4 ( chociaz zamowilem na PC i sie Muve (pipi)lo, co wyszlo mi na dobre - bo sprzedaje to w pizdu ) i moge ja sprzedac, a zostawic sobie fanty z kokcjonerki. Tu juz nie chodzi nawet o to ze to nie Fallout, to jest gurwa tak slaba gra ze ja nawet nie wiem, blad na bledzie po prostu sie pojawia, ale doslownie co krok cos jest z(pipi)ane, czy to animacja czy cos przechodzi przez tekstury, czy w ogole nie ma tekstur, tragedia. Gierka jest nijaka, nie ma zadnej fabuly poki co, nie ma tez zadnych ciekawych miejsc poki co ktore dawaly by jakis fajny lore za ktorym chcesz podazac. 

Chcialem zbudowac sobie jakis przybytek, wiec zbudowalem sciany dookola siebie, ale zaczal mnie szczur atakowac wiec wyszedlem z opcji budowania i go roz(pipi)alem, ale co sie okazalo? Ze nie moge wrocic do opcji budowania bo C.A.M.P jest poza scianami, wiec utkwilem w srodku. Na szczescie kolejny szczur zaczal atakowac ( potwory moga rozwalic sciany ), wiec centralnie po 6 minutach stania i nic nie robienia szczur rozwalil sciane. Ale co by bylo gdyby go nie bylo? Utkwilbym w 4 scianach? Nieee, gdzie tam  przeciez jak wyjdziesz i wejdziesz do gry to juz Twoich budowli nie ma bo Cie laczy na inny serwer, no kur*a kto to projektowal ja sie pytam? 



Ocena 0/10.

Dobrze ze rownoczesnie przechodze KOTOR'a bo bym umarł na raka z przezrutami na wszystkie organy.

PS. Kolekcjonerka bardzo fajna, zwlaszcza helm z syntezatorem glosu ;) Tak, kolejny plastik do postawienia na polce.

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • WTF 1
  • Smutny 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Sprzeda się. Wystarczy wejść na yanuszowe social media, instagramy wpisać hashtag i ludzie kupują to iii.... co gorsza... się tym hajpują.

 

Bo fallout i wszystko w temacie.

 

Stare porzekadło się tutaj sprawdza, że jak guwno opakujesz logiem znanej marki to się sprzeda.

 

GUWNO :reggie: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...