Skocz do zawartości

Hitman 2


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na pewno wbiję drugi raz, póki pamiętam większość z pierwszego ogrywania :nosacz3: No i teraz szybciej zejdzie bo już nie będę jak debil dokończał każdej misji by wbić challenge, skoro naliczają i zapisują się od razu po wykonaniu challenge'u. Są też jakieś ploty o Blood Money i Absolution na ps4, jakby wyszły z nowym setem trofeów to też scalakuję, kocham tę serię.

 

Jeszcze co do dwójki to nadal nie będzie opcji że NPC zwróci uwagę na plamę krwi na podłodze. Lustra za to będą działać normalnie, więc zakradanie się od tyłu w łazience takie proste może już nie być.

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony czerpałem dużą przyjemność ze znajdowania kolejnych sposobów na eliminowanie celów ale z drugiej strony to żeby zdobyć ten 20 poziom trzeba było pogrindować, żeby zdobyć jak największy mnożnik podczas misji. 

 

Może też to być wina mojego podejścia bo nie rozgrywałem kolejnej misji jak nie wymaksowałem poprzedniej. 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, c0ŕ napisał:

a na forumku zero hype'u na nowego Hitmana



Zawsze był mały hype a to jedna z najlepszych serii gierek ever. :|

Jezusku jak ja was w tym IOI proszę błagam na klęczkach po prostu stópki całuje jak w tych dodatkach będzie jakiś level w rosji to chyba pikawa nie wytrzyma. Ja chcę nową wersję St. Petersburga z Silent Assassin tak bardzo.

 

Edytowane przez Homer S
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2018 o 23:49, Il Brutto napisał:

Widzę że znowu musieli wcisnąć jeden taki sterylny poziom, w tym wypadku Isle of Sgail. W poprzednim to była Japonia, zdecydowanie najgorsza mapka. Ale za to pozostałe się zapowiadają dobrze, ciekawe czy coś dorówna włoskiemu miasteczku z jedynki.

 

A dla mnie Hokkaido było jednym z lepszych w jedynce :) Zupełnie niespotykane sposoby zabójstwa pacjenta, strój motocyklisy z Kill Billa i związane z tym wyzwania, patent z elektronicznymi zamkami na podstawie przebrań itd.

To teraz powinni do gamepassa dwójkę dać :cebula:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aby zagrać w wersje remastered jedynki trzeba odpalić prolog 2 i tam gramy. Jak wchodziłem przez pierwszą cześć normalnie to były zwykłe misje i brak EGR. 

Ja jak tylko pokazało się info o darmowej wersji EGR dodałem do konta i pobrałem.

 

 

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Cooo, nawet jak nie mam tych dodatkowych poziomow z edycji gry roku to jak odpale z poziomu dwojeczki to wszystko bedzie? Wow, niezle.

 

Chyba, ze takie cuda tylko dla Xboxa? Bo byl chyba jakis blad MS w sklepie.

 

Teraz sciagnalem Prolog, ale nie mam Hitmana 1 na dysku, i poziomow z jedynki nie widze.

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...