Skocz do zawartości

Just Cause 4


lennox

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer jak zwykle przepełniony akcją i humorem. Rico robi się postacią na miarę Duke Nukem, no i premiera w grudniu 2018 - nadal nie przeszedłem JC3, więc i tak nie kupię czwórki, no i nie zapominajmy, jak chooyowo zoptymalizowana jest część trzecia - na premierę na pewno nie ma co ryzykować.
 

 

Odnośnik do komentarza

Jak słucham o tym i widzę te zamiecie śnieżne, trąby powietrzne... Skoro JC3 do dziś chodzi jak potłuczone, to jaki framerate zaserwuje nam JC4 z tymi wszystkimi dodatkowymi bajerami?
Strach pomyśleć, aczkolwiek słyszałem w materiale tekst "brand new Apex Engine", więc może ogarnęli optymalizację.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem jakieś 3 godziny i na plus na pewno optymalizacja - nawet jak dużo wybucha albo mamy przed sobą daleki krajobraz. Wizualnie wiadomo, że cieszy oko. 

Co do rozrywki to co się miało tu zmienić? Idziesz i strzelasz we wszystko co jest czerwone. 

Co ciekawe, jest bardzo dużo (względem innych gier) kobiet stanowiących mięso armatnie w zastępach tych złych. 

Jak dla mnie idealny relaks nawet jak jest tylko 30 minut wolnego. Checkpointy są chyba co 2 minuty i czasem zapisują się za swkwencją, w której zgineliśmy. 

Odnośnik do komentarza

No crapem bym tego nie nazwał - po prostu spoko tytuł, który nie oszukuje, że chce być czymś więcej niż bezmózgą sieczką z przedziału 6-7/10.
Przy JC2 bawiłem się znakomicie, JC3 trochę mnie odrzuciło fatalną optymalizacją (a jak mnie odrzuca, to naprawdę musi być źle), ale kiedyś dokończę to i za JC4 chwycę, bo tutaj technicznie jest dużo lepiej, a zabawa wydaje się przednia.
Idealny tytuł do odstresowania się po robocie, zwłaszcza jak żona zawraca gitarę i tłucze garami w kuchni i nie idzie się skupić na czymś poważniejszym, czy klimatycznym - granie bez spiny, bez zwracania uwagi na fabułę czy dialogi.
Ot taki Symulator Kozy, tylko z mniej charyzmatycznym bohaterem :kaz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...