Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.02.2019 o 05:47, Dr.Czekolada napisał:

Ale na hui Sekiro ma się zbliżać do rasowego slashera, gra ma pomysł na siebie i to jej wystarczy. Kompletnie różne półki nie ma co porównywać.

Nioh pokazał, że jednak można się zbliżyć :usmiech: Just sayin. 

Odnośnik do komentarza

Nie mówie, że potencjału by na to nie miał. Szczególnie bez rpgowej otoczki, buffów i spamu ataków włócznią przez które Nioh był przegięty na naszą korzyść. Tylko, że Sekiro tego nie potrzebuje jeżeli ma iść w bardziej taktyczne granie (bo przeciwnik teorytycznie będzie zawsze tak samo trudny) i użycie dostępnych skilli to ten pomysł jak najbardziej wystarczy by napędzać całość.

Odnośnik do komentarza

Liczę na to że ataki z wyskoku będą się liczyć w walce. W ogóle chciałbym dużo walki w powietrzu, nie tyle co w slasherach może ale żeby była. 

 

No i mam nadzieje ze znaczniki przeciwników będzie można wyłączyć. Button promoty przed przyklejeniem się do ściany te mi się nie podobają. Jak będzie tylko opcja HUD on i off to się w(pipi)ię. 

Edytowane przez mate6
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, _Be_ napisał:

Za ponad miesiąc premiera, po chuy łazić na jakieś targi z plebsem brudne pady dotykać żeby pograć chwile w demo?

 

z tego samego powodu co stoisz jak wazon w kolejce pelnej 30 letnich dzieci o 00:00 w dniu premiery.

 

a nie, to nie ten sam powod, tutaj przynajmniej testujesz produkt, ktory jest prawie skonczony i wiesz czy pojdziesz do sklepu w dniu premiery, czy poczekasz az spadnie cena/ polataja produkt. ale efektem koncowym pograsz sobie.

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Najtmer napisał:

 

z tego samego powodu co stoisz jak wazon w kolejce pelnej 30 letnich dzieci o 00:00 w dniu premiery.

A kto tak robi? Mamy XXI wiek, o pólnocy to odpalę cyfre, naleje sobie troche whisky i oddam się grze do póznych godzin nocnych. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.02.2019 o 14:51, _Be_ napisał:

A kto tak robi? Mamy XXI wiek, o pólnocy to odpalę cyfre, naleje sobie troche whisky i oddam się grze do póznych godzin nocnych. 

Cyfrze? Na premierę? :yuno:

 

Pudelko i północna premiera wyczekiwanej gry to ostatki tego najlepszego co w tej branży zostało dla nie-pokolenia Minecrafta - Battle Royale (w uproszczeniu). 

 

Juz oczami wyobraźni widzę jak to będzie wyglądać na premierze TLoU II i Cyberpunka. 

  • Plusik 1
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie no dajmy żyć innym. Dla mnie odpalenie pachnącej cyfry o północy, która czeka w pre loadzie to świetne uczucie. Te pudełka w tej generacji to głównie tandetny plastik i kawałek papieru także zerowa wartość

Odnośnik do komentarza

Ja położę się spac o 23, wstane rano, zjem śniadanko, pójdę do sklepu, w ten jakże piękny, słoneczny dzień po swój egzemplarz, i będę się cieszył kolejnym dziełem FM, a nie jak zombie spał pół dnia. Wybitne gry tylko w pudełku na półce, obok innych wybitnych gier. 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...