Jump to content

Frantik

Sekiro: Shadows Die Twice

Recommended Posts

Pierwsza ciekawostka rzeczywiście mocna :obama:

DLC w formie retrospekcji z dzwonka z czasów Tomoe bym przyjął z otwartymi rencyma i nogyma...

• Upvote 2
  • Thanks 1

Chyba można zapomnieć o dlc skoro do teraz niezapowiedzieli... :( No nic - elder ring też super się zapowiada, ale sequel sekiro albo dlc to to na co czekam. 

Nie będzie DLC, bo From już wydało oficjalny artbook, a te wydawali zawsze dopiero po dodatkach do gier.

• Sad 1

niestety ale ze wzgledu na spoilery musze zignorowac 97 stron tego tematu i pytac o rzeczy ktore pewnie sie juz tu przewijaly.

ten pie.rdolony pierwszy Blazing Bull. za tak ciasna lokacje i wysokie sciany i tak wielkiego przeciwnika ktos powinien dostac bukkake we FS. tak jak pierwszego bossa wzialem na 3 razy, tak ten miniboss zaklada mi sweter na glowe i wali bomby od dolu. firecrackers na tym etapie gry to jedyna metoda na niego? kluje go naladowanym pchnieciem i widze ze glownie to zadaje jakkolwiek sluszne obrazenia. jego ataki sa nieprzewidywalne, hitbox tych jego ciosow na boki jest niedorzeczny, nie wiem nawet kiedy to blokowac i czy w ogole jest sens, czy raczej powinienem pod nimi dashowac?

podstawka Bloodborne przy tym to jakis samograj.

Edited by Najtmer

przy final bossie to pewnie bede juz pewnie mogl kruszyc diamenty rekami i osiagnac bankructwo na padach.

za punkt honoru wezme sobie zrobienie z krowy burgera bez fajerwerkow. nie ogarniam ile tu jest w ogole itemow, praktycznie nie uzywam niczego poza tykwy i granulek (survival horrorowe zapedy do oszczedzania). co jest dobrze odlozyc na pozniejsze etapy gry?

Edited by Najtmer

Blazing bulla po prostu gonilem i jak robil nawrotke to go rezalem po glowie. 

Z tego filmiku powyzej najbardziej mi sie podobalo to czego nie pokazuje kamera przy shura ending :obama:

@Najtmer byczka paruj. Bardzo latwo sie blokuje jego wybryki :) Teraz wydaje ci sie ze ruchy ma chaotyczne a wcale tak nie jest. Zobaczysz po 20h grania. Parry to podstawa tej gierki. Bez tego ani rusz. 

• Upvote 1

23 minuty temu, Najtmer napisał:

w sensie ten last call parry co pionkom robi finishera?

Dzięki parry + 2-3 ciosy i powtórka. 

Nabijesz mu posture po kilku udanych i deathblow. 

3 godziny temu, Najtmer napisał:

niestety ale ze wzgledu na spoilery musze zignorowac 97 stron tego tematu i pytac o rzeczy ktore pewnie sie juz tu przewijaly.

Pokaż ukrytą zawartość

ten pie.rdolony pierwszy Blazing Bull. za tak ciasna lokacje i wysokie sciany i tak wielkiego przeciwnika ktos powinien dostac bukkake we FS. tak jak pierwszego bossa wzialem na 3 razy, tak ten miniboss zaklada mi sweter na glowe i wali bomby od dolu. firecrackers na tym etapie gry to jedyna metoda na niego? kluje go naladowanym pchnieciem i widze ze glownie to zadaje jakkolwiek sluszne obrazenia. jego ataki sa nieprzewidywalne, hitbox tych jego ciosow na boki jest niedorzeczny, nie wiem nawet kiedy to blokowac i czy w ogole jest sens, czy raczej powinienem pod nimi dashowac?

podstawka Bloodborne przy tym to jakis samograj.

Biegaj wokół tej krowy.

Akurat ta walka jest taka że trzeba tego byka gonić i byc z boku/tyłu bo szybko robi się nie fajnie. Zasada nie obrona tylko atak. 

No byczek to taki trochę Bloodborneowy bossik. Później już jest tylko pod górkę xDDD

no niestety, postanowilem zaoszczedzic czasu i dojechalem go petardami. kurcze, bloodborne bardzo motywowal swoim story zeby przec przez beton, tutaj jest ciezko i troche mniej motywacji, wiec bede chyba sobie dawkowal gre powoli.

Odradzam, trzeba utrzymać skilla na odpowiednim poziomie, później tym bardziej. Po byczku i po dotarciu do "innych" typów lokacji już się rozkręca i jest fajnie. Ja jestem też utknięty w jednym miejscu póki co, ale jakoś go rozwale xD

Godzinę temu, Najtmer napisał:

kurcze, bloodborne bardzo motywowal swoim story zeby przec przez beton

niestety bloodborne to to nie jest 

w sensie bardzo dobrze ze ma gorsza fabule? no w sumie. zadna gra od dawna sie nie zblizyla do tak mistrzowskiej subtelnosci w przedstawionym plot twiscie. dla mnie drugie miejsce pod katem estetyki i mozgogwaltu dzierzy najlepszy cyberpunk na rynku - mgs2.

Edited by Najtmer
  • Thanks 1
  • Haha 1

Te gloryfikowanie bloodborne jest piękne, nie zmieniajcie się.

• Upvote 1
  • Haha 1
  • WTF 3
  • Downvote 1

I to jaranie sie jakims hóiowym opisem budujacym L O R E napisanym na butelce :wub: 

Fantastyczna produkcja.

Edited by XM.
  • Upvote 2
  • WTF 1
  • Downvote 2

Guest _Be_

9 minut temu, SlimShady napisał:

Jaki plot twist? To Bloodborne miał fabułę?

No skoro nie grałeś to to nie będziemy spoilerować 

2 minuty temu, _Be_ napisał:

No skoro nie grałeś to to nie będziemy spoilerować 

Grałem w podstawkę i dodatki, ale nie kojarzę. Jak możesz to wrzuć w spoiler.

o wow, trigger o to, ze fabula nie jest wepchnieta butem w gardlo przez 'murican style exposition.

ok, wrocmy do sekiro, bo ostatnie 5 postow nie wrozy tu przyjemnej dyskusji o czymkolwiek innym.