Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Shankor napisał:

Czy tak trudno zrozumieć, że MOGĄ majstrować z poziomem trudności/ liczbą orbów w momencie dodania mikro płatności?

Czity w starych grach nie mają tu żadnego przełożenia, bo tam wydawca nie zarabiał PIENIĘDZY na tym, że ktoś sobie ułatwiał granie. 

Zgadzam się, gorzej że mleko się rozlało, samo istnienie opcji  mikrotransakcji powoduje ze gdy  w grze np. będziesz musiał spedzić 3 przejscia jednego levelu by  nachapać czerwonych orbów pojawi się myśl " a może gdyby nie było mikrotransakcji wystarczyłoby podwójne przejscie", "czy te (pipi)y nie zmarnowały moich 15 minut?".

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, milan napisał:

Zgadzam się, gorzej że mleko się rozlało, samo istnienie opcji  mikrotransakcji powoduje ze gdy  w grze np. będziesz musiał spedzić 3 przejscia jednego levelu by  nachapać czerwonych orbów pojawi się myśl " a może gdyby nie było mikrotransakcji wystarczyłoby podwójne przejscie", "czy te (pipi)y nie zmarnowały moich 15 minut?".

Takie chapanie orbów to była esencja Devili. Nie chcę występować w roli adwokata diabła (lel, diabła), ale w tej serii farmienie orbików to jest część funu i proces doskonalenia się w walce - tak było od pierwszej części na PS2.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, milan napisał:

Jesteś idealną owieczką dla naginania w takim razie gry pod mikrotransakcje.

W swojej karierze ani razu nie skorzystałem z mikrotransakcji w żadnej grze ever :lapka:

4 minuty temu, milan napisał:

Sam lubiłem wracać 10 razy do jakies misji by zdobyć orby, ale gdy będe musiał  tam wracać 150% razy więcej niż normalnie, bo ktoś postanowił pokiwać mi marchewką "mikrotransakcje" to wtedy jest tragedia.

Przede wszystkim - gra nie wyszła, nie wiemy, jaki będzie system ekonomii. Radzę powściągnąć pesymizm i przestać tańczyć taniec deszczu ściągający czarne chmury nad gierkę. Wstrzymaj się z zakupem kilka dni, inni ograją giereczkę i dadzą Ci znać, czy te opcjonalne zakupy popsuły ekonomię jeśli masz taki punkt widzenia jaki obecnie przedstawiasz.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, milan napisał:

Ok, nie chce mi się tłumaczyć.

No ale może być też tak, jak np. w Deus Ex MD, gdzie niby masz te deale, ale to zabawa dla niecierpliwych, którzy chcą zepsuć sobie całe wyzwanie, dopakowując postać w pierwszych godzinach gry na maxa. W sumie kto ma płakać, ten będzie bez względu na to ile razy miałby po nie normalnie wracać. Nie ma się co przejmować pjerdoleniem na zapas.

Odnośnik do komentarza

Kiedy myślisz ze gra nie może być jeszcze lepsza:

Do tego wraca broń lady czy też kapelusz :banderas:

 

 

Cerberus ma 3 formy - ich lighting i Fire i przybiera formę innej broni i inne ataki :obama:

 

czemu oni nero nie dadzą ze dwóch nowych broni :whyyy:

A na pytanie o kolekcjonerskie wydanie czy też najważniejsze -turbo modę capcom odpowiada "we know the fans want it, stay tuned for more info."

 

GOTY!

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Bardzo przyzwoicie wyglada ten nowy DMC i na pewno w kwestii mechaniki to będzie złożona gra, a lanie przeciwnika w niesamowitym stylu z ogromna ilością combsow na pewno przebije wszystkie inne części. Mnie natomiast marzy mi się DMC jak w pierwszej części. Mocarny, niepowtarzalny klimat z ekploracja oraz oprawa AV, która powoduje opad szczena. Tego drugie po „piątce” raczej nie oczekuje, ale po cichu liczę na jakiś mroczny klimat. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

JUTRO DEMKO NA XBOX! Trzeba wyjąć z szafy.

Plus nowy trailer i V

https://m.facebook.com/148218838536431/posts/2197555380269423/

V gameplayowo zapowiada sie na razie slabo - nie lubi takich postaci opierajacych się na summonach a malo fakTyczyn graniu, ale zobaczyny. Reszta na ++++++ do tego BP w kwietniu <3

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
W dniu 1.10.2018 o 11:23, Bzduras napisał:

Wstrzymaj się z zakupem kilka dni, inni ograją giereczkę i dadzą Ci znać, czy te opcjonalne zakupy popsuły ekonomię jeśli masz taki punkt widzenia jaki obecnie przedstawiasz.

 

problem w tym ze teraz wydaje sie gre tak, by podkrecac mikrotransakcje juz po goracym okresie recenzyjnym. kuriozalnie ci co ograja gre dayone i sprzedadza, wyjda na tym lepiej niz ktos, kto kupi gre po miesiacu. absurd.

 

 

btw, czy wywijajac tym nunchackiem on naprawde robi "ho wo waaaa" jak jakis ryzojad z filmow klasy B? 

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

W 3 i 4 nie było to śmiszne? A błazen w fioletowym kubraczku co robi "tirarara" był śmiszny i czy jeśli tak to mniej czy bardziej od "wohoo" przy wywijaniu nunchukiem? 

 

Nowy trailer, paluszki lizać:

 

+ dzisiaj demo na Xbox Live :fsg: Spodziewajcie się wylewu wrażeń po kilkugodzinnym maratonie nieustannego gwałcenia tego kawałka softu

 

https://www.microsoft.com/pl-pl/p/devil-may-cry-5-xbox-exclusive-demo/c0s80cnlpjck?wa=wsignin1.0&amp;activetab=pivot%3Aoverviewtab

 

Jeszcze nigdy siedzenie w pracy tak mi się nie dłużyło...

Edytowane przez Bzduras
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...