Skocz do zawartości

Devil May Cry 5


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Do końca roku fiskalnego (31.03) giereczka się pojawi.Inwestorzy już dawno dostali informację o dwóch dużych tytułach AAA wydanych właśnie w tym terminie, więc na obsuwy nie ma miejsca.

 

Poza tym w trailerze jest napisane "Spring 2019", więc...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, _Be_ napisał:

Premiera pewnie jakos marzec bym się obstawiał

Czym prędzej tym lepiej, bo już michałek mnie boli od tarmoszenia pod trailery

21 godzin temu, nobody napisał:

Te fragmenty gameplayu :o jezu jak cudnie. niesamowite gdzie jest w tym momencie Capcom, a gdzie Konami xd

Capcom dorzucił do pieca z comebackiem po latach posuchy, dojenia znanych marek średnimi gierkami i szmacenia ich jakimiś DLC, Ultimate Definitive HD Turbo Arcade Edition, Konami woli zostać w swojej bańce spie.rdolenia i klepać paczinko ze swoich najlepszych IP, a jak rozkminią DLC do nich to już w ogóle chińczyki w firmie będą klaskać uszami. Konami umarło i mam nadzieję na cameo firmy jako zombiaka w REmake 2, któremu pięknie będzie można wypłacić headshota z magnuma...

 

edyta herbuś: jutro o 1300 będzie live stream Capcomu, na którym mają być jakieś konkrety o DMC5. Link w spoilerze.

 

Edytowane przez Bzduras
funkiel nówka informacje, piękny kawalerze
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, aphromo napisał:

I jak mowili cos.

Nie oglądałem. Byłem w pracy i nie miałem możliwości, teraz jestem u rodziny. Jak pójdą spać to obejrzę zapis i dam znać, czy coś konkretnego można się dowiedzieć z tego streama.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza

Ło kórva -DMC V będzie oferował dynamiczny soundtrack niczym ten z MGR!

Cytat

For example, when your Style rank increases, the chorus of the song will start playing

DMC5Info (@DMC5Info) Napisał/a: In an interview with Gamespark, producer Okabe confirmed that battle music will change depending on your Style rank. For example, when your Style rank increases, the chorus of the song will start playing. 
Source: https://t.co/1xS5up7Re6 https://twitter.com/DMC5Info/status/1010876626530336769?s=17

 

Jak czerpać to od najlepszych.

Edytowane przez XM.
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2018 o 19:33, Nyu napisał:

Tak jakby... DmC też to miało.

I od strony audio DmC było najlepsze w serii imo. Niech biorą co dobre z tej gierki i adaptują do starej formuły nie patrząc na płaczków.

 

BTW, Capcom powinno dać opcję wyboru tego covera co dał Ins jako battle theme dla Nero.

 

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • The goal for Devil May Cry 5 is photorealism, and they’re working on a consistent 60 fps for a high-speed battle feel that you can only get from Devil May Cry.
  • As for the graphics, Capcom is not only 3D scanning people, but they’re also scanning clothing.
  • Previously, the focus was on response so players were able to motion cancel, but for Devil May Cry 5 it’ll take the input but it won’t skip through animation.
  • The developers say that if you could do the same thing (motion skipping) as before but with the photorealistic quality of Devil May Cry 5, it would look strange. This is something Capcom is calling “the uncanny valley of action.”
  • For example, when you turn around you’ll feel the weight behind the character movement. However, this brings another problem of having a slower response. The team struggled in finding a way to keep the responsiveness while giving it a more photorealistic appearance.
  • Capcom wanted a Nero that is at the top of his game in body and mind, so they went with a setting of a few years after Devil May Cry 4.
  • Dante hasn’t gone wild for no reason.
  • The third character you see in the key visual (top image) is a playable character.
  • The relation with Nico and her tattoos is a secret.
  • Capcom aims to share new info and have Devil May Cry 5 be playable at Gamescom 2018.
  • The background music changes as you pull off combos. For example it’ll change to a B melody then to a C melody to hype things up.
  • That means unless you do something cool, you might get stuck on a repeat of the A melody.
  • Capcom’s goal is to make Devil May Cry 5 the peak of action games in the Heisei period (1989 to ~April 2019)

1530843693244.gif?width=888&height=430

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Na grę czekam z wywieszonym jęzorem, ale strasznie mnie denerwuje to biadolenie o fotorealistyczności i kombinowanie ze stworzeniem jednocześnie ostrej arcade'owej młóćki i czegoś bardziej realistycznego. Czy ktoś w tej grze w ogóle potrzebuje by odczuwać ciężar postaci przy każdym ruchu? W DMC zawsze chodziło o efekciarskie rozwalanie wrogów, takie pierdoły lepiej niech zostawią dla God of War albo Soulsów. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...