Skocz do zawartości

Gears 5


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2018 o 10:53, Ficuś napisał:

oby urozmaicili rozgrywke, choc ten trailer w sumie na to wskazuje

 

ja wiem, ze jak sie gralo na premiere w kazda gre to sie mialo odstepy czasu i moze to sie tak w oczy nie rzucalo ale jak teraz nadrabialem serie to mozna sie pozygac w pewnym momencie - dramatyczny reskin z czesci na czesc

Do 3 części było ok, później każdą kolejną też ledwo co dawałem radę skończyć i to głównie przez to, że grałem z kimś. Singiel przejadl mi się w Gearsach okrutnie, miejmy nadzieję że dodadzą trochę ciekawszych rzeczy niż nowych przeciwników za murkiem... 

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem, dla mnie jest zaje,biście. Jak usiadłem z kumplem jakiś czas temu do czwórki w kanapowym co-opie to żeśmy do późnych godzin nocnych napier,dalali, gameplay siedzi cały czas tak samo dobrze. Urozmaicanie rozgrywki i jakieś nowinki tak, ale żadnych zmian nie chcę. Gearsy to gearsy, ten feeling i sterowanie są niepowtarzalne. Jak komuś się nudzi to nikt do grania nie zmusza, no szczególnie jak ktoś robi pięć części pod rząd i się dziwi, że mu się przejdało lol

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

czworeczke gralem sam, podchodziłem sceptycznie bo sie nasluchalem ze guwno, ze roboty

 

codziennie siadalem, nic na sile, wciagnelo i do konca nie puściło poki skończyłem, świetna część pomimo oczywistych misji z robocikami

 

tutaj z tego co widze to jak mowi spencer - bardzo ambitna potężna gierka sie szykuje, jakies nowinki, gameplay sztos (to juz maja jak w 4) i kosmiczna oprawa :U

 

plus multi i coop, singiel sam pewnie bedzie z 20h, dla mnie powtórzę raz jeszcze gra targow i nr 1 na 2019.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem narzekań na czwórkę. Jest po prostu świetna. Co-op to poezja na wyższych poziomach trudności. Singiel nie ustępuje innym częściom. Rozumiem, sentyment, ale teraz jakbym miał wybierać którą część po raz n-ty mam ogrywać to wybrałbym czwórkę zdecydowanie. Malkontenci którzy oczekiwali czegoś nowego dostaną to w piątce, czy wyjdzie to na dobre i będzie po latach sprawiało taką samą frajdę jak w momencie premiery (tak jak wszystkie części oprócz Judgement) to się okaże. 

 

Jedyny dla mnie minus, ale tutaj jestem raczej w mniejszości, to multi kontynuujące to co było w trzeciej części. Jest świetne i skilowe, ale nadal jedynka/ultimate to dla mnie ideał, dlatego jest to dla mnie lekki zgrzyt.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kermit napisał:

świetna część pomimo oczywistych misji z robocikami

 

I wygląda obłędnie dobrze, zaraz lurkerzy z CW zaczną cytować, ale ch,uj, dla mnie jedna z bardziej niedocenionych gierek z X1. Nie bardzo rozumiem skąd się bierze marudzenie. 

 

<kobik>pyerdolenie narzekaczy xD Sprzedajcie konsolki staruchy bo nie da sie tego jojczenia czytac.</kobik>

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, raven_raven napisał:

 

I wygląda obłędnie dobrze, zaraz lurkerzy z CW zaczną cytować, ale ch,uj, dla mnie jedna z bardziej niedocenionych gierek z X1. Nie bardzo rozumiem skąd się bierze marudzenie. 

 

<kobik>pyerdolenie narzekaczy xD Sprzedajcie konsolki staruchy bo nie da sie tego jojczenia czytac.</kobik>

 

To niech cytują, bo GoW4 to jest top graficzny tej generacji i tylko jakaś fanbojskie ameby mogą twierdzić, że jest inaczej. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No i warto mieć na uwadze, że Coalition zrobiło ten tytuł w tak krótkim czasie. Ile to było ? Półtora roku ? Podobny wyczyn (krótki czas developingu, jakość produktu) chyba tylko odwaliło Platinum Games z cudownym Metal Gear RIsing.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

GoW4? Przy pierwszym podejściu na premierę mocno kręciłem nosem. Ostatnio z żonką przechodziliśmy jej zaległość, czyli GoW2 w BC, trójkę swego czasu również przeszliśmy wspólnie i coś mnie podkusiło, by zaproponować jeszcze czwórkę. I jak z dwójką trochę się już męczyliśmy, ale żal już było nie skończyć, tak czwórkę rozpykaliśmy w jeden weekend, dwa razy zarywając nockę. Świetna gierka. 

Mam nadzieję, że nie zrezygnują ze split screena w piątce. :frog: 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nikt w Coalition nie wpadnie na durny pomysł typu "Rozwój postaci"... W Tomb Raiderze mnie to mega irytuje: kończysz część, gdzie Lara ma wymaksowane umiejętności, by w następnęj części znowu być leszczem :/. Ale bym się wkurzył, gdyby coś takiego się tutaj pojawiło. Na szczęście ani trochę nie pasuje do koncepcji Gearsów.

Odnośnik do komentarza

GOW4 wciąga noskiem GOW3, jest świetny gameplay, najlepsze story w serii, świetny klimat od 2 chaptera, oprawa graficzna to jedna z najładniejszych gier dalej w 2018. No i w co-op to najlepsze i najtrudniejsze Gyrosy  :banderas:   

Zgadza się, za dużo robotów, pierwszy rozdziach mehh i to bezpieczna kontynuacja bez dużych nowości więc w GOW5 mają pole do popisu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.