Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • New suit
  • The suit has a sword attachment and a grenade launcher/flamethrower attachment
  • Super Shotgun has a grappling hook attachment called the Meat Hook
  • Grapple demons like Scorpion but accelerate towards them versus pulling them to you
  • Combat Shotgun has a full automatic alt fire mode
  • SWORDS
  • New weapon, the Ballista, shoots explosive bolts that can pin demons
  • OG style Plasma Gun is back
  • DOOM SLAYER has a dash and can swing from poles a la Assassin's Creed
  • Extra life pickups?
  • Invasions, take control of a demon and invade another player's game a la Dark Souls
  • Non-demonized human npcs will be present
  • Multiple locations, Earth and Phobos to name two
  • New glory kills and demons
  • Reimagined demons from the last game and from Classic Doom
  • "Destructible demons" - demons will visually start losing bits of flesh and stuff as they take damage
  • idSoft are building a "DOOM universe"
  • Lots of lore
  • Game runs on idTech 7
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, dr skrzynia napisał:
  • New suit
  • The suit has a sword attachment and a grenade launcher/flamethrower attachment
  • Super Shotgun has a grappling hook attachment called the Meat Hook
  • Grapple demons like Scorpion but accelerate towards them versus pulling them to you
  • Combat Shotgun has a full automatic alt fire mode
  • SWORDS
  • New weapon, the Ballista, shoots explosive bolts that can pin demons
  • OG style Plasma Gun is back
  • DOOM SLAYER has a dash and can swing from poles a la Assassin's Creed
  • Extra life pickups?
  • Invasions, take control of a demon and invade another player's game a la Dark Souls
  • Non-demonized human npcs will be present
  • Multiple locations, Earth and Phobos to name two
  • New glory kills and demons
  • Reimagined demons from the last game and from Classic Doom
  • "Destructible demons" - demons will visually start losing bits of flesh and stuff as they take damage
  • idSoft are building a "DOOM universe"
  • Lots of lore
  • Game runs on idTech 7

 

Bardzo solidna lista, będzie znowu kosior. 

No ale DLC xD.

Odnośnik do komentarza

No grubo - jest cudownie dynamicznie, krwiście i ogólnie zayebiście. Jasne, że trochę wygląda jak DLC, aczkolwiek te bardziej otwarte mapy robią - przy mobilności naszego ludka aż się prosiło by dać bardziej skomplikowane wertykalnie mapy. Zakup premierowy jak nic - jedynie Bethesda dba o fanów prawdziwych singlowych FPSów...

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, raven_raven napisał:

No ale DLC xD.

No dobra, już bardziej sprawiedliwie: stary dobry expansion pack/samodzielny dodatek :yao:  Myślę, że tak by to określili kilkanaście lat temu. :)

 

Ja tam czekam. Daty premiery brak? Obstawiam maj 2019

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
Gość kufir
28 minut temu, messer88 napisał:

nie oglądam za dużo bo nie chce sobie spoilerować niczego, no wygląda jak jedynka i co, skoro to jeden z najlepszych fps ostatnich lat?

 

Zdecydowanie Najlepszy :)

Dla mnie najlepszy Singlowy FPS od czasów .... BLACK na ps2 :) (2005 rok)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Interakcje Doomguya z ludźmi. XDDDD

 

Bomba, IDeki znowu roz(pipi)ały system, wygląda to na o wiele bardziej miodniejszy i przemyślany sequel niż Wolf 2 i zdecydowanie nie podzieli tak graczy. Bardzo dobrze że bzdety o jakimś open worldzie czy g.uwnie się nie potwierdziły. Tryb inwazji może być spoko, wiadomo że nie będzie już prawilnego multika bo teraz tą role będzie pełnił Quake.

 

Mi się chyba najbardziej podoba fakt, że Eternal jeszcze bardziej przypomina klasycznego Dooma od poprzedniczki. Jak zobaczyłem nowy wygląd kakodemona to mi się koko w majtach zrobiło. Ciekawi mnie też jak rozwiną snapmapa bo to nadal ma ogromny potencjał.

ale suma summarum tak jak koledzy wyżej, dej łan

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Czezare napisał:

Jedynka była świetna, ale jej świetność ograniczała się li tylko do singla. Multiplayer był naprawdę nieoczekiwanie rozczarowująco słaby. Liczę na poprawę tego aspektu w Eternal i coś mi podpowiada, że tym razem się nie zawiodę.


Ale kogo multi w DOOM? Od tego masz swojego CoDa i tam się baw - DOOM to piękny przykład tego, że prawdziwe singlowe FPSy jeszcze nie wyginęły - multi może być tak samo chooyowe, jak było - to nie dla niego kupuję ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.