Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Wredny napisał:


Ale kogo multi w DOOM? Od tego masz swojego CoDa i tam się baw - DOOM to piękny przykład tego, że prawdziwe singlowe FPSy jeszcze nie wyginęły - multi może być tak samo chooyowe, jak było - to nie dla niego kupuję ten tytuł.

Multi interesuje tych co lubią dobre multi, który jak wiadomo jak nic innego potrafi przedłużyć żywotność danej gry, a w Doomie pomimo tego, że robili go kolesie od Quake`a okazał się padaką. W Eternal widzę potencjał. Wnoszę choćby po bardzo dynamicznych, dopracowanych skokach i obrotach w momencie skoku. Będzie można pięknie szyć z rakietnic z wyprzedzeniem na dobieg tudzież w locie pięknie celować z gunów railopodobnych:banderas:

Odnośnik do komentarza

Chciałem wejsć i pochwalić jak bardzo gameplay był fantastyczny, i jak bardzo starali się zrewolucjonizowac co się da.

Wchodze a tu teksty ze to DLC

hqdefault.jpg

 

Ludzie, zwariowaliscie? :)

Większośc gier jak pisze olszmitz dostaje kolejny numerek, zmeiniają levele i grafike, i nikt nie pier,doli o  dlc,  tutaj chopaki robią co mogą  by zmienić co się da i janusze pisza  o dlc. Litości.

 

Ja niestety nie pogram bo zdecydowanie wolałem klimat doom 3, doom mnie dorzucił po  paru arenach,  ale oglądało się te 20 minut znakomicie.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Do tych co marudzą , że mało zmian. Doom II nie różnił się praktycznie niczym od Doom. Jedna nowa broń Super Shotgun aka dwururka i kilku nowych przeciwników. Dziś jest pozycją kultową z aktywną prężnie działającą sceną moderską po niemal 24 latach. 

 

W oryginalnym Doomie nie było żadnych killroomów więc nie wiem o co chodzi z tym powrotem do korzeni.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
3 godziny temu, Daddy napisał:

Wszystko zajebiście wygląda tylko postać za wolno chodzi.

pierwszy gameplay dooma z e3 2015 też był wolniejszy, przyśpieszyli animacje i egzekucje w finalnym produkcie, mysle, że tu jest ten sam zabieg. 

XD pamiętam jak olałem dooma na rzecz overwatcha bo mieli zbliżone daty premiery XD nigdy więcej

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, devilbot napisał:

Do tych co marudzą , że mało zmian. Doom II nie różnił się praktycznie niczym od Doom. Jedna nowa broń Super Shotgun aka dwururka i kilku nowych przeciwników. Dziś jest pozycją kultową z aktywną prężnie działającą sceną moderską po niemal 24 latach. 

 

W oryginalnym Doomie nie było żadnych killroomów więc nie wiem o co chodzi z tym powrotem do korzeni.

W dwöjce największą zmianą była budowa map. Były względem oryginału ogromne, wielkie przestrzenie. Liczę że podobnie w tej grze pójdą drogą większych, ciekawszych poziomów.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

W dwöjce największą zmianą była budowa map. Były względem oryginału ogromne, wielkie przestrzenie. Liczę że podobnie w tej grze pójdą drogą większych, ciekawszych poziomów.

 

Wielkość to imo nie jakość.

Dla mnie ciekawsze i spójniejsze są mapy w d1. W dwójce trochę polecieli z wielkością i ilością map. W d1 system epizodów był lepszy niż wrzucenie trzydziestukilku nudnych, mało oryginalnych i zwyczajnie nieciekawych poziomów na raz. W 2 widać, że zabrakło trochę wyobraźni i wiele poziomów (nie wszystki ofc) jest niemal niegrywalna bo można się porzygać.

 

Mam nadzieję ,że w Doom Eternal pozostaną przy ciasnych klaustrofobicznych lokacjach i broń boże nie pójdą w stronę mini sandnboksa.

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, devilbot napisał:

Mam nadzieję ,że w Doom Eternal pozostaną przy ciasnych klaustrofobicznych lokacjach i broń boże nie pójdą w stronę mini sandnboksa.

 

Czyli nie oglądałeś gameplayu?
Sandbox to oczywiście nie jest, ale "ciasnymi klaustrofobicznymi" bym tych lokacji nie nazwał :)

Odnośnik do komentarza
Wiadomo, że prima sort singielek to priorytet. Ale chętnie bym przyjął fajne oldschoolowe multi.  Deathmatch, zayeb flagę czy hordę. Czemu nie?
W poprzednim Doomie był właśnie taki old schoolowy online. Trochę przekombinowali z tymi kustomiazacjami postaci, ale gra sama w sobie dawała minimalny klimat z czasów Unreala. Był jakiś większy patch 6.66, co sporo zmienił, ale jeszcze nie miałem okazji ograć.
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Patricko napisał:

Był jakiś większy patch 6.66, co sporo zmienił, ale jeszcze nie miałem okazji ograć.


Sprawił, że wszystkie mapy stały się darmowe dla każdego, czym wkurzył rzeszę season-passowców :)
Do tego zmienił także wymagania na niektóre trofea z DLC i tak, jeśli ktoś ogrywał każdy z tych dodatków w miarę wychodzenia, to wbijał pucharki z łatwością, a teraz musi sie liczyć z grindem na kilkadziesiąt godzin :)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, devilbot napisał:

Do tych co marudzą , że mało zmian. Doom II nie różnił się praktycznie niczym od Doom. Jedna nowa broń Super Shotgun aka dwururka i kilku nowych przeciwników. Dziś jest pozycją kultową z aktywną prężnie działającą sceną moderską po niemal 24 latach. 

 

 

Oj nic dodać nic ująć.

 

Pamiętam jak na swoim 486 odpalałem DOOMa a poźniej już na pentium 100 DOOM2. To uczucie, tą fascynację, to szczęście pamiętam do dzis. Niezapomniane chwile i emocje :)

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, creatinfreak napisał:


Doom 2016 to dla mnie jedna z lepszych gier tej generacji i chyba najlepszy singlowy fps ever.

 

Może to będzie herezja dla niektórych ale moim zdaniem nowy Doom może stać z podniesionym czołem zaraz za Wolfenstainem, Doom 1 i 2, Duke Nukem 3D czy Quake 1 :)

Odnośnik do komentarza

Raczej w giereczkach w ogóle: dobry gameplay zawsze będzie się bronił, fabuła może dodać smaku, a grafika jest wisienką na torcie. Niestety, dzisiaj w AAA jest dokładnie na odwrót.

 

W kwestii fabuły DOOMa powiem tyle:

 

39091706_217397518928039_821137650524304

 

Mi to wystarcza

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...