Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, devilbot napisał:

 

Wielkość to imo nie jakość.

Dla mnie ciekawsze i spójniejsze są mapy w d1. W dwójce trochę polecieli z wielkością i ilością map. W d1 system epizodów był lepszy niż wrzucenie trzydziestukilku nudnych, mało oryginalnych i zwyczajnie nieciekawych poziomów na raz. W 2 widać, że zabrakło trochę wyobraźni i wiele poziomów (nie wszystki ofc) jest niemal niegrywalna bo można się

A widzisz mnie akurat mapy z dwójki bardziej się przypodobały, w jedynce większości tych labiryntów nawet nie pamiętam. Zresztą w nowym Doomie level design to zupełnie inny temat.

Odnośnik do komentarza

W Doom Eternal naprawdę nie trzeba było wiele zmieniać aby gra odniosła sukces. Wystarczyło dać nowe poziomy, nowych przeciwników, więcej Bossów i kilka nowych gnatów.

Jak widać prócz tego jest szereg innych świetnych zmian i nowości więc może być tylko lepiej niż w genialnej już częsci 1 :)

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.08.2018 o 16:16, Wredny napisał:

Ten fragment mnie rozbawił fest - polityczna poprawność w stosunku do demonów :)
 

 


Tak sobie ostatnio pisałem, że strasznie rozbawił mnie ten fragment, a tu się okazuje, że straszna goovno-burza w internetach się zrobiła.
Mają naebane we łbach te SJW-dzbany, nie ma co...
 

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie no, spokojnie. Na stronie DOOM.com jest od 10-go dnia grudnia napisane, że w ciągu najbliższych tygodni pojawi się nowe info. Myślę, ze teraz powinno się coś pojawić po długiej przerwie, potem znowu szlaban do RAGE 2, a po gierce Avalanche będzie już wysyp, a gierka ukaże się jesienią. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Bzduras napisał:

Jemu się bardziej podoba. Jakbym miał zgadywać to o kolorki chodzi.

Nie no zapowiada się po prostu ciekawiej niż kolejny ziew, killroom, ziew lokacja do eksploracji czuga czuga ambient nuda Doom. 

Odnośnik do komentarza

Ech, a w RE2 się tylko biega po przedmioty, a w DMC też od killroomu do killroomu :yao:

 

Przecie RAGE 2 też będzie schematyczne. Kolejny open world robiony przez wyrobników, idź, ulepsz postać i pojazd, pojedź, zabij, ulepsz postać i pojazd, (pipi)questy poboczne itp. To ja wolę jeszcze większy schemat, ale perfekcyjnie wykonany ze świetnym movementem, w 60-ciu klateczkach, z soundtrackiem GOTG i metroidovo-doomowej eksploracji.

Edytowane przez Nyu
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...