Jump to content

Sylvan Wielki

Nioh 2

Recommended Posts

Jest gameplay, wygląda jak dodatek do jedynki, ale i tak zapewne będzie grane. 

Edited by YETI
  • Upvote 3
  • Like 1

No alpha jedynki mi gierkę sprzedała - jak zayebauem Onryokiego na statku to już wiedziałem, że muszę kupić na premierę - aż dziwne, że później odbiłem się od niej i do dziś leży nie ukończona.

• Sad 1

Kumpel niedawno dostał od Sony takiego maila

z16B5TX.jpg

Jest napisane że Alpha startuje za 2 dni a kumpel mi właśnie napisał że normalnie już można grać i wszystko śmiga.

Edited by Ryo-San
  • Like 1

6 godzin temu, YETI napisał:

Jest gameplay, wygląda jak dodatek do jedynki, ale i tak zapewne będzie grane.  

Wow!! Tak długo czekałem na jakieś info i do tego jeszcze Alpha! :yahoo:

Rzadko "preorderuję" gry, ale tu nie ma nad czym się zastanawiać.

Wielkie dzięki za info!

Ogarneli ten loot czy dalej wylatuje z wrogów pełno śmieci?

Kórva leci tego wpysdu jak oglądałem streama. 

I tak będę napier.dalal, mam nadzieję że premierę max w lutym jak jedyneczka, a tymczasem pora kupić DLc do niej.

Ech, spodziewałem się czegoś więcej - te same przedmioty, ruchy postaci, miejscówki, menusy. Kurde wygląda to jak jakieś DLC, a nie sequel.

Zamiast Living Weapon teraz po prostu zmieniamy się w demona? Liczyłem na coś więcej.

Jak jedyneczka to był dla mnie day one od razu z całym DLC, tak w przypadku dwójki będę czekać na opinie.

Dostałem Nioh 2 alpha demo kod, ja w to grał na pewno nie będę, jeden Nioh na jakieś dwie generacje już wystarczy.

Mamy tu jakichś samurajów? pm

edit: rozdany

Edited by Fanek
  • Like 1

Gratulacje dla zdobywcy tego kodu. I wszystkich szczęśliwców :)

Trudno pojąć, dlaczego kod jest rozsyłany na zasadzie RNG. Ba, dostają go nawet konta nieaktywne czy ludzie, którzy nigdy nie grali w Nioh. O ile to drugie mogę zrozumieć (nowa klientela i ich opinie), to pierwsze już nie bardzo. Co więcej, potencjalna, otwarta Alpha to jeszcze więcej opinii ludzi (a to chyba najważniejsze dla deweloperów na tym etapie).

Prośbę o kod skierowałem do TN, ale nie planują "zwiększania uczestników zamkniętej Alpha(y)". Szkoda, że prawdziwi fani [nawet niektórzy Youtube(rzy) skupiający się tylko na Nioh] nie otrzymali kodu. Trudno. Mam nadzieję, że Beta będzie otwarta dla wszystkich.

• Upvote 1

Jedynkę ograłem z przyjemnością i zapewne dwójkę też ogram :) ale pod względem graficznym najnowsze dema nie różnią się od jedynki za bardzo.

Pograłem (dzięki @Arkady za kod) i jeżeli ktoś dobrze wspomina jedynkę, to dostanie niemal to samo. Od strony technicznej identycznie jak jedynka, jest 60fps przy 720p (na zwykłej ps4), nowa broń, dwa toporki bardzo fajne, zwłaszcza że można nimi rzucać, dodatkowo możemy przywolywac avatary innych graczy. Są to niebieskie groby, po odpowiedniej ilości posiadanych kubków, można przywołać takie SI innego gracza, oczywiście są też groby czerwone. Poza tym zamiast przywołania demo, zmianiamy się w niego. 

Większych zmian nie zauważyłem, ogólnie wygląda to jak dlc, nie zmienia to faktu, że to nadal bardzo dobra gra, ze świetnym systemem walki. Na pewno będzie grane w pełną wersję, ale czy na premierę? Zobaczymy co zaoferuje pełna wersja. 

Wiadomo czy w Yokai będziemy się zmieniać tylko na chwilę i z predefiniowanym wachlarzem ciosów (coś jak Living Weapon z 1) czy będzie to pełnoprawna osobna forma?