Skocz do zawartości

Super Mario Party


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie planowałem brać na premierę, bo jak większość chciałem poczekać na zestaw z joyconami, ale na PGA zobaczyłem jak świetnie się w to wszyscy bawili. Nie wytrzymałem i kupiłem, ale niestety póki co miałem tylko 15 minut, żeby sprawdzić. Drugie wrażenie (pierwsze było na PGA) również było bardzo dobre, ale dopiero dzisiaj lub jutro wieczorem będę mieć okazję sprawdzić godzinną grę na planszy i wtedy postaram się napisać coś więcej. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2018 o 14:13, seb.maz napisał:

Ja gram z żonką i córkami, ale narazie tylko na dwa joy-cony, zmieniamy się. Ciagle katujmy te mini gierki. Każdy bawi się znakomicie (córki 17 i 6 lat), więc wiek nie ma znaczenia. Dziś jadę po dwa następne kontrolery! 4 osoby jednocześnie, to będzie  coś pięknego :) 

 

17 lat?

 

Walczę z myślami, szkoda że by  bawić się w czwórkę musiałbym kupić kolejne dwa joycony i grę, pewnie ponad 5 stów. Dzieciakom się znudzi po godzinie, i  zostanę z grąi  joyconami których nikt nie rusza. A wygląda to wspaniale na trailerze.

Odnośnik do komentarza

Jak wyżej, walczę z pokusą zakupu. Te dwa dodatkowe padziki to optymalna konfiguracja, aby całą rodziną czerpać z tytułu pełnymi garściami. Gdzieś cały czas mam w głowie to, że po zakupie jojoconów i ograniu Party w wzdłuż i wszerz dodatkowa para kontrolerów pójdzie w odstawke i będzie żal zakupu, bo jakoś często tak mam. Zobaczymy, może skuszę się pretekstem rodzinnego prezentu gwiazdkowego. Czekam na więcej wrażeń na forum. Spiderweb też fajną reckę ma na stronie.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

Możesz spróbować odpalić jakąś starszą część na emulatorze i sprawdzić tanim kosztem czy łykną bakcyla i dopiero wtedy zdecydować o zakupie.

 

Wbrew pozorom seria nie przeszła jakieś dużej rewolucji, a część minigierek pamięta chyba czasy Nintendo 64. Ale w sumie pomysł jest na tyle dobry i prosty że nie ma co się silić na wymyślanie koła na nowo.

 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, milan napisał:

 

17 lat?

 

Walczę z myślami, szkoda że by  bawić się w czwórkę musiałbym kupić kolejne dwa joycony i grę, pewnie ponad 5 stów. Dzieciakom się znudzi po godzinie, i  zostanę z grąi  joyconami których nikt nie rusza. A wygląda to wspaniale na trailerze.

 

No Ola 17, w marcu osiemnastka....

Nie znudziło się

fakt, gra+ dodatkowe kontrolery, spora kwota. Ale nie żałuje. 

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, milan napisał:

Walczę z myślami, szkoda że by  bawić się w czwórkę musiałbym kupić kolejne dwa joycony i grę, pewnie ponad 5 stów

 

Jest specjalny bundle na tę okazję, Mario Party + 2 joycony :usmiech:. Ceny jakoś koło 370 zł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj ok. półtorej godziny z żoną i jej siostrą. Najpierw sprawdziliśmy tryb planszówki ze zdobywaniem gwiazdek (wersja na 10 tur), a później ten tryb spływu pontonem i oba weszły nam idealnie. Grało się naprawdę rewelacyjnie, a dziewczyny załapały zasady bardzo szybko mimo, że to dla Nich pierwsze zetknięcie z serią. Nie trafiliśmy jeszcze żadnej z tych minigier, które widziałem na prezentacjach, ale wśród tych, które trafiliśmy mamy już swoich faworytów. Zdecydowanie polecam 

 

Edit: Dzień później pograliśmy z żoną w trybach z pontonem i rytmicznym i jesteśmy pod jeszcze większym wrażeniem. Jestem coraz bardziej przekonany, że to najlepszy Mario Party w jakiego grałem, a nawet najlepsza kolekcja minigier w jaką grałem (sory Wario Ware i Wii Sports Resort) 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

bardzo fajny ten mario party ale totalnym idiotyzmem jest z ponad 80mini gier wrzucenie do marathonu (czy to online czy kanapowo) z nich zaledwie chyba 12, a to jedyny tryb ktory idealnie sie nadaje na szybkie 10-15min posiedzenia bo glowne tryby gry to ok godzinna sesja

Odnośnik do komentarza

na pewno nie techniczny, to jest zas jakis poroniony pomysl mozgow z niny i tyle bo praktycznie kazda mini gierka z pelnej puli moglaby byc w marathonie, a nie tylko kilka - sprawa do zalatwienia w update'cie na luziku ale kurcze juz prawie drugi miech od premiery, a gierka nie miala zadnego

 

na necie tez o to sa glownie pretensje ze ta mala liczba mini gierek w tym trybie jest zupelnie nieuzasadniona, narzekaja tez na malo plansz do tego trybu glownego z kostka

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Oesu, co za zabawa. 3 dzien objezdzam rodzinke ze switchem i mario party i ogolnie beka nie z tej ziemi. Graja 4,6 20, 40, 60 latki, a na 10 minut nawet babcie 87 namowilem.

Nie wiem kiedy tak dobrze sie gralo w multi kanapowe.

Mole rzadzi ten wyraz twarzy xD kto gra kretem ten wygrywa, cichy zabojca bez emocji.

 

Szkoda mi tylko tej smutnej sytuacji z mario acee, z 2 strony nawet nje bylo kiedy mario kart odpalic.

 

Polecam gre z calego serca.

Chociaz wiem ze dopiero liznalem.

Juz sie umawiamy bez dzieci zeby na powaznie przy alko sprawdzić kto lepiej nosi bombki.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.