Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Cedric napisał:

 

Heh, przypomina się chyba 6 albo 7-stronicowa recenzja Bulletstroma do Butchera. Porównania do scenariusza gry do filmów Tarantino, wychwalanie oczywistości, cytaty wielkiego Adriana Ch., spusty nad grafą, tona młodzieżowych słów w tekście. 

 

Jedna z gorszych rzeczy jaką przeczytałem w tym magazynie. 

6-7 stron na recenzję? Nie pamiętam kiedy ostatnio czytałem dłuższą reckę, niż 2-3 strony. :( 

 

2 godziny temu, grzybiarz napisał:

Oj przestań, ta recenzja była na siłę taka "cool" i "młodziezowa". To że w grze są jakieś przekleństwa przy rozwalaniu wrogów, to Butcher tutaj popłynął. No ale już dość, ile można mu wypominać tej recki. Ach i okładka też była z bulletstormem. A dziś ktoś o grze pamięta? Ja myśląc "bulletstorm", mam w głowie właśnie tamtejszą recenzję pełną wulgaryzmów. I Chmielarza, który był wówczas chyba jakimś celebrytą gierkowym.

A on przestał nim być, w swoim, i co niektórych, mniemaniu?

Chociaż pamiętam też, że w Neo+ zawsze go mocno promowali.

Odnośnik do komentarza

Fakt, w Neo+ mocno promowali Chmielarza, lubiłem czytać jego teksty i wywiady z nim. Zwłaszcza jak opisywał w co ostatnio grał i jakie trendy mu się podobają, a jakie nie. No i słynne "PC gaming musi zdechnąć" :) Potem chyba się z tego wycofał. Teraz udziela się głównie w social mediach, jakieś fotki z restauracji wrzuca, tego typu nudne rzeczy. Drama z Archonem była świetna, zwłaszcza jak Archon zaorał Adriana tekstem o 4000 godzin w Destiny :)

 

Recenzji Bulletstorma nie pamiętam (zaraz se przeczytam), natomiast pamiętam mega recenzję San Andreas Myszaqa i poradnik. Podobało mi się takie wodolejstwo w przypadku ważnych tytułów. No i od razu poradnik, a w dalszych numerach ciekawostki z gry. W 2018 wolę krótką, konkretną recenzję, im krócej tym lepiej :)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, aux napisał:

No i słynne "PC gaming musi zdechnąć" :) Potem chyba się z tego wycofał.

Debil, gdyby nie PC gaming to by nie miał teraz z czego żyć. 

28 minut temu, aux napisał:

Drama z Archonem była świetna, zwłaszcza jak Archon zaorał Adriana tekstem o 4000 godzin w Destiny

o co była drama? i jaki jest kontekst tych 4000h w Destiny?

Odnośnik do komentarza

Mówiąc w skrócie Archon wiele miesięcy zabiegał o spotkanie z Chmielarzem żeby omówić pierwszą wersję Wieśka od Metropolis. A ten wiecznie był zajęty, jak się okazało wolał grać w gierkę niż wystąpić w filmie dokumentalnym. Potem Chmielarz miał ból tyłka że w filmie są pewne nieścisłości które jak twierdził, można było sprawdzić w... Google (lol).

 

W ogóle polecam komentarze dotyczące tej dramy (głównie na Wykopie) gdzie można się dowiedzieć jak strasznie się nienawidzili panowie tworzący grę już dla CDP Red. Zresztą to już widać po filmie Archona i rozmowie z Komudą. Ciekawa jest postać pana Zielińskiego (ten od Mortyra). Chciałbym przeczytać w PE albo Pixelu jakiś fachowy z nim wywiad (choć gościu raczej unika rozgłosu).

 

A jeszcze dodam że Chmielarz chwalił książkę Kosa, gdzie można przeczytać dokładnie jak powstawał ten pierwszy Wiedźmin od Metropolis.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Komuda publikowal swego czasu duzo w Magii i Mieczu, po tym jak wydal "Dzikie Pola" razem (chyba) Jurkiewiczem i kims jeszcze. Mimo, ze system byl podatny na bledy, to swietnie sie go czytalo. Do Nowej Fantastyki tez pisal.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, aux napisał:

Fakt, w Neo+ mocno promowali Chmielarza, lubiłem czytać jego teksty i wywiady z nim. Zwłaszcza jak opisywał w co ostatnio grał i jakie trendy mu się podobają, a jakie nie. No i słynne "PC gaming musi zdechnąć" :) Potem chyba się z tego wycofał. Teraz udziela się głównie w social mediach, jakieś fotki z restauracji wrzuca, tego typu nudne rzeczy. Drama z Archonem była świetna, zwłaszcza jak Archon zaorał Adriana tekstem o 4000 godzin w Destiny :)

 

Recenzji Bulletstorma nie pamiętam (zaraz se przeczytam), natomiast pamiętam mega recenzję San Andreas Myszaqa i poradnik. Podobało mi się takie wodolejstwo w przypadku ważnych tytułów. No i od razu poradnik, a w dalszych numerach ciekawostki z gry. W 2018 wolę krótką, konkretną recenzję, im krócej tym lepiej :)

Recenzja San Andreas była świetna, Myszaq pisał ją w szpitalu (Złamał nogę próbując wejść to odjeżdżającego pociągu, o ile dobrze pamiętam)

 

Co do Butchera, o ile recenzja Bulletstorma to był wypadek przy pracy, to już obrażanie czytelników za to że nie podobała się relacja E3 ("Ja tu zapieprzam, a Wy że "za mało Nintendo" ręce opadają") a potem za Battlefronta 1 było wyjątkowo chamskie i dziwie się ,ze Ściera zrobił tego chama redaktorem naczelnym, żeby Butcher chociaż za to chamstwo przeprosił na koniec swojego naczelnictwa, ale nie....

Edytowane przez metalcoola
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, metalcoola napisał:

Recenzja San Andreas była świetna, Myszaq pisał ją w szpitalu (Złamał nogę próbując wejść to odjeżdżającego pociągu, o ile dobrze pamiętam)

 

Co do Butchera, o ile recenzja Bulletstorma to był wypadek przy pracy, to już obrażanie czytelników za to że nie podobała się relacja E3 ("Ja tu zapieprzam, a Wy że "za mało Nintendo" ręce opadają") a potem za Battlefronta 1 było wyjątkowo chamskie i dziwie się ,ze Ściera zrobił tego chama redaktorem naczelnym, żeby Butcher chociaż za to chamstwo przeprosił na koniec swojego naczelnictwa, ale nie....

Nie wiem jak to było dokładnie, ale gdzieś tu albo w piśmie czytałem, że on wszedł z własnym kapitałem do tego interesu. Zapewne to było związane z przeprowadzką do innego miasta, nowej siedziby, itd.

Czy on został wskazany przez poprzednika do tej roli czy też wpłacił "wpisowe", aby nim zostać nie jest do końca jasne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.07.2018 o 21:01, ping napisał:

 

Jak weszła era DVD i gierek PS2/XBOX to Grzecha już nie było. Wszyscy mieli po 20-25. Te po 25 z fachowym nadrukiem.

 

F0Lm67X.jpg

 

Ale wówczas był już necik 0,5 mega, to się targało z torrentów całymi dniami nowości.

Jak nie było jak było , pamietam jak dzis jak brałem u niego pirata FFX za 100 pln(wtedy czysty verbatim dvd kosztował około 60pln) fak faktem to nie było juz to samo ale złoty z niego człowiek był , 2 płyty w kopercie , albo inna zawartość niz miała być . Za to zawsze w takich sytuacjach potrafił sie zachować jak na prawdziwego pirata przystało ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chodzi się nażreć to nie zrozumie. Większość ludzi gubi się po 3 gwiazdce, gdzie jest więcej niż jeden widelec oraz nóż. Nie potrafią odróżnić noża do ryb z nożem do steków. W sumie to też nie rozumieją, że prawdziwy obiad z przystawkami to jakieś 6-8 dań i może wyglądają jak danie na jeden widelec, ale po wszystkim wyjdą najedzeni, próbując coś więcej, niż mizerię na słodko ze schabowym jako coś nowego i oryginalnego. W Polsce dalej obiady za 20pln, kompot i czasem sushi z biedronki jako odskocznia. Xd

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Adrian w czasach Neo+ i braku dostępu do internetu był moim polskim Chuckiem Norrisem gamedevu, ale po poczytaniu jego wypocin (na każdy temat wie wszystko, i w dodatku najlepiej) spadł w rankingu ostro, obecnie jest gdzieś między Mendrkiem a sąsiadem z góry, który drze japę w nocy po aplikacji Harnasiów - tylko wku.rwia i nie wiadomo o co mu chodzi.

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

HMMMMMMMMMMMMMMMM

 

Bardziej śledzę amerykańską politykę więc mogę się mylić, ale czy nowoczesna to nie przypadkiem taki odpowiednik korporacyjnych neoliberałów? No i robią układy z SLD innymi Dutkiewiczami.

 

Pod koniec dnia na jedno wychodzi: gdyby dać polskiemu "centroprawakowi" albo "prawakowi" do ręki broń palną w realu to nie wiedziałby nawet co to slide release.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...