Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...

Okazuje się, że każdy ma coś za uszami, autorytety sprzed lat kruszą się jeden za drugim...
Hiv szuka roboty w UK, bo promki się skończyły, to koniec pewnej epoki.
Poza tym zaciekawiła mnie sprawa Aja, ktoś wie za co poszedł w pasiaki, to ściema? Bo jak nie to może chłopakowi zrobimy jakąś paczkę, żeby wiedział, że ktoś o nim pamięta.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 22.10.2019 o 15:05, Waldix napisał:

Skąd info, że Hiv szuka pracy w UK?


Globalna wioska, kumpel miał go w znajomych na FB i tam sam publicznie pisał na ten temat, co z tego wyszło to nie wiem... 

W kwestii Aja, kto wie co jest prawdą, ale każdy kto choć raz miał problemy z bagietami/sądami itd. wie, że jak masz hajsy, to zawsze wybronisz się grzywną, bo w pasiaki to wsadzają patologię, ludzi z słabym alibi/przyłapanych na "gorącym uczynku", albo bez hajsu... 
 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
W dniu 11.07.2018 o 14:31, GAMERA napisał:

Fajne się tu zrobiło bydło... jak za starych czasów.

A teraz na poważnie. Ci koledzy którzy byli tutaj tacy "mili" - zapraszam na Extreme Party. Już sobie zarezerwowałem w redakcji 5 minut "na scenie" by wyczytać Wasze ksywy (które sobie już zanotowałem) i zaproszę Was na środek. Chętnie Was poznam osobiście.

Zobaczymy kur.wa czy będziecie mieli wtedy takie jaja i tak prężnie będziecie otwarci z wypowiedziami. 

Koniec.

 

 

xd

 

nie to okno wkleiłem cytowanko

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

No jak gamera spaślak pol zycie spedzil na dokuczaniu takim  bykom jak 60 kilowy redaktor naczelny pisma o horoskopach sciera  to nic dziwnego ze uje,bal sobie ze jest stevenem seagalem. 

 

Ktos wrzucal tutaj filmik jak dokucza scierze. Przeciez to bylo zalosne, przypominalo to sytuacje w podstawowce jak spasiony kolega gnebi klasowych szczurkow za to ze sie wczesniej nabijali z niego ze jest kaleką na wfie. Przeciez Czezky by zabil tego pasibrzucha. Dobrze dla gamery ze nie doszlo do wyczytania :obama:

  • Plusik 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

 O proszę. Jako młody czytelnik jakoś jednak filtrowało się te teksty ze szmatławca. W te wszystkie wygłupy jak jeżdżenie po ulicy na biurowych fotelach, czy tam plucie z wieży ajfla jeszcze się wierzyło (były zdj. przecież). Takie debilizmy to byl klimat PSXE, ale np to że Gamera to taki straszny bully i takie przykładowe pogróżki z HP w stronę Ściery to już wydawały się jako niewinne heheszki i podtrzymywanie "image" zgredów. No nie fajnie, ale na dłuższą metę takie cfaniaki w końcu trafiają na głupszych/silniejszych od siebie i ewentualnie przychodzi zderzenie z rzeczywistością, także karma sama się upomni. 

 

 Co jeszcze? Starucha w lochach, a HIV ma hiva? ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...