Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bzduras napisał:

Psyko to niech odpocznie u siebie, bo beret ma zryty jeszcze bardziej niż miał chyba. Pozytywny wariat z miłością do chemii, ale czasem ciężko z nim pogadać tak normalnie.

 

Zryty beret? Gdzie tam - transcendencja, ot co. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Panowie ale zdajecie sobie sprawę, że PE w tamtych czasach to takie Właśnie Ukończyłem + PS4/ Xbox One news +Console Wars tylko na papierze. HIV te x lat wstecz to byłaby gwiazda CW z reputacją na poziomie Mroka czy Mendrka w szczycie formy  xD 

Edytowane przez chris85
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, chris85 napisał:

Panowie ale zdajecie sobie sprawę, że PE w tamtych czasach to takie Właśnie Ukończyłem + PS4/ Xbox One news +Console Wars tylko na papierze. HIV te x lat wstecz to byłaby gwiazda CW z reputacją na poziomie Mroka czy Mendrka w szczycie formy  xD 

 

Dokładnie. I to jest właśnie źródło sukcesu tej gazetki. Inne czasopisma o grach były zbyt grzeczne, przypominały niekiedy foldery reklamowe. A myśmy szukali czegoś więcej i znaleźliśmy. Zaś w szybkie nawrócenie HIVa na Xboxa 360 jestem w stanie uwierzyć. Do 13 października 2009 ta konsola była królową generacji :)

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Cześć, Bartek!

 

Shiva pisze ciekawe rzeczy, a i przypomniał mi o czasach, kiedy to po PE pędziło się przed budą do kiosku. Jak widać ten cały klimat to był pic na wodę, co jest nieco smutne, ale cóż. Co do Butchersa to jak jeszcze miałem fejsa, skumalem się z pingwinem, który pisał kiedyś Okiem Maniaka, zanim wygryzł go Butcher. Chlopina opowiedział mi, że pieniądze z tego żadne byly, a Fenix wszystkim wciskal Xboksy, bo jego znajomy nimi handlował. Aju ponoc robił przekręty na Vacie, a HIV wcale nie był spoko gościem, jak przedstawiał się na łamach magazynu. Jeszcze co do Butchera - jak jeszcze pisałem do PPE (tfu), jakoś w 2013, to przez jakiś czas miałem "zaszczyt" prowadzić fejsbuka tegoż przybytku za oszałamiające 200 zł miesięcznie. Dobrze, że od przybytku w głowie mi się nie popieram.dolilo. Anyways, pewnego razu pan Grzesiu opiera.dalal mnie na GG, żeby nic nie wrzucać, bo on dał swoje fotki z e3 i niech plebs podziwia. No tak, bo wytatuowany dziad po 40 to szczyt szpanu. W ogóle PPE to jest komedio-dramat. Potem napiszę więcej w tym temacie. 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Godzinę temu, xboks napisał:

Cześć, Bartek!

 

Shiva pisze ciekawe rzeczy, a i przypomniał mi o czasach, kiedy to po PE pędziło się przed budą do kiosku. Jak widać ten cały klimat to był pic na wodę, co jest nieco smutne, ale cóż. Co do Butchersa to jak jeszcze miałem fejsa, skumalem się z pingwinem, który pisał kiedyś Okiem Maniaka, zanim wygryzł go Butcher. Chlopina opowiedział mi, że pieniądze z tego żadne byly, a Fenix wszystkim wciskal Xboksy, bo jego znajomy nimi handlował. Aju ponoc robił przekręty na Vacie, a HIV wcale nie był spoko gościem, jak przedstawiał się na łamach magazynu. Jeszcze co do Butchera - jak jeszcze pisałem do PPE (tfu), jakoś w 2013, to przez jakiś czas miałem "zaszczyt" prowadzić fejsbuka tegoż przybytku za oszałamiające 200 zł miesięcznie. Dobrze, że od przybytku w głowie mi się nie popieram.dolilo. Anyways, pewnego razu pan Grzesiu opiera.dalal mnie na GG, żeby nic nie wrzucać, bo on dał swoje fotki z e3 i niech plebs podziwia. No tak, bo wytatuowany dziad po 40 to szczyt szpanu. W ogóle PPE to jest komedio-dramat. Potem napiszę więcej w tym temacie. 

 

comment_CQiv6ntWsdRaCnYJGoHOIbwGLRTvXOOl

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Cytat

Mój wcześniejszy post został bezpardonowo skasowany, więc skorzystam z uprzejmosci starego kolegi Bartka, która to wystąpi w roli kuriera. Wracając do PPE, moja historia z tą degrengoladą zaczęła się w 2011 roku. Zaślepiony już mocno gasnącym wtedy blaskiem PE (umówmy się po 2006 to już popłuczyny), postanowiłem zgłosić sie do ówczesnego redaktorka naczelnego, którym był Butcher. Tutaj już Shiva ładnie  wylozy, że cały mityczny feeling  PE to jedna wielka ściema na Verbatimach nagrana. Naczelnym wtedy był butcher i pocalowaniem ręki pozwolił mi pisać za darmo xDDDDD Odechciało mi się w mig. Przyszedł czas E3 2011, pan Grzesiu zgłosił się do mnie czy nie pomoglbym. Myślę, pomogę, może jakoś się wkręcę. Ciach-prach, naczelnym zostaje Roger i proponuje 2,5 zł za newsa xDDDDD myślę sobie, pieniążki mam, może się rozkręci. Rozkręciło się do 5 zł, max 900 zł wyrwałem za tłuczenie bzdetow na akord. Ot na fajki było, czy tam na mandat za chlanie w miejscu publicznym. Pieniądze z tego zadne, a wymagania napisz to, tamto, pchanie clickbaitow typu Doda na premierze Assassin's. Umowa normalna, ubezpieczenie? A gdzie, Roger przekonywał że sam ma ubezpieczenie w pracy swojej dziewczyny xDDDDD była zajawka, ale takie pieniądze to jawny wyzysk, żeby nie napisać robienie w (pipi).a. No ale mieszkalem ze starymi, kieszonkowego wychodziło wiecej, a tutaj zajawka i liczymy że się ruszy. Funfact, stary raz zobaczył mojego pita, to myślałem że mnie z ziemią zrowna, że tracę czas na jakieś gówna za nędzne grosze. Ale Roger mówi, będzie dobrze, portal rosnie, ale wez to i to napisz, to się kliknie, a ile komentarzy będzie. Bo moi drodzy na PPE nikt nie dba o jakość tego co jest napisane, merytoryke czy dobór materiałów pod względem ich wartosci. Ma być dużo, krzykliwie i kontrowersyjnie. Nie wazne, że ktoś nie zna angielskiego a'la kłantum brik i zo tykon, pisze farmozy, wali losowo przymiotnikami i każdą grę określa przygoda, opowieścią czy jakoś tak. Ma się klikac. Dałem sobie w końcu spokój w 2014 roku, bo wolałem sobie pograć, pooglądać coś, czy chociaż wyskoczyć się naje.bac nie tracisz swój czas. Ogólnie zmarnowany szmat czasu. Jak inaczej nazwać sytuacje, że kupiłem sobie Residenta 6, a Roger do mnie napisz recenzje za 20 zł. No tych flagowcow, co nosiłem wtedy w kieszeni za to bym nie kupił xDDDDD Patologia. Rok temu coś mi od(pipi)a.lo i mysle czas jest, Roger się rozpisuje ile miliardów wejść jest i.... 4 zł na start, potem może jakaś umowa xDDDDD i jeszcze gorszy syf, pisanie o wszystkim, bo oczywiście redakcja zna się na komiksach, filmach i cudach. Wojtuś sluzbista, gestapo, lizodup, wchodzący za sprzęt firma w du.pe, jeszcze się oblizując. Pamiętam jak pożartowale z tych świrów LGBT w newsie, o ja je.bie co za nagonka, komentarze zamknięte. Czytelnicy odchodzą. To nie jest miejsce opinii, PPE jak obecne PE jest tubą reklamodawców i warszawskiej, modnie lewackiej branzuni. Przy rzekomych 600 tys wejść to chyba raczej portal powinien rozdawać kart, nie? Napisałem bloga, w którym wyłożyłem na PPE kawę na ławę, po chwili zniknął i poszedłem sobie też ja. Ogólnie, gow.no obesrane.

Na prośbe psyka wklejam :potter:

Odnośnik do komentarza

Czuję że Roger zaraz wyjaśni i znów zbierze dużo plusików :)

 

Pośmialiśmy się, fajnie się czyta takie rzeczy, ale tak poważnie rzecz biorąc to na łamach pisma to wszystko było już omawiane. Że jest cieńko z kasą, stawkami za reklamy, że duży ambitny tekst słabo się klika, że zgredy w większości mają jakąś swoją pracę, a PE to dodatek. Z ubezpieczeniem w pracy dziewczyny/żony to wiele osób tak robi. A Gruszczyk to jakiś fenomen. Gościu chyba nie sypia i cały czas pisze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.