Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Zwyrodnialec napisał:

Jeśli się nie mylę,  zarzuty były w tekstach wspominkowych z okazji 10-lecia.  Chyba nr z recenzją Uncharted,  więc gdzieś tam szukaj. 

 

Spoko. Wyjąłem już z domowego archiwum roczniki 2006, 2007 i 2008 :) Wieczorem zasiądę w fotelu i przejrzę dokładnie każdy numer. Ta ówczesna mini czcionka strasznie utrudnia szukanie. Kiedyś mi to nie przeszkadzało bo lubiłem mieć dużo treści w niskiej cenie :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, aux napisał:

 

Spoko. Wyjąłem już z domowego archiwum roczniki 2006, 2007 i 2008 :)Wieczorem zasiądę w fotelu i przejrzę dokładnie każdy numer. Ta ówczesna mini czcionka strasznie utrudnia szukanie. Kiedyś mi to nie przeszkadzało bo lubiłem mieć dużo treści w niskiej cenie :)

Numer 125, strona 96.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Pix napisał:
32 minuty temu, aux napisał:

 

Spoko. Wyjąłem już z domowego archiwum roczniki 2006, 2007 i 2008 :)Wieczorem zasiądę w fotelu i przejrzę dokładnie każdy numer. Ta ówczesna mini czcionka strasznie utrudnia szukanie. Kiedyś mi to nie przeszkadzało bo lubiłem mieć dużo treści w niskiej cenie :)

Numer 125, strona 96.

No i teraz aux musi nowe plany na wieczór zorganizować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Mister Ściery to się bym raczej w temacie nie spodziewał, jego 3 grosze w którymś tam jubileuszowym numerze (200?) otworzyły mi oczy i zaszczepiły gdzieś tam we mnie ideologię "je,bać graczy", mimo że coś tam dalej gram.

 

polecam serdecznie ten jego tekst

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...