Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Post piszę naprawdę randomowo, ponieważ o burdelu na forumku poinformował mnie Popa, z którym regularnie ciśniemy we wszelakie bijatyki online (pozdro) - po przeczytaniu pierwszych kilkunastu stron tematu nasunęło mi się tylko jedno słowo - (pipi)A, toż to gnój, którego od dawna nie czułem w PE. Pranie publicznie brudów przez niektórych redaktorów zakrawa o absurd, ale jednocześnie pokazuje, jak bardzo Ci szanowani i wielbieni przez nas przez lata redaktorzy byli naturalni w tym co robią. Gamera zawsze przedstawiany był jako uber s(pipi)iel, no i proszę, sądząc po postach jakie zamieścił w temacie, chłop jest taki w rzeczywistości. Swój chłop, którego matka porzuciła w Bieszczadach gdy ten miał roczek i wychowywał się w dziczy. HIV? Zawsze przedstawiany jako wiejski przygłup. No i nie inaczej jest teraz, poza tym HIV był od zawsze moim idolem, zawsze wielbiłem jego wszystkie projekty, ba - nawet do dzisiaj jem i gromko pierdzę jak HIV. Odkąd pisemko przejął Butcher stało się zbyt sztywno i profesjonalnie, a silenie się na pseudo spontaniczne, młodzieżowe akcje to już nie to. Po prostu czuć że taki Butcher w przeciwieństwie do Sciery, który był totalnym nieogarem również w życiu prywatnym, zawsze będzie miał ten przysłowiowy kij w dupie, którego nie pozbędzie się już do końca swoich dni. Także kończąc ten przyglupawy wywód,powiem tylko, że temat ten choć na chwilę przypomniał wszystkim czym była kwintesencja dawnego PE.

A tak całkiem serio to...HIV FOR LIFE!!!!!!!!!

Edytowane przez Sowaa
  • Lubię! 2
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza

Nie, mnie po prostu ciekawiło, czym może zajmować się taki Mr. Ściera po odejściu z PE. No i natrafiłem że pisuje z żoną w gazetce ezoterycznej (?), a teraz widzę, że głównym naczelnym jest tam Fenix. Trzymałem to dla siebie, ale po tym temacie Shivy już nie ma co - dla mnie dawne PE zamknęło pewien rozdział. W dodatku w piwnicy miałem zalanie i je.bło pierwszych 16 numerów :/

Czuję się trochę jak Stewie w Family Guy, gdzie w którymś odcinku, idzie odwiedzić swoją ulubioną bohaterkę z programu tv dla dzieci i nagle widzi ją na żywo: baba klnie, pali szlugi i jest całkowicie inna niż ją znał w tv.

Dobrze że mamy nowe PE -  czytam szmatławca od 1999 i na pewno będę dalej czytał.

 

Aha i mój post odnosi do posta chrisa85. Tak bym nawet nie wrzucał tego linka z gazetką Kajdana.

A przy okazji filmik PE, który miał iść na konsolowisko :)  (będę musiał updejtować o nowe wiadomości:)

 

Wiem, trochę wypiłem i gadam pierdoły, tak samo filmik dziś bym chętnie wydał w HD, nieco skrócony, poprawiony...

Edytowane przez grzybiarz
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza

A Grzybiarz czy ktoś tam nie był gliną przypadkiem? Można zebrać to wszystko, zanieść na PROKURATUHE i dorobić się promocji na sierżanta komisarza. Fiu, fiu. Tylko mówię.

 

Biednemu, zestresowanemu chłopakowi Ścierze przynajmniej się w żonie zwróciło po tych wszystkich latach pracy wśród patologii. Większość kobiet w jej wieku wygląda jak przeciwnicy z Silent Hilla.

Odnośnik do komentarza

Echhhhhhh, ten avatar to dzieło mojej laski. Narysowała mnie kiedyś i tak sobie to zeskanowałem, a po chwili dopisałem "poszukiwany gwałciciel".

Co do policjanta, to kiedyś tak chyba odpisałem waludusiowi, że robię w policji, a tak naprawdę zajmowałem się czymś nie do końca legalnym, no ale nie chciałem skończyć jak Aju :(

Odnośnik do komentarza

A tak naprawdę ścigał samego siebie bo miał rozdwojenie jaźni.

4 minuty temu, ciwa22 napisał:

Może typ z avka, to podejrzany, którego Grzybiarz nigdy nie ujął? Jego jedyna nierozwiązana sprawa, przez którą odszedł z czynnej służby. Dręczy go to do dziś. Teraz prowadzi śledztwo na własną rękę współpracując z forumem PSX Extreme.

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, grzybiarz napisał:

Nie, mnie po prostu ciekawiło, czym może zajmować się taki Mr. Ściera po odejściu z PE. No i natrafiłem że pisuje z żoną w gazetce ezoterycznej (?), a teraz widzę, że głównym naczelnym jest tam Fenix. Trzymałem to dla siebie, ale po tym temacie Shivy już nie ma co - dla mnie dawne PE zamknęło pewien rozdział. W dodatku w piwnicy miałem zalanie i je.bło pierwszych 16 numerów :/

Czuję się trochę jak Stewie w Family Guy, gdzie w którymś odcinku, idzie odwiedzić swoją ulubioną bohaterkę z programu tv dla dzieci i nagle widzi ją na żywo: baba klnie, pali szlugi i jest całkowicie inna niż ją znał w tv.

Dobrze że mamy nowe PE -  czytam szmatławca od 1999 i na pewno będę dalej czytał.

 

Aha i mój post odnosi do posta chrisa85. Tak bym nawet nie wrzucał tego linka z gazetką Kajdana.

A przy okazji filmik PE, który miał iść na konsolowisko :)

 

Wiem, trochę wypiłem i gadam pierdoły, tak samo filmik dziś bym chętnie wydał w HD, nieco skrócony, poprawiony...

Jesteś zbyt blisko PSX Extreme i twoje brudy też zaczynają wypływać.

 

Co do materiału, to swego czasu oglądałem z wypiekami na jądrach - świetna robota. A manta na początku zaorała mi plecy ciarami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...