Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Sowaa napisał:

Post piszę naprawdę randomowo, ponieważ o burdelu na forumku poinformował mnie Popa, z którym regularnie ciśniemy we wszelakie bijatyki online (pozdro) - po przeczytaniu pierwszych kilkunastu stron tematu nasunęło mi się tylko jedno słowo - (pipi)A, toż to gnój, którego od dawna nie czułem w PE. Pranie publicznie brudów przez niektórych redaktorów zakrawa o absurd, ale jednocześnie pokazuje, jak bardzo Ci szanowani i wielbieni przez nas przez lata redaktorzy byli naturalni w tym co robią. Gamera zawsze przedstawiany był jako uber s(pipi)iel, no i proszę, sądząc po postach jakie zamieścił w temacie, chłop jest taki w rzeczywistości. Swój chłop, którego matka porzuciła w Bieszczadach gdy ten miał roczek i wychowywał się w dziczy. HIV? Zawsze przedstawiany jako wiejski przygłup. No i nie inaczej jest teraz, poza tym HIV był od zawsze moim idolem, zawsze wielbiłem jego wszystkie projekty, ba - nawet do dzisiaj jem i gromko pierdzę jak HIV. Odkąd pisemko przejął Butcher stało się zbyt sztywno i profesjonalnie, a silenie się na pseudo spontaniczne, młodzieżowe akcje to już nie to. Po prostu czuć że taki Butcher w przeciwieństwie do Sciery, który był totalnym nieogarem również w życiu prywatnym, zawsze będzie miał ten przysłowiowy kij w dupie, którego nie pozbędzie się już do końca swoich dni. Także kończąc ten przyglupawy wywód,powiem tylko, że temat ten choć na chwilę przypomniał wszystkim czym była kwintesencja dawnego PE.

A tak całkiem serio to...HIV FOR LIFE!!!!!!!!!

Z pewnością serce musiało Ciebie boleć gdy czytałeś zawistne komentarze na temat Hiva :) Być może HIV pojawi się na następnym Extreme Party i będziesz mógł spełnić swoje marzenie i poznać HIVa osobiście. Gorzej jak Gamera też tam będzie :P (Bieszczady :D )

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ciwa22 napisał:

Może typ z avka, to podejrzany, którego Grzybiarz nigdy nie ujął? Jego jedyna nierozwiązana sprawa, przez którą odszedł z czynnej służby. Dręczy go to do dziś. Teraz prowadzi śledztwo na własną rękę współpracując z forumem PSX Extreme.

 

8 godzin temu, Plugawy napisał:

A tak naprawdę ścigał samego siebie bo miał rozdwojenie jaźni.

 

 

8 godzin temu, grzybiarz napisał:

Echhhhhhh, ten avatar to dzieło mojej laski. Narysowała mnie kiedyś i tak sobie to zeskanowałem, a po chwili dopisałem "poszukiwany gwałciciel".

Co do policjanta, to kiedyś tak chyba odpisałem waludusiowi, że robię w policji, a tak naprawdę zajmowałem się czymś nie do końca legalnym, no ale nie chciałem skończyć jak Aju :(

 

 

Odnośnik do komentarza

Przeczytałem 45 stron tematu i... dlaczego tu jest teraz tak cicho?! Kurde, dziwnie się czyta takie brudy sprzed tylu lat. Szmatławca nie czytam chyba od czasu jak poszedłem na studia, chwilę po tym jak zmienił się papier i każdy numer dostał swój grzbiet. Zawsze fajnie to było poczytać za dzieciaka i się pośmiać z trzody którą robili zgredy, ale teraz trochę wali szambem. Ale co tam, co się naśmiałem tutaj to moje.

 

Czekam na kolejne bomby prawdy, jeśli jeszcze jakieś nadejdą!

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Tokar napisał:

Ma ktoś zdjęcie kubusia na spotkaniu redakcyjnym lola? Szkoda, że kariera dziennikarska nie pykła.

 

Mam jak mam żółte włosy bo wtedy rwałem szmule na eminema - wstawić ci? Dobra wtedy bania była po 4 tatrach. Z 18 lat wtedy nie wiem czy miałem. ;( A kariera dziennikarska spoko - pisuje tu i tam ale pod pseudonimem bo strach przed zawistnikami z Łodzi czy Poznania. :obama:

Odnośnik do komentarza

Z Lolem było elegancko wszystko panie prześmiewco. Hajs był na czas i się zgadzał. Fantastyczne wspomnienia mam z tym zebraniem - te wszystkie mordy na żywo, pogaduchy z Mazzim na pecie na korytarzu redakcji, omawianie numeru. A teraz spawanie i rysunki techniczne.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Tokar napisał:

Fragment o LOLu poniekąd na temat. Ciekawe na ile hajsu Hiv przekręcił małolatów, którym się ujebało, że będą tworzyć lajfstajlowy magazyn xd

Pytaj @Krystyna JJanda, pisał tam :lapka: W sumie wtedy mocno szanowałem za otworzenie oczu w sprawie rapsów

 

O, no wcisnął się

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...