Skocz do zawartości

Verbatim czy jajko - co było pierwsze...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
6 minut temu, DarealRadexHEJOO napisał:

ale czy nowoczesna to nie przypadkiem taki odpowiednik korporacyjnych neoliberałów?

Nom więc co to ma wspólnego z mitycznym lewactwem?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, _Be_ napisał:

Nom więc co to ma wspólnego z mitycznym lewactwem?

Bardziej tu chodzi o tzw. "demokracje liberalną", która ma tyle wspólnego z prawdziwym liberalizmem, co demokracja ludowa z demokracją :) Niby wolność słowa, ale spróbuj mieć inne zdanie, to w oczach demoliberałów jesteś antysemita, faszysta, tak jak w czasach słusznie minionych, tylko wykreślić "sojusz z ZSRR jedynym gwarantem bezpieczeństwa Polski"

Odnośnik do komentarza

Przecież "liberałowie" to zwykłe prawaki, tylko bardziej powściągliwe ze swoimi poglądami. Ci drudzy otwarcie je,bią wszelkie odstępstwa od "tradycji" otwarcie, liberałowie czasami się pojawią na marszu równości, cośtam bąkną o kościele a na końcu przez 8 lat nie potrafią w ogóle poruszyć tematu takich związków partnerskich a kościółkowi płacą tak samo jak zadeklarowani prawicowcy. Do tego jeszcze robienie loda przedsiębiorcom wszelkiej maści, co jest totalnie odwrotne od lewactwa, które w założeniach jest za tym, żeby mocno upraszczając i spłycając doje,bać prywaciarzowi. Razemki to chyba bardziej nie cierpią peło/n niż PiS-u, który w sprawach światopoglądowych jest totalnie niekompatybilny (ale przynajmniej wiadomo, na czym się stoi), ale w sprawach socjalu mu właściwie bliżej.

 

Tak offtopując, to powinno być w wieściach gminnych w sumie

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
2 godziny temu, DarealRadexHEJOO napisał:

Potem spędził resztę kariery głaszcząc się po łapkach z hipsterami i lewakami na social media

TO BYŁ TWÓJ PIERWSZY POST KŁAMSTWA I KALUMIE - musialem wyjaśnić 

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, selene napisał:

Dlaczego w tak ważnym temacie piszecie takie nudne rzeczy :(

 Niestety po oddzieleniu tematu jego prestiż drastycznie spadł. Niech ktoś zmieni nazwę na PSX Extreme 252, to od razu upadli celebryci zaczną się kręcić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Mejm napisał:

Lewak czy liberal, jak robi zdjecie jakiegokolwiek zarcia czy to 3 gwiazdkowego, czy kebsa z czoskowym i chwali sie publicznie to moze miec tylko jedna metke - debil.

 

Mi to nie przeszkadza, ani nie pochwalam. Jesli ktos znalazl sobie jakies hobby i powiedzmy ma to jakies tlo edukacyjne, to niech sobie robi te zdjecia, czy tam vlogi, o ile nie przeszkadza mi jesc. Zreszta mejm jak zwykle straznik moralnosci, potrafi od razu powiedziec kto jest normalny i ma swietne hobby, jak zbieranie znaczkow, a kto jest pojebany i robi zdjecia w restauracji. Powiem ci w sekrecie, ze robienie zdjec jedzenia moze byc tez praca i mam znajomego, ktory wyciaga miesiecznie wiecej, niz ty i ja potrafilibysmy kiedykolwiek zarobic.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Najtmer napisał:

ale o co jest tak w ogole tutaj spor? o granie na piratach? kto tego nie robil w latach 90-tych? ciekawe czy slucha muzyki na yt, czy tylko z kupionych oryginalnych plyt cd.

Jest trochę różnica pomiędzy graniem w domu za szczeniaka a graniem na potrzeby magazynu, który przynosi zysk. No chyba, że nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, mogą jeździć nawet i Volvo, ale było nie było trzepali hajs z pirackich gierek. To, że w inny sposób niż Pan Czesio na stadionie nic nie zmienia.

 

Jak ktoś ukradnie laptopa ze sklepu i będzie na nim robić projekty do pracy to też powiesz, że przecież Maybachem nie jeździ i nic się nie stało?

Odnośnik do komentarza

1/4 polskich przedsiebiorstw zapi.erdala na kradzionych software'ach. i wiesz co? mam to tak gleboko, ze jeszcze sie trawi w jelicie chudym.

 

tym bardziej ze jest to wyciagany temat sprzed ponad 15 lat, jak jakies baby.

 

polacy to lubia wszystkich rozliczac z historii.

Edytowane przez Najtmer
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.